Şimdi Ara

PSP İLE İLGİLİ SORUNLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR PSP İLE İLGİLİ NE GİBİ SORUNLARINIZ VARSA YAZIŞALIM

• Kopya oyunların iso ları bulunabiliyor mu?Onları sorunsuz çalıştırabiliyor muyuz?
    En önemlisi PSP satıyor musun?KAÇa?
  • iso lar torrent sitelerinde ve emule de dolu, ya da easynews e üye ol aylık 10$ 20gb kota, sorunsuz istediğin oyunu indir.
  • PEKi en fazla kaç mb lık oyunlar var?Her oyun çalışıyor mu?
  • benim gördüğüm en fazla 400mb falan iso war, ama daha fazlası da wardır, en az 1gb almak şart ama 2gb iyi olur, 4gb sa muhteşem tabi biraz pahaalı olur . ben şu 12 tane oyun indiriyorum, attım bitcomete bakalım ne zaman bitcek, gerçi daha psp yok ama olsun, şimdiden indirmek lazım
  • Japon ustadan makineyi aldım. Gerçekdende iyi ve kafa adamlar var. Ancak benim aldığım psp'nin sağ tarfında 1 tane ölü pixel var. Alırken göremedim ama sonradan gördüm. Zaten görebilmek için makineyi biraz kullanmak gerekiyor. O yüzden güvenilir bir yerden almak en iyisi. En yakın zamanda aldığım yere götürüp konuşacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical_Dreamer -- 7 Ekim 2005, 0:33:26 >
  • Ölü pixel giderici program var.Sürekli farlı renkte tam ekran veriyor ve bunu gün boyu yapınca ölü pixeller %80 ihtimalle gidiyor.Transistörleri çalıştırmaya yönelik süper bir fikir.İstersen onu bir dene.Bulamazsan be bir ara çekmiştim
  • bence direk git ve değiştir, zaten kendisi öle bir sorun olduğunda değiştireceğini söylemişti,bunları yazmanız iyi oluyo almayı düşünen arkadaşlar için, bundan sonra alıcaklar dikkatli olur en azından alırken.
  • Zaten ondan şüphem yok. Gidip değiştirecem. Ancak pazartesi ya da salı geliyormuş yeni pspler.O yüzden biraz 3 gün pek psp ile takılmıyacağım. Şu anda sorun olan makine bende duruyor. Zarar gelemesin ya da çizilmesin diye kutusuna koydum.
  • Bir soruda ben sormak istiyorum, hep memory stickler üzerinde duruyoruz ama ben PSP yi alırken internette gezinirken birinin bir usb flash diski PSP ye bağladığını görmüştüm, varmıdır böyle bir ihtimal ? bilen varmı acaba ?
  • böle bi ihtimal normal flash disclerle mümkün deil, çünkü psp bi slave unit ve flash disclerde öyle, ancak host olarak kullanılabilen bi harddirve bulabilirsen, çalışacaktır. yani böyle bişey olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef -- 7 Ekim 2005, 17:16:45 >
  • abim benim derdim başka ......
    benim pspim 2.6 versiyonlu bunu 1.5 nasıl yaparım son bi kez el atın noluur
    yardım edene tam 1 ay gece yarısı kalkıp namaz kılıp dua okuycam.
  • arkadaslar ınernnettn fılm ındırdım fakat ıngılızce bıde alt yazı ındırdım bunu pspde nasıl ızleyebılırım?umarım anlatabılmıstırım
  • alt yazısıyla izlemen imkansız yani ben öyle biliyorum filmi izlemek içinde bi psp için video dönüştürücü bi programın olması lazım örneğin "psp video9" sonra bu programla indirdiğin filmi mpeg4'e çevirip psp'ne atacaksın program nereye atabileceğinide gösteriyor program aracılığı ile atabiliyorsun... umarım yararlı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Ölü pixel giderici program var.Sürekli farlı renkte tam ekran veriyor ve bunu gün boyu yapınca ölü pixeller %80 ihtimalle gidiyor.Transistörleri çalıştırmaya yönelik süper bir fikir.İstersen onu bir dene.Bulamazsan be bir ara çekmiştim

kardeşim bu programı nerden bulabilirim bi yardımcı olurmusun
  • yaa ben cevırdım zaten fılmı xılısoftla ımtooyla ama orjınal seslendırme alt yazı yok
    onu nasıl eklıcem sorun orda yınede ılgın ıcın saol kardes
  • Evet ya; su olu piskel programini nerden indiricez?

bu arada elgato eyetv diye bir program buldum (osx); her filmi takirt diye psp'ye ceviriyo.

• Arkadaşlar benim psp arada bir oyunun ortasında kendiliğinden kapanıyor.Bir de oyunun en heyecanlı bölümünde kapanıyor sinir oluyorum.
    Sadece şarjda iken olmuyor bu durum.Bunun nedeni nedir? Nasıl önleyebilirim?Lütfen yardım edin!!!
  • selamlar, psp go yu formatladıktan sonra hafıza 16gb dan 9mb a düştü sebebi ne olabilir ? nasıl düzeltebilirim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.