Şimdi Ara

PS4 Sıfır Oyun En Ucuz Nereden Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
30.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar PlayStation 4 oyunlarını '' En Ucuz ve En Güvenilir '' nereden alabilirim?

• En ucuzu ikinci el olur. İllede sıfır diye diretmezseniz forumda 50 liradan başlayan fiyatlardan 100 liraya kadar bir çok oyunu bulmak mümkün. Zaten ilk çıkan oyun bile 9 aylık yepyeni sayılır. Oyunlarda herhangi bir sıkıntı olmuyor. 80-100 lirası yeni çıkmış oyunlardan birini alın. Oyunu oynayın bitirin sonrasında oynamadığınız başka bir oyunla takas yapın. Veya satın aldığınız oyunu forumdan satışa çıkartıp gelen paranın üzerine koyarak veya aynı miktarla farklı oyunları almanız mümkün. Bu şekilde sadece kargo parası vererek veya üzerine 10-20 lira ekleyerek bir çok oyunu oynayabilirsiniz.
    Sıfır tercih etmekte diretiyorsanız spotu tercih edin. 110 - 150 lira arası sıfır spot oyun bulabilirsiniz. Örnek siteler: gittigidiyor, sanalpazar, n11.com,
  • ucuzbudur dan türkçe last of us remastered almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknekbic

Arkadaşlar PlayStation 4 oyunlarını '' En Ucuz ve En Güvenilir '' nereden alabilirim?

gittigidiyor'a bakabilirsin. 2.el oyunlar gelmeye başladı hatta. birkaç oyuna bakmıştım ve düşüşlerde. aynı zamanda takas yöntemiyle de oyun alabilirsin elinde oynadığın oyun varsa. psn'den alabilirsin ve psn'de gerçekten güzel indirimler oluyor. plus üyelik sahibiysen de her ay ücretsiz oyun indirme hakkın var (ps4'üm olmadığı için ps4'e gelen ücretsiz oyunların şu anki durumunu bilmiyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

En ucuzu ikinci el olur. İllede sıfır diye diretmezseniz forumda 50 liradan başlayan fiyatlardan 100 liraya kadar bir çok oyunu bulmak mümkün. Zaten ilk çıkan oyun bile 9 aylık yepyeni sayılır. Oyunlarda herhangi bir sıkıntı olmuyor. 80-100 lirası yeni çıkmış oyunlardan birini alın. Oyunu oynayın bitirin sonrasında oynamadığınız başka bir oyunla takas yapın. Veya satın aldığınız oyunu forumdan satışa çıkartıp gelen paranın üzerine koyarak veya aynı miktarla farklı oyunları almanız mümkün. Bu şekilde sadece kargo parası vererek veya üzerine 10-20 lira ekleyerek bir çok oyunu oynayabilirsiniz.
    Sıfır tercih etmekte diretiyorsanız spotu tercih edin. 110 - 150 lira arası sıfır spot oyun bulabilirsiniz. Örnek siteler: gittigidiyor, sanalpazar, n11.com,

Bize söyleyecek bir şey kalmamış

ek olarak : ps oyunu , wordbazaar gibi siteleri öneririm.

• Psn kardeşliği

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPOTÇU!

Sıfır Watch_Dogs'u çıkış tarihinden (27 Mayıs 2014) 6 gün önce almıştım.Hemde 145 TL'ye.Hemde BreakTrough Pack.
  • quote:

Kardeş sitenin ismi nedir?

Site değil,oyun satan dükkanlar olur ya onlara spotçu deniyor,bizim burada da var.Bende oradan aldım.
  • Alışveriş yapmadım ama akakçe de ucuz galiba.
  • quote:

bro psoyunu gibi spotcular var onların siteleri var mesela senin dediğinin sitesi yok mu?

var ama internetten satış yapmıyor.
  • www.psoyunu.com güvenilir ve ucuz arkadaşlar
  • Gittigidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psoyunu ucuz falan değil artık.
    İkinci elde ölü degerine alıyor oyunlari.

• PSN'den alabilirsin.
  • Kardeşlik yap kardeşlik. Dijital al oyunları. Boşver sıfırı. Madem ucuz diyorsun buyur sana bir çetele tutayım: 5 oyun oynuyorum PS4'te. Biri kutulu. Toplam verdiğim para ne kadar? 165 Lira.
  • N11 99 tl şu an tüm Ps4 oyunları

• Arkadaşlar ps 4 slim hepsiburada.com'da sony garantili buldum ama satıcı gnd bilişim diye biyer güvenilirmidir sizce.

• hayırlısıyla bugün sipariş vericem ps4 için. fakat şimdi de bu oyun konusuna takıldım. mesela pes 2017 alıcam. ps store da 120 tl n11 vs. alış veriş sitelerinde en ucuz 130 tl. aralarında ne fark var? ps store dan alınca 2. el olarak elden çıkaramam sanırım öyle mi oluyor? ama cd olarak alsam satabilirim öyle mi?

şu oyun konusunda hiç bilmeyen adama yardımcı olabilecek yok mu yav.
  • quote:

Aynen dediğin gibi kardeş ps store'dan alırsan oyunu satamazsan he eğer ps stordan aldığım oyunu nasıl elden çıkarırım dersen PS Hesabını satman gerekir o da biraz zor. Onun için ps stordan alacağına 10-20 lira daha fazla ver normal al. 1-2 ay sonra sıkıldın mı direk koyarsın nete satarsın, 150 tlye mi aldın 120-110 civarı rahat satarsın ben çok kez böyle az zararla oyunlarımı sattığımı bilirim. Tabi yine de senin bileceğin iş.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana. İyi günler.

hocam konsolu alalı 4 ay oldu ama dediğiniz gibi yapıyorum zaten. öğrendik artık mantığı
  • Hepsi burada dan aliyorum.Piyasa fiyatlariyla ayni 2 gun icinde elinde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.