Şimdi Ara

PSU yetmiyor bilgisayar kapanıyor. YARDIM EDERMİSİNİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    AMACIMIZ KURNAZLIK VEYA İNSAN KANDIRMAK OLSA FİRMAMIZIN İSMİNİ VE LOGOSUNU DEĞİL SAHTE HESAPLAR KULLANIRDIK.
    AMACIMIZ DOĞRU ÜRÜNLER SUNARAK MUTLU MÜŞTERİLER EDİNMEKTİR.
  • Hata tam olarak nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışmaya çalışırda ya yuk altına girdiğinde patlarsa makinanolucak ben ah ettim makinama 750 den aşağı power koymam iki ekran kartında 1000 den aşağı inmem birçok kişinin yüksek watt power merakı vardır çünkü birçok kişi 1yıllık makinasını power veya soğutma yuzunden eline almıştır. garanti ise kulnanıcı hatası diyip dememek firmaların insafına kalıyor. benim yanan sistemede yeter deyenler hakkıma geçtiler
    Kaçak mazotta ucuz arabanıza kaçak mazot alın kasko cok pahalı kasko yaptırmayın demekle düşük power yeter demek aynı bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmetMetin

Çalışmaya çalışırda ya yuk altına girdiğinde patlarsa makinanolucak ben ah ettim makinama 750 den aşağı power koymam iki ekran kartında 1000 den aşağı inmem birçok kişinin yüksek watt power merakı vardır çünkü birçok kişi 1yıllık makinasını power veya soğutma yuzunden eline almıştır. garanti ise kulnanıcı hatası diyip dememek firmaların insafına kalıyor. benim yanan sistemede yeter deyenler hakkıma geçtiler
    Kaçak mazotta ucuz arabanıza kaçak mazot alın kasko cok pahalı kasko yaptırmayın demekle düşük power yeter demek aynı bence

Iki 980 baglayin hem kartlara hem islemciye oc yapin, 800 watt yetmezse bizzat size evganin 1200 wattini alacağım.

20 dolarlik 600 watt alirsaniz tabi yetmez. Gidin bauhausa 10 liraya wattmetre var. Bos konusmanin lüzumu yok takin ölçün. Nvidia muhendislerinin aciklamasini iplemiyorsunuz ya hani.

• 280 ekran Kartı ile minimum 600watt lık psu kullanın. 300 wattlık power ı takarsanız yetmez tabi. 600 watt la kapanmada işlemci yada anakartta sıkıntı vardır ekran Kartı sorunlu değilse. Ekran Kartı firmaları yoksa kutunun yan tarafına 200 Watt lık psu yeter diyede yazabilirlerdi öyle olsaydı. Zaten Kullandığınız işlemci 160watt güç tüketimi var. Bilmeden 300 Watt yeter diyip geçmeyin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.