Şimdi Ara

...::: PSP ALACAKLAR / YENİ ALANLAR İÇİN BİLGİLENDİRME TOPİCİ :::... (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
11
Favori
229.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben psp mi alırken modnation racers ı yükletmiştim sonra sıkıldım sildim pc ye atmadan şimdi intden indirdim attım psp ye giriyorum oyuna klasik psp introsu çıkıyo sonra ekran kararıyo bi 30 sn öyle kalıyo sonra psp kapanıyo ne yapabilirim
  • Hm oyunu eksik indirmiş fln olabilrisin yada psp sersemlemiştir değişik tür oyun la karşılaşınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.q

Ben 2. el psp Alıcam Elden 3000 serisi 3004 5.03 versiyon
    1-)sahte oyun oynama şeysi kırılmış ama 5.03 lerde kapanınca mı ne versiyon bozuluyormuş bozulduktan sonra eski haline nasıl getiririm?
    2-)memory kartta oyun atıldığında direk oyunu açıyormu yksa bir programmı gerekli?

1- versiyon 5.03 ise makinayı sürekli uyku modunda tutarak oynarsın kapatırsan tekrar kırman gerekecek
    2- memory sticke makinayı kırdıktan sonra yeni bi klasör açıp oyunu atacaksın proggrama gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefes

Arkadaşlar,

8 yaşında oğluma karne hediyesi alacağım. Bu forumu dünden beri inceliyorum, kafam epeyce karıştı, anladığım kadarı ile PSP 3004 alacağım ama versiyonun 5.03 ten daha düşük olmasına dikkat edeceğim, 5.03 ten büyük olursa kırılamıyor.

Doğru anlamış mıyım? Lütfen yardım edin.
    Selamlar

5.03 ten yüksek olmayacak o kadar 5.03 ten düşükse 5.03 e yükseltip kırdırıcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Slim 300x ve go farkları nelerdir
    200tl civarında hangisi alınır
    bunlara oyun nasıl yukleniyor ucretliyse cok pahalı mı

psp go nun işlemcisi normal psp den yüzde 40 daha hızlı
    psp go daha hafif
    psp go oyunları umd yok ama bu oyunların bedava olacağı anlamına gelmiyor internetten para vererek oyunlar indirelecek
    psp go oyunları ayrı yapılacak ama bundan sonraki çoğu oyun psp go dada çıkacak
    psp go ekranı hakkında bir bilgi sayibi değilim ama psp g daha hafif olacak yüzde 35 miktarında
    psp go ya kamera takılacak
    psp go kırılmadan film izlenir internette gezilebilir müzik dinlenebilir başka birşey yapılmaz
  • psp go hakikaten iyi taşınabilir konsollar 3ds go vs şeyler yapmaya başladılar hepside süper özellikle şu xbox ın kinect i
  • Psp hakkında nerdeyse hiç bilgim yok doğu banktan 320ye herşey dahil bulabilirmiyim?
  • Arkadaşlar benim fat kasa pspm var ancak artık eskidi yenilemek istiyorum ancak go'mu alsam yoksa psp2yimi beklesem karar veremedim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Borhan_

Arkadaşlar benim fat kasa pspm var ancak artık eskidi yenilemek istiyorum ancak go'mu alsam yoksa psp2yimi beklesem karar veremedim. Teşekkürler

Go al Sony PSP GO satış rakamlarında umduğunu bulamayınca yeni bir satış promosyonu hazırlamış. 1 Nisandan itibaren PSP GO almış veya alacak olan her PSP GO sahibi cihazını kaydettirerek 1o adet oyunu ücretsiz indirme hakkı kazanacak.

Belirlenen oyunlar şu şekilde:

* Gran Turismo
    * LittleBigPlanet
    * Need for Speed: Shift
    * Grand Theft Auto: Chinatown Wars
    * Assassins Creed: Blood Lines
    * MotorStorm Arctic Edge
    * Wipeout Pure
    * Pursuit Force: Extreme Justice
    * FIFA 2010 World Cup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaatliBomba -- 3 Temmuz 2010; 19:16:48 >
  • 5.03 sureklı uyku modunda derken hıc kapanmayacak oylemı... ?? kırması zormu peki?

quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

quote:

1-)sahte oyun oynama şeysi kırılmış ama 5.03 lerde kapanınca mı ne versiyon bozuluyormuş bozulduktan sonra eski haline nasıl getiririm?
    2-)memory kartta oyun atıldığında direk oyunu açıyormu yksa bir programmı gerekli?

1- versiyon 5.03 ise makinayı sürekli uyku modunda tutarak oynarsın kapatırsan tekrar kırman gerekecek
    2- memory sticke makinayı kırdıktan sonra yeni bi klasör açıp oyunu atacaksın proggrama gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

5.03 sureklı uyku modunda derken hıc kapanmayacak oylemı... ?? kırması zormu peki?

quote:

quote:

hayır kırması zor değil. 2 dakikalık 1 işlemle düzeltilebiliyor.

• tşk ederım arkadaşım.. kusura bakmayın bu konuda acemıyım... acaba bu kapatma olayından kurtulmak ıcın eskı bır fırmware gecme ımkanımız var mı? bırde 2 dk lık dıye bahsettıgınız yonteme nerden ulabılırım tşkler.

quote:

Orijinalden alıntı: mz~

quote:

Orijinalden alıntı: ender

5.03 sureklı uyku modunda derken hıc kapanmayacak oylemı... ?? kırması zormu peki?

quote:

quote:

hayır kırması zor değil. 2 dakikalık 1 işlemle düzeltilebiliyor.

• psp 3000 de kırdırılabiliyor
  • Arkadaslar 2. el PSP almayı dusunuyorum ama slim olsun ve sorunsuz kopya oyun calıstırsın (açıp kapandığı zaman vs. bozulmasın) istiyorum hangi model ve hangi versiyonlu su an en iyi ikili? Bilen biri yardım ederse sevinirim
  • arkadaşlar benim psp 3004 aldım yeni.Versiyon 6.20.Acaba bunu bilgisayardan kırma şansım var mı.Şİmdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar Birkaç aya para biriktirib psp almayı düşünüyorum fiyat-grafik-online olayı-versiyon ile ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim
  • psp 3000 öneririm sana. fiyat olarakta khalkedon diye iyi bir satıcı var ondan alabilirsin hem orjinal olmayan oyunları oynaman için kırıp veriyor. şuan pahalı ama 500 tl. :/ dolar düştüğünde fiyatıda düşer. zaten bir kaç ay sonra alacakmışsın.
  • merhaba arkadaşlar ben psp alacağım amazon.com dan psp go alacağım.fakat şöyle bir sorum olacak.acaba psp go yu alınca onu kırdırıp oyun oynayabilecek miyim?Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpineRacer

merhaba arkadaşlar ben psp alacağım amazon.com dan psp go alacağım.fakat şöyle bir sorum olacak.acaba psp go yu alınca onu kırdırıp oyun oynayabilecek miyim?Teşekkürler...

hayır tabii kio orjinal alacaksın psp 3000 ler kırılmadı daha psp 4000(go) lere çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdelta

arkadaşlar benim psp 3004 aldım yeni.Versiyon 6.20.Acaba bunu bilgisayardan kırma şansım var mı.Şİmdiden teşekkür ederim.

hiçbirşekilde kıramazsın
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.