Şimdi Ara

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi Versiyon 6.51 Yayınlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cityzens

xbox in menusune akici diyen agir fanboydur
    Xbox'ın menüsünde hiçbir sıkıntı yaşamadım gerçi ben One X kullanıyordum One S'de durum ne bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Hayırdır sırtımı sen mi kaşıyacaksın? Normal hayatta görsen kaçmaktan 100 metre koşu rekoru kırarsın heyt be.

• Her PS4 konusuna gelip kaşınıyorsun, cevap gelince isyan ediyorsun. Al bir PS4, sen de rahat et, biz de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

İnsanların Stability Update ile dalga geçmelerini çürüten bir video var mutlaka herkes izlemeli.

Aşağıdaki video da Sistem Yazılımı 2.5 ile 6.0 arasındaki hız farkı gösterilmiş ve Muazzam bir fark var.Yani doğal olarak troll ve eğlenmek isteyen insanların yaptığı bu stability update makarası tamamiyle saçmalıktan ibaret.

İzleyeceğim bunu şu an internetim yavaş 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Her PS4 konusuna gelip kaşınıyorsun, cevap gelince isyan ediyorsun. Al bir PS4, sen de rahat et, biz de...
    Niye alayım Days Gone oyununa 429 tl para vermek için mi? Benim Ps4 alacağım zaman belli Ps5 duyurulduğu zaman, oynayacağım en fazla 6-7 oyunu var. Alacağım zaman da tamamen ikinci ya da üçüncü el olacak ve kesinlikle oyunları ikinci el hatta üçüncü ya da beşinci elde olabilir. Şahsen Sony'e ne kadar az para kazandırırsam o kadar iyi ben 400 küsür tl oyun fiyatlarına ve halen daha yüksek fiyattan satılan konsollara tepki koyuyorum bunu taa aylar önce yazdım. Ben bu mevzuları artık uzatmak istemiyorum benimle münakaşaya tartışmaya girme artık sıkıldım, benim yorumlarımı görmezden gel, beni blokla gitsin sen kendi fikrini yaz ben kendi fikrimi yazayım böyle gitsin artık.

• Bende kimse bloklu değil, böyle her PS4 konusunda milletin kaşımadığın sürece burada kimse seninle uğraşmaz. Sana kimsenin kasıtlı yazdığı falan yok, mesele yazdığın mesajlardan insanların senin neyi amaçladığını anlaması.

• quote:

Bende kimse bloklu değil, böyle her PS4 konusunda milletin kaşımadığın sürece burada kimse seninle uğraşmaz. Sana kimsenin kasıtlı yazdığı falan yok, mesele yazdığın mesajlardan insanların senin neyi amaçladığını anlaması.
    Ahan da kaşınıyorum ne yapacan arkadaş ne yaoacan? Sony senin şirketin mi nasıl bir fanboysun sen yav, sana ne ya halen daha aynı tatava. Bugünden sonra Ps4 forumlarında daha ağırlıklı yorum yapacağım sen de orada için içini ye.

• Ahahahaa

Sinirlenme yahu, ne içim içimi yiyecek? Güler geçerim, nihayetinde forumun en komiklerindensin.

Bir de açık veriyorsun, düpedüz artık PS4 forumlarini troll leyecegim diyorsun. Orada seni ham yaparlar...

Ben de geçeyim Switch'imde Zelda, Mario oynayayım, sen buralarda debelenmeye devam...

• Her platformda sevdiğim oyunları oynarım, örneğin 3. oyuna kadar nasıl bir Halo hayranı olduğumu bilirsin. Benim hoşlanmadığım olay konsollarin kendisi değil, ölümüne bunları savunan konsol fanatikleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Niye alayım Days Gone oyununa 429 tl para vermek için mi? Benim Ps4 alacağım zaman belli Ps5 duyurulduğu zaman, oynayacağım en fazla 6-7 oyunu var. Alacağım zaman da tamamen ikinci ya da üçüncü el olacak ve kesinlikle oyunları ikinci el hatta üçüncü ya da beşinci elde olabilir. Şahsen Sony'e ne kadar az para kazandırırsam o kadar iyi ben 400 küsür tl oyun fiyatlarına ve halen daha yüksek fiyattan satılan konsollara tepki koyuyorum bunu taa aylar önce yazdım. Ben bu mevzuları artık uzatmak istemiyorum benimle münakaşaya tartışmaya girme artık sıkıldım, benim yorumlarımı görmezden gel, beni blokla gitsin sen kendi fikrini yaz ben kendi fikrimi yazayım böyle gitsin artık.

Alıntıları Göster
    Bence 2. el konsola yönelmektense 6 - 7 oyun için bir PS4 kiralaman daha faydalı olabilir. Oyunları dijitalden secondary hak olarak çok uyguna bulursun, bir çoğunun fiyatı çok düştü artık. Kira ile daha masrafsız olur kesin, oyunlar yeniden satılabilir zaman içinde. Bu yolla da sony'e 1 kuruş gitmemiş oluyor eğer hiç kazandırmak istemiyorsan. Oyunlar bitse de PS4 uzun süre kalır ara sıra takılırım diyorsan ikinci el olur o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Bence 2. el konsola yönelmektense 6 - 7 oyun için bir PS4 kiralaman daha faydalı olabilir. Oyunları dijitalden secondary hak olarak çok uyguna bulursun, bir çoğunun fiyatı çok düştü artık. Kira ile daha masrafsız olur kesin, oyunlar yeniden satılabilir zaman içinde. Bu yolla da sony'e 1 kuruş gitmemiş oluyor eğer hiç kazandırmak istemiyorsan. Oyunlar bitse de PS4 uzun süre kalır ara sıra takılırım diyorsan ikinci el olur o zaman.

Alıntıları Göster
    Bunu düşünmüştüm kiralanacak yerlere de baktım olabilir tabi. İkinci el Ps4 fiyatlarına baktım halen daha 1400-1600-2000 arası satanlar var, 400-500 tl'ye Ps3 satanlar gördüm üstüne 100 tl koyup denk getirebilirsen 600-700 tl'ye ilk Xbox One'ı alabiliyorsun ve bu konsolla yeni çıkan tüm oyunları oynamakla kalmayıp (Rdr 2'de dahil) Gamepass alıp çok cüzi miktara bir sürü oyun oynayabiliyorsun. İkinci elde bile pahalı satanlar konsolun içine gram altın koymuşlar herhalde!!!

• O biraz ekonomik krizi fırsata çevirme şekli bizim toplumda. Sıfırlarının fiyatı dolar yüzünden pahalı olunca ikinci ellerini de ona göre yüksek tutuyorlar. Xbox muhtemelen daha az satıldığı için bir an önce elden çıksın diye normal fiyat çekiyorlardır. Eskidikçe ucuzlayacağına eskidikçe pahalanıyor her şey, düğünlerde eşine dostuna altın yerine PS4 taksan daha büyük ikrama geçecek artık.
  • quote:

Ahahahaa

Sinirlenme yahu, ne içim içimi yiyecek? Güler geçerim, nihayetinde forumun en komiklerindensin.

Bir de açık veriyorsun, düpedüz artık PS4 forumlarini troll leyecegim diyorsun. Orada seni ham yaparlar...

Ben de geçeyim Switch'imde Zelda, Mario oynayayım, sen buralarda debelenmeye devam...
    Sayende katıla katıla güldük valla, Switch almış gelmiş hava atıyor ya konsol fanatiklerini sevmem diyor birde.

• Mesele gulmekse, forumda senin kadar başka bir eğlence kaynağı bulmak zor. Ben sevdiğim tüm oyunlari imkanlar ölçüsünde oynarım, senin gibi marka sevicisi değilim.

• quote:

Mesele gulmekse, forumda senin kadar başka bir eğlence kaynağı bulmak zor. Ben sevdiğim tüm oyunlari imkanlar ölçüsünde oynarım, senin gibi marka sevicisi değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Xbox'ın menüsünde hiçbir sıkıntı yaşamadım gerçi ben One X kullanıyordum One S'de durum ne bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Kullanıyordun... Xbone, Xbone olalı öyle zulüm görmemişti.
  • asıl psn nick değiştirme olayını artık getirmeleri lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.