Şimdi Ara

►PS4◄ RISING TURKS PRO CLUB • FVPA & FCP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
7.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zala_

quote:

Orijinalden alıntı: kazze

pm attım, başarılar

siteye de kayıt oldun da ortalarda yoksun kardeş :)

Fifa 12 var mı elinde ? var ise akşamları toplanılıyor. gelip oynayabilirsin.

hemen hemen her akşam oyuna giriyorum, yalnız promun seviyesi çok düşük şuan o yüzden fifa 13ü bekleyeyim diyordum.ayrıca sitede dolaştım sizin psnleri göremedim bir türlü, maç atalım diyorsanız Türkiyenin basketbol maçı bittikten sonra online olabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hemen hemen her akşam oyuna giriyorum, yalnız promun seviyesi çok düşük şuan o yüzden fifa 13ü bekleyeyim diyordum.ayrıca sitede dolaştım sizin psnleri göremedim bir türlü, maç atalım diyorsanız Türkiyenin basketbol maçı bittikten sonra online olabilirim :)

pronun seviyesi önemli değil. oynarken de gelişir. en azından biz de senin oynayışın hakkında fikir sahibi oluruz sen de hem bizlerle tanışırsın hem de fikir sahibi olursun :) PSN olarak Turkblood_RT ekle. bu psnin sahibinin adı Mert. ona siteye kayıt olan Ekin olduğunu söylemen yeterli :)
  • quote:

quote:

pronun seviyesi önemli değil. oynarken de gelişir. en azından biz de senin oynayışın hakkında fikir sahibi oluruz sen de hem bizlerle tanışırsın hem de fikir sahibi olursun :) PSN olarak Turkblood_RT ekle. bu psnin sahibinin adı Mert. ona siteye kayıt olan Ekin olduğunu söylemen yeterli :)

tamam o zaman dediğim gibi, basketbol maçı bittikten sonra eklerim siz de uygun olursanız oynayabiliriz birlikte

• Dün Ekin , overall fakiri adamı ile çok iyi oyun çıkardı. bir de adamı iyi olsa aman aman. tebrikler Ekin

Bu arada geçici olarak FVPA takımlarından birinde turnuva maçına çıkacağım. ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğim
  • Teşekkürler internet sorunları nedeniyle biraz erken çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın, güzel maçlardı elinize sağlık

Başarılar turnuva maçında
  • quote:

Teşekkürler internet sorunları nedeniyle biraz erken çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın, güzel maçlardı elinize sağlık

bu gece 12'de başlayacak bizimkiler. ben iş sebebi ile sonradan katılacağım. gelecek misin ?
  • quote:

quote:

Teşekkürler internet sorunları nedeniyle biraz erken çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın, güzel maçlardı elinize sağlık

bu gece 12'de başlayacak bizimkiler. ben iş sebebi ile sonradan katılacağım. gelecek misin ?

çok büyük bir aksilik çıkmazsa gelirim

• tekrar hayırlı uğurlu olsun takım ismi yeter başarılar..
  • Bonservisin elindeyse ugra Ali

• Altuğ Abi , İzmir'den döndüm attığın mesajlara güldüm ama cevap veremedim -8 tl deyim

Bizim klubun sitesi neydi bir tane vardı ya onun linkini kaybettim ben garip bir durum pc de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Altuğ Abi , İzmir'den döndüm attığın mesajlara güldüm ama cevap veremedim -8 tl deyim

Bizim klubun sitesi neydi bir tane vardı ya onun linkini kaybettim ben garip bir durum pc de yok

risingturks.wall.fm

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

tekrar hayırlı uğurlu olsun takım ismi yeter başarılar..

Bir de alıntı yaparak yazayım. Bonservisin elinde ise uğra

• hayırlı geceler herkese öncelikle,

bugün farklı PC lerden girmeme rağmen ya forum kafayı yedi veya grdiğim PC ler ne alıntılınanan mesajlarıma baka bildim ne mesaj ata bildim bonservisim şimdilik elimde sebebi: fifa12 dataların bir çoğu silindi abi o yuzden adam güme gitti ha fifa13 ola hayrola ozaman zaten paslaşırız abi

• Fifa 12'den bir maç.. kötü oynamışız aslında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 5 Eylül 2012; 13:33:58 >

• quote:

Fifa 12'den bir maç.. kötü oynamışız aslında :)

heyttt beeaaa aralara ne kaçıyormuşum o zamanlar mert reyizle beraber ne yardırıyormuşuz ilerde

edit:

fifa13 çıkar çıkmaz kasmaya başlayacağım hemen proyu Allah'ın izni ile son durum nedir Altuğ kaptan? takımın son şekli son hali felan yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 6 Eylül 2012; 9:58:23 >

• quote:

heyttt beeaaa aralara ne kaçıyormuşum o zamanlar mert reyizle beraber ne yardırıyormuşuz ilerde
    edit:
    fifa13 çıkar çıkmaz kasmaya başlayacağım hemen proyu Allah'ın izni ile son durum nedir Altuğ kaptan? takımın son şekli son hali felan yani

Fifa 13'te önemli turnuvalara katılacağımız için kadroyu geniş tutmamız gerekiyor. FVPA denilen bu oluşum turnuvaya katılan takımların 15-18 kişilik kadrolarının olmasının iyi olacağını düşünüyor. Maçlara 11 kişi çıkmamız takımın yararına olacaktır. oradaki takımların çoğu 11 kişi oynuyor. Ve eğer biz 11 kişilik takımın karşısına 7 kişi çıkarsak bizim takımdaki CPU'lar bize ciddi bir dezavantaj doğuracak.
    Şu anda takımda 10-11 kişi var ancak tabii ki daha adam lazım. kadroyu en az 14 kişi olarak kurmayı hedefliyoruz. Fifa 12'de hala denemeler yapıyoruz. Diziliş ve kimin nerede oynayacağı hala tam olarak netleşmedi.

• quote:

quote:

edit:

Fifa 13'te önemli turnuvalara katılacağımız için kadroyu geniş tutmamız gerekiyor. FVPA denilen bu oluşum turnuvaya katılan takımların 15-18 kişilik kadrolarının olmasının iyi olacağını düşünüyor. Maçlara 11 kişi çıkmamız takımın yararına olacaktır. oradaki takımların çoğu 11 kişi oynuyor. Ve eğer biz 11 kişilik takımın karşısına 7 kişi çıkarsak bizim takımdaki CPU'lar bize ciddi bir dezavantaj doğuracak.
    Şu anda takımda 10-11 kişi var ancak tabii ki daha adam lazım. kadroyu en az 14 kişi olarak kurmayı hedefliyoruz. Fifa 12'de hala denemeler yapıyoruz. Diziliş ve kimin nerede oynayacağı hala tam olarak netleşmedi.

ozaman abi şöyle söyliyim geçen teklif etmiştin hani fifa13 çıksın bakarız demiştim. kararımı değiştirip şimdiden sözleşmeyi imzalıyalım dediğin gibi hem katılacak kişiler belli olur ozaman kontenjanda yer felan bulunmaz patlar kalırım biliyorsun sizlerle kısa süre oynamama rağmen gayet uyumlu bir şekilde zevkli maçlar oynuyordum şahsım adına... bu arada mert kaptan erdinc abı felan eski tayfa devam edeceler değilmi ?

şunu belirteyim daha öncede söylediğim gibi, PRO adamım her iki hesaptada silindiği için durduk yere fifa12 deki deneme maçlarına katılamayacağım ama bu konu sorun teşkil edermi?

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 6 Eylül 2012; 15:21:12 >

• bir problem yok. Fifa 12'ye gelmemen sorun teşkil etmez.
    Eski tayfa tamamen var diyemeyiz. Erdinç yok. Melih yok. Yeni isimler var. Dodo'ya da teklif ettim gelmedi.

Gelirsen eğer mevkiinin ne olacağı da kesin değil onu da belirtmek isterim. daha kimsenin mevkiisi net belli değil. kafamızda taslaklar var ama kesinleşmemiş deneme taslakları.
  • quote:

bir problem yok. Fifa 12'ye gelmemen sorun teşkil etmez.
    Eski tayfa tamamen var diyemeyiz. Erdinç yok. Melih yok. Yeni isimler var. Dodo'ya da teklif ettim gelmedi.

Gelirsen eğer mevkiinin ne olacağı da kesin değil onu da belirtmek isterim. daha kimsenin mevkiisi net belli değil. kafamızda taslaklar var ama kesinleşmemiş deneme taslakları.

beni az çok bilirsin abi mevkii sorun etmem kanattada oynadım sizle forvettede sesimi çıkarmadım ha defansif görev verilirsede elimden geleni yaparım. ama ben şahsen bu mereti defanstan çok ofansif olarak daha iyi oynadığımı düşünüyorum karar tabii yönetim kurulu üyelerinin ve teknik tıraktörümüzündür

dodo bu aralar işi gereği pek PS takılamıyorm ama fifa13 ün çıkmasıyla yavaş yavaş evden işe işten eve yapacaktır

edit:

yukarıdakı söylediğime ek olarak yani iyi oynadığımı düşünüyorum demekten ziyade zevk alarak oynadığım için ofansı tercih ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 6 Eylül 2012; 15:38:26 >

• FIFA 13'te 200'den fazla takım, 6000 civarı oyuncunun bulunduğu bir organizasyonun içinde sizlerle olmak eminim çok keyif verecek. 1 aydan fazla FVPA organizasyonlarında etkin olan bir kulüpte oynadım ve gördüğüm kadarıyla esas rekabet oradaymış

Bu arada takımın iskeleti neredeyse oluştu sayılır. Ancak yeni başvuruları halen değerlendiriyoruz. İlgilenen arkadaşlar Zala'ya ya da Ulaş'a PM atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapati -- 12 Eylül 2012; 14:48:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.