Şimdi Ara

Psychic-Doom`cular Burda TopLanırmısınız? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
1
Favori
43.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kac lvl de gidilir peki bide haritalarin ismini yazarsaniz ii olur

• evet cilentı kurdum acınca bir yazı cıkıo uptade filan o yazida beklicezmi????
  • ben bir mucuyum psychic oynuyorum server 16 nickim kesmayk lvlim 238 yardım istiyorum kanat istiyorum 54,780,000 param war nerden satın alabilirim yarasa kanadı please yardım edermisiniz tşk
  • yaw yardim edin nolur biii
  • Skull-Lord patch yaptınmı onu yapmazsan öyle olur...bak yukarda bi lik yazdım ben patch için onu indir oyun klasörüne yapıştır...

Server arena yani stadium kapalı kapalı derken şu anlamda Bug`i en bol harita orası olduğundan oraya herkes giremiyor.Girmek için sitede ki Donate yazan yerden kredi karti ile aylik 5 dolara Arena access aliniyor
  • evet oyun calıstı fakat yazılar abuk subuk oyunu islip tekrar yukledim yazılar yine abuksubuk ve takılıo oyun neden anlamadim
    ram:512
    ekrankartı :256
    islemci 3.00 ghz anlamadim sizdeede olemi bi yardım edin simdiden saolun ins... biliyosunuzdur nedenini....
  • arkadaşlarrRRRR birakiN psicik dumu One öyle adamlar 500 ressss olmaZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ birakiN allah aşkina Girin Realityt
  • arkadaslar neden di r bi soleyin nolurr
  • nededigini anliyabilsemmmmmm
  • merhaba bende psychic oynuorum bir sm karakterim var.-3-Reset var yani EZİKKKKKK NOOOOB.Adı MaLiX exc set dizecem emme pekde malzeme yok ring var+ref+dsr+hp bide refli tower shield var bi yardımcı olsanız gözünü sevim e-mail mehmetali14@hotmail.com ekleyin konuşalım.Bide arkadaş reality oynayın demiş.Ben baya oynadım onu ama zevki gittiii.Ondan dolayı şimdi psychice başladım.Bi aralar darklord oynamıştım ondada exc full set dizince sıkıldım.Bye
  • ahh skull_lord ahh :) dostum yazilari duzeltmek icin oyunun klasörüne git ve orda 800x640.reg 1024x768.reg gibi bişeyler olacak..onlardan hangisi snein ekran çözünürlüğüne uygunsa onu seç sonra oyuna gir :) bir şey daha oyunun ekran çözünürlüğünü ayarlamak içinde launcer`dan OPTINOS`a gir ordan düzelt kolay gelsin
  • ohooooo dun yaptım sorun driver daymıs atinin son cıkan driverını indirdim oyun calıstı beni baya sardıı
    levl 150 yim knight eger guild varsa alabilirmisiniz
  • bir suru yeni kapı buldum karlık bir yerde kasıyodum sonra bir satıcı buldum gizli bir yerde giysi satıyorlar su dark knightın kırmızı elbiselerinden aldım sonra bir magra buldum icinden de bayagı item cıkardım oyunu cok sevdim
  • su melek gibi kanatlar var arkadaslar onları nerden satın aldınız yada cıkardınız????
  • Selam Beyler Bende Psychic-doom Oynuyorum 50 Resetim War Ama Excellent Hic Bisiyim Yok
    Guildi Olan Birisi Guilde Alsin
    Nickim: SN@Ke_Sm
  • Yarın online olacağım server 13`te msnden de ulaşabilrisniz...yardımcı olmaya çalışayım!

skull lord oyunda bazı haritalar war...ve bu haritalar arasında lvl yeterli ise hemen gidebilrsin!
    Her hangi bir şehire gitmek için enter e basıp chat konsolunu açyorsun /move harita-ismi komutunu yazıyorsun!haritları yazayım

lorencia senin ilk başladığın şehir...
    noria elf`lerin ilk başladığı yer
    davias senin karlı dediğin bir bölüm
    dungeon
    dungeon3
    losttower
    losttower7
    tarkan
    atlans

bu şehirlere yukarıda anlattığım gibi yani örneğin /move losttower biçiminde gidebilrsin / işaretini unutma!

150vl ile istediğin her şehiregidebilrsin ama şuan için sen dungeon`da kas daha iyi olur sonra losttower`a geç!Haid görüşmke üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urasbeyler -- 22 Ocak 2006 11:41:28 >
  • Şuan oyundayım isterseniz gelin!Server 13`teyim nick OzzTR
  • aga ben çaok beyendim bu siteyi ama lvl daha 10
  • arkadaşlar 3 dk kaldı bende başliycam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.