Şimdi Ara

Psu'dan gelen çınlama sesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • FSP FSP700-60AHBC sahibiyim. Aynısı bende de var. Psu bakıyorum şimdi bunu garantiye göndereceğim. Geldiği vakit de satacağım (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

Bu mesaj silindi.
    İşten çıktıktan sonra çekerim hocam akşam üzeri. 970 kullanıyordum. Başta ekran kartı sandım. Pc masa üzerinde sağımda hemen.
    Farklı bir psu ile denedim ses yok. Yakından duyuluyor sadece. 1 metre yok kasa ile aramda. Diğer bileşenler ile ilgilisi yok. Bobin kaynaklı büyük ihtimal. Yüke binince çıkıyor meydana.
  • aynı psu
    sistemi yakın zamanda topladım, 1 hafta olmadı montaj geçeli.
    bende herhangi bir ses yok hocam.
    kasaya kulağımı dayadım, işlemci fanı ekran kartı fanı derken psu sesini ayırt edemedim.
    elimi altına koydum, hafif bir esinti geliyor. ılık bile değil.
  • bilgilendirme yapayım. psu'yu inventus'a göndermiştim, bugün yenisi geldi. yaklaşık 10 gün falan sürdü süreç. yeni gelen şimdilik sessiz görünüyor.

bu arada mesajları @Mukarnas mı sildi yoksa yönetim mi bilmiyorum ama onun mesajları olmadan konu biraz gudik kalmış :)
  • Aynı sorun bendede var Corsair vs550 kullanıyorum 5 yıldır son 1 yıldır bu sorun var ve psu boştayken bilgisayarı uyku moduna alınca acayip bir çınlama sesi geliyor ve başımı ağrıtıyor çözümünü bulamadım bazen akım korumalı prizin şartelinden kapatıyorum başkada çözüm bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.