Şimdi Ara

psp için en iyi oyun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
24.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla gta bitti bende mostwanted'a sardım öneririm
  • -Midnight Club3:Dub Edition
    -Daxter
    -NBA Street:Showdown
    -GTA:Liberty City Stories
    -Prince of Persian...

Hem grafik,hem ses,hemde eğlence yönünden süper oyunlar bence...
  • Midnight club 3 dub edition listemde sana kesinlikle pes 5 onerırım gta nfs fifa var ama suratlarına bıle bakamıyorum pes 5 oynamaktan saygılar
  • Kesinlikle NFS Undergroun Rivals. Çünkü PSP'de oynadığım başka oyun yok henüz
  • box seviosan figh night round 3 ü de alabilirsin...psp nin tek ve en iyi box oyunu...
  • teşekkür ettim bi sorum daha var bu pack dosyasını netten nereden bulabilirim?
  • -Syphon filter dark mirror
    -Gta lgs
    -Burnout Legends
    -Prince of persia revelations
    -Midnight club 3 dub edition
  • Ben herkese pursuit force yi tavsiye ediyorum ama oyun biraz kısa
    Aşamalar birbirini tekrar ediyor
  • eğer spor oyunu diyorsanız nba live 2006 süper derim. pes5 çok iyi oyunmuş heralde ben oynamadım ama bu oyuna kötü diyen birinide hiç görmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pascalonur

eğer spor oyunu diyorsanız nba live 2006 süper derim. pes5 çok iyi oyunmuş heralde ben oynamadım ama bu oyuna kötü diyen birinide hiç görmedim.

Futbol:PES5 (Futbol dan anlamam ama güzel oluy..)
    Basketbol:NBA Live 2006,NBA Street:Showdown (Her türlü anlarım yani )
  • "bulletproof" nasıl oynayan warsa biraz ipucu versin oyun hakkında onu almayı düşünüyorum
  • O oyun daha çıkmadı dostum.. Merakla bekliyoruz.. Ama E3 videolarından gördüğüm kadarı ile pek tutulmıyacak gibi..
  • arkadaşlar pes5 de spiker yok neye yarar spikersiz futbol oyunu.ayrıca fifa06 da yön tuşları oklar değil joistik.joistikle istediğin yöne gitmek oldukça zor-en azından benim için-ayrıca bence bu joistiğe de zarar verir.pes5 de böyle bi sorun yok(pes in tek iyi yanı)kısacası psp ye futbol oyunu almayın.Bir futbol hayranının size tavsiyesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: S_A_H

bi de yarış seviosan RIDGE RACER ı kesin alıyosun...

beğenmessen parasını ben wercem

bu arada gta lcs nfs mostwanted oynadıklarım gayet iyiydi arkadaslar oyunları kendimiz indirsek olmazmı her seferinde 80 milyon vermek zor geliyor e muleden 2 oyun indirdim bu seferde cihaz 1.50 olmalıymış ne yapıcagımı şaşırdım benim cihazın versiyonu 2.60 yüklenmezmi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORGAN2 -- 14 Haziran 2006; 22:40:34 >

• lumines
    Gta L.C.Stories
    Dexter
    Pes

Bak sana ilk söylediğim oyun mutlaka dikkate al.Eğer alışırsan çok beğeneceksin.
  • lumines ne tarz kardeş güzelse alalım ben duymadım valla
  • bende fifa soccer ve nfs:u rivals var. nfs den memnunum gayette fifa bayabiliyor. pes5 al derim.
  • Gta al bence en free oyun o .İster sehır de gezersin ister gorev yaparsın.hele bıde benım gıbı rc meraklısı ısen aynı kendını helıkopter suruyomus gıbı hıssedıyosun.Smilator gıbı gelıyo ınsana gta da helıkopter surmek.
  • Oynaman lazım. Tarzı tetrise benziyor ama inanılmaz saran bir oyun. Sana söyleyim.
    quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN2

lumines ne tarz kardeş güzelse alalım ben duymadım valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: MEN@MEN

Oynaman lazım. Tarzı tetrise benziyor ama inanılmaz saran bir oyun. Sana söyleyim.
    quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN2

lumines ne tarz kardeş güzelse alalım ben duymadım valla

aşagı yukarı tahmin edebiliyorum senin güzel hatrın için alıcam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.