Şimdi Ara

PS5 Türkiye'de ilk kez ön siparişe açıldı: Anında tükendi (Güncelleme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Overgame reklamı bu bence :)

• 20 adet konsolun 8'i alıp kullanmak için, geri kalan 12'si al satçı diyorum.

• Hala ön sipariş açık alınabiliyor vatan bilgisayardan.. stoklar bitti diyen arkadaş neye istinaden yazdı ki ön sipariş stoklar bitti diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İster zengin ol, ister fakir. Para değerli.
    Vatan'dan almayacağım. Hiç olmadı uçakla, arabamla yurtdışına gider alır yinede bu düzene para kazandırmam.
    Hiç olmadı bir kaç yer gezmiş olurum.
    Ha devlet vergiyi düşürür, kaldırır o zaman gitmeye gerek kalmaz. Bakalım.

• playstation fiyatı yüzünden yurtdışına gidip yerleşen beyin göçü yapan bile olur aa :) şaka ama gerçek.

• vatandaşı böyle olan bir millete bu yöneticiler müstehaktır. Soyun vatandaşı soyabildiğiniz kadar. çaya da zam isterim rüşvet tarifesine de..

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Aynen troll kardeş, 80 milyon tane ps5 bir günde tükendi. Herkes zengin.

Aynen sırf trolluğüne başka birşey değil biz birbimizi tutucağımıza birbirmizle uğraştığımız sürece bi halt olmıcak zaten beklemiyorum avrupalı kafasında olmayı

Madem ucuz gitsinler kendileride aslınlar sıcak fırsatlarda dolaşmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 22 Ekim 2020; 5:44:42 >
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

• 15 20 bin liradan karaborsada sayıldığını ve tükendiğini görebiliriz

• firma reklamı belli , stokta da hepi topu kaç tane cihaz vardı 5 mi 10 mu ?

ayrıca firmanın oyun satış tarzı güzel...

• PS5 almak için çıldırmış olmak lazım...X i al en azından oyuna 800 tl vermezsin, hemde daha güçlü konsolun olur

• Zengin olmayıp yağmur çamur demeyip çalışıp Anlımın teri olan helal para ile alıyorum. İnşallah ben gibi alacak olan herkes hayrını görür. Güle güle kullanır.. Saygılar ımıla çeettt

• Kimse Ağlamasın kriz var diye galeride araba yok ps5 de hemen tükendi avm ler ağzına kadar dolu ünlü markalardan kapış kapış alışveriş yapılıyor mütehitler ev yetiştiremiyor deli gibi telefon satılıyor :D

• Bu ülkede kriz var öyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurullahceliktr -- 22 Ekim 2020; 10:34:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    bütün dünyada araba fabrikaları durmuş üretim kısılmış çok denilen araba satışı yıllık yarım milyonu bulmuyor stokları tükeniyor dedikleri 10 mu 100 mü belli degil yüzde 5lik zengin kesim istediğini alıyor , ülkedeki satılan ortalama telefon fiyatı 2500 3000 TL civarı , müteahhitler ev yetiştiremiyor diyorsunuz sizi oturduğum yere İstanbul Kadıköy’e beklerim gelirseniz batan yarım kalan , bitip satılamayan milyon tane evi büyük zevkle gösterebilirim ama siz yine anlamaz her fırsat bulduğunuz da bizden iyisi yok demeye devam edersiniz 80 milyonluk ülkede gelen sınırlı stokları alıcak kadar zenginin oldugunu düşünemiyorsanız ne diyelim

• Nufus 80 milyon 100 bin kisi ps5 alinca ulke zengin olmuyo aksine gelir farkinin ne kadar acı oldugu ortaya koyuyor

• Bari doğru söyleyin. Vatanda saat 3e kadar alınabiliyordu. 8299 tl verecek kadar zengin değilim. Bu kadar vergi ile neler yapılır. Yurt dışı 5000e alacağımız cihaz bu kadar farkla bize ulaşmamalı. Bunun hesabını hepimiz tutuyoruz.

• Devletim 10 a da 20 ye de satabilir. Vergiyi 20 de yapabilir 100 de yapabilir. Bu ürünleri alabiliyorlarsa unutmasınlar ki bu ülkede onlar için ekonomi özgürlük var diye alabiliyorlar. Ha ben alabilir miyim alamam ama benim derdim bu niye bu kadar pahalı değil benim derdim alan konuşmuyor almayan devlete vergiye şuna buna sallıyor neden kendi işinize bakmıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.