Şimdi Ara

SILINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gremory Rias -- 12 Eylül 2021; 22:36:0 >

• Al hocam baya reiz bi alettir üstelik sonsuza kadar oynasan zar zor bitireceğin bir oyun arşivi var görüntü kalitesi eskidi ama yapılan oyunlar tam bir kült. Hala bence alınabilir psn ye bağlanmaması sorun değil internetlik birşey kalmadı psp için zaten. Bende her zaman el konsolu istemişimdir çok zevkli birşey hiçbir şey yerini tutmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun kalitesi günümüze göre eski ve yeni oyun çıkmıyor
  • Ben 2008 de psp almıştım yıl 2017 hala oynuyorum cayır cayır çalışıyor bir sürü psp oyunu ve bunun yanı sıra emulatorler ve ev yapımı(homebrew) oyunlar var.Kendine bir mermory stick duo adaptörü al içine 2 tane 32 lik micro sd kart tak 64 gb istediğin oyun,müzik,film vs yükle benim sana tavsiyem alacaksan psp go al normal psp den daka küçük ama işlemcisi daha güçlü ve dahili hafısazı daha yüksek tasarımı da şık fakat umd oyunları oynayamazsın zaten piyasada umd kalmadı
  • İnternet gezinme performansı psp çöp, video açamıyor diye biliyorum, kırdıktan sonra bağlanırsın nete sorun olmazda performansı çok düşük. Grafikler günümüz için kötü olsada, cidden çok güzel oyun arşivi var. 2004de çıkan bir el konsolu için bile grafikler ilah gibi gerçi. Alıcaksan pilinin orjinal olmasına ve şişik olmamasına dikkat et, münkünse sarj aleti orjinal bulmaya çalış, memory işini çok kafaya takma micro sd kart dönüştürücüsü ile çok ucuza geliyor, ( geçen dönüştürücü tl 16 gb sd kartıda 30 tl alıp 35 tl getirdim.) Cidden sattığıma tek pişman olduğum konsoldu psp, 2010da bozuldu 2016 yaz sonu ekranı kırık bulup anakart değiştirmiştim fat psp ama öğrenci olunca para ihtiyacından 90 tl satmıştım. Ve geçen gün arkadaşım çıka gelip psp gran turismo çok iyi lan demesiyle 70 tl hafif çizikli köşesi çok hafif kırık psp 3000 görünce dayanamyıp aldım. Cidden çok süper alet. Sıkılsanız dahi zaman geçer kafanıza bi oyun eser açıp oynarsınız. Birde ekliyim verecekseniz maks 150 tl verin bu saatten sonra psp 150 tlden fazla edemez.

• tavsiyeleriniz icin teşekkur ederim bi tane 3000 serisinden aldim. :)
  • güle güle kullanın inşallah seversiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.