Şimdi Ara

PS4 Slim 22 Ay Eurasia garantili RDR2-FİFA20-NBA20 VE DAHASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 PS4 Slim 22 Ay Eurasia garantili RDR2-FİFA20-NBA20 VE DAHASI
    Ürün 2 aylıktır , orjinal faturalı kutulu , 22 Ay garantisi bulunuyor Nokta çizik yoktur
    Ürünün yanında
    1 adet Dualshock 4
    ORJİNAL 12 OYUN
    Orijinal tam kutu kılavuz garanti fatura kablolar
    PS4 Slim 22 Ay Eurasia garantili RDR2-FİFA20-NBA20 VE DAHASI
    Red Dead Redemption 2 (Kutulu) 437 TL
    God Of War (Kutulu) 130 TL
    PS hesabıyla birlikte verilecektir
    Ps hesabında bulunan satın alınmış oyunlar :
    - NBA2K20
    - Fifa 2020
    - Battlefield 1
    - UFC3
    + Plus hesabında
    -Uncharted 4
    -Cities Skylines
    -Farming Simulator 19
    -Shadow Of The Colossus
    -Dirt Rally 2
    -Sonic Forces
    PS4 Slim 22 Ay Eurasia garantili RDR2-FİFA20-NBA20 VE DAHASIPS4 Slim 22 Ay Eurasia garantili RDR2-FİFA20-NBA20 VE DAHASI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 23 Mart 2022 Satıldığı Şehir : Ordu Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İnci6 İ kullanıcısına yanıt
    Farkettiyseniz 2 kutulu rdr2 ve god of war + 10 oyunlu hesapla ile beraber fiyatını yazdım 3 oyunlu sıfır cihazla karşılaştırılabilecek bir durumu yok malum 22 ay garantili bir cihaz sıfırdan pek farkı yok. Daha aşşağı fiyatlara cafe ps leri alınabilir son kullanıcıya kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foraj

Farkettiyseniz 2 kutulu rdr2 ve god of war + 10 oyunlu hesapla ile beraber fiyatını yazdım 3 oyunlu sıfır cihazla karşılaştırılabilecek bir durumu yok malum 22 ay garantili bir cihaz sıfırdan pek farkı yok. Daha aşşağı fiyatlara cafe ps leri alınabilir son kullanıcıya kalmış.
    hala 5 bin sanan varda diye attım bir taraf 2 kutulu diğer taraf3 kutulu + 0 kendi cihazı+taksit imkanı 10 oyun fark için bunları istemeyen sizden alır 2500-2600 e kadar düştü 5-6 ay garantililer
  • Paketi açılan şey 2. el olmuyor muydu önceden ya, sizin ilan gene 22 ay garantili fakat 2 3 sene kullanıp sıfır ürün gibi diyip satılan ilanları anlayamıyorum ben :D
  • Cihaz 2. el tabiki aksi söylenmedi nokta çiziksiz ve bir güvence olarak 22 ay garantisi var ps4 oyunlarının fiyatları malum şuan dijital olarak da olsa alınmak istense bu fiyatın çok üzerinde kalıyor. Kutulu RDR2 Nin en ucuz bulunabilecek sıfır fiyatı 350 Tl lerden başlıyor.
  • Fiyat Güncellenmiş 3500 Tl olarak devam etmektedir mesaj atan arkadaşlara teşekkür ediyorum Üzerine nakit alabileceğim garantili 1070 ti, 1080 ekran kartları ile takas da düşünülebilir.
  • Arkadas gerçekten çok kibae bir arkadaşa benziyor, tavsiyem üstteki 2 ölücü arkadasa aldırmaman, hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler pazarlık sünnettir fiyatta yardımcı olunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat Güncellendi 3300 TL !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.