Şimdi Ara

PS4'ün Güç Adaptörü Dışarıda Olmayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sony'nin masaüstü konsollarında güç adaptörlerinin konsolların dışında olduğuna şu ana kadar rastlamadık. Sony güç adaptörlerini konsolların içine yerleştiriyor ve sade bir elektrik kablosunu konsola bağlamamız yeterli oluyordu.

Bu gelenek Playstation 4'te de değişmeyecek.  Shuhei Yoshida'nın açıklamasına göre PS4'te dışarıda herhangi bir adaptör göremeyeceğiz. Bu durum hiç kuşkusuz oyuncuların hoşuna gidecektir.

• En güzeli, ne gerek var tuğlaya falan
  • Küçücük kameralara yüksek teknoloji sıgdıran bi firma elbetteki bi adaptörüde ps4 e sıgdırabilecektir.Mühendislik adına başarılı olukları su götürmez bi gerçek.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Donanım: Sony
    Yazılım: Microsoft(?)

• Kücüçük alete onuda sığdırın, asırlardır aranan uzaylılar karşımızda kimsenin haberi yok...

• herşeyiyle ps4 uzak ara önde

• Hem XO dan daha ince hemde güç adaptörü için de.. valla helal olsun

• O kadar olsun artık, bunu da o kadar övmeye gerek yok :)

• Japonlar yapıcak bişey yok japonlar kazanıyor ms bir japonlar kadar iyi değil ev konsolu ps4 el konsolu 3ds diyorum ama gelip şurda artık vitayı savunmayın lütfen.

• Kasa küçüldüğü için adaptörün dışarıda olacağını falan düşünüyordu bir kesim ama Sony yine kendine yakışan bir tasarımla birlikte PS3'te olduğu gibi adaptörü göstermiyor.

• Su alet birde sessiz calissin diyecek lafim olmaz.
  • ya bu touchpad i hiç açık görmedim. ne resim ne video. gören varmı dualshock4ü öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: crossmatch

ya bu touchpad i hiç açık görmedim. ne resim ne video. gören varmı dualshock4ü öyle

evet playroom videosunu incele görürsün gerçekten harika bir şey DS4'e çok uygun olmuş.
  • Japonya dan getirdim şimdi fiş dönüştürücü yeterli mi ps4 arkasında 100V 2.5A yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.