Şimdi Ara

PSN müşteri hizmetleri (mail)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Adımda doğrulama da sıkıntı çekiyorum. Sınav vb dolayisi ile de şu anda ps yi de açmıyorum o yüzden direk hizmetleri arayıp konuşmadım. Ne zamandır kaç kere e mail gönderdim ama cevap gelmedi. Sınavlardan sonra arayacağım da şeyi soracaktım hiç bu sıkıntıyı yaşayıp arayan var mı? İlgileniyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana gelen ilk 2 asamalı dogrulamayı ilk aktif ettiğinde gelen mailinde yedek kodlar verilir 10 tane. Onları telefonun kaybolma durumunda kullanabilmen için. O maili kontrol et ordaki kodları kullan dogrulama da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 27 Nisan 2018; 15:18:35 >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Ona da baktım evet orada bir link var fakat o linkin beni götürdüğü sayfada psn e giriş yaparsam bana kodları gösteriyor ama ben yine iki adımda doğrulamadan ötürü giriş yapamıyorum.

• Müşteri hizmetlerinden ben de sıkıntı yaşıyorum. Daha önce 2 defa mail attım 2. mailime cevap gelmişti, 3-4 gün önce ön siparişle ilgili bir sıkıntı için mail attım, ön siparişi başarıyla verdiğim halde karttan para çekilmiyor ve aynı siparişi 5 defa verdim bana mısın demiyor. Geri dönen eden yok maile, gün içinde sürekli işte olduğum için de arama fırsatım olmadı. Madem cevap vermeyeceksiniz niye oraya mail koydunuz?
  • Telefon kaybolursa ne yapmak lazım iki adimli dogrulama icin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Yedekleme kodlarını aldiysan önceden, onları kullanabilirsin. Başka bir yolunu bilmiyorum.

• Crimson Knight kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş verince hemen parayı kesmiyor psn, oyun çıkınca kesiyor parayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Ön sipariş verince hemen parayı kesmiyor psn, oyun çıkınca kesiyor parayı.
    Ön sipariş de ilk defa böyle bir mantık duydum. Ben neyi ön sipariş yaptıysam çatır çatır aldılar paramı..

Gerçi PSN de hiç ön sipariş yapmadım 3 ay geriden takip ediyorum oyunları :D
  • thecobra kullanıcısına yanıt
    Ben de şaşırmıştım ama yanlış hatırlamıyorsam amazon.com da böyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoW ön siparişinde anında kesti bende . Okuduğum kadarıylar (doğruysa eğer) önceden dediğiniz gibiymiş . Ama şimdi sistem değişmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.