Şimdi Ara

PS4 PRO GOW LİMİTED EDİTİON + 2 GOW L.E. KOL + PS4 GOLD HEADSET(yeni sürüm) + 180 OYUNLU PSN 2022

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
2.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba ,

Artık işim gereği kendime bilgisayar toplayacağım için , evladım gibi baktığım PS4 PRO’yu satışa sunuyorum.
    İçindekiler ;
    *PS4 pro CUH-7116B sessiz ve stabil version God of war limited edition , 20.04.2018 vatan computer faturalı ve kutulu . İlk kedimden dolayı ufak çizik var üstünde.
    *Yanında ekstra bir GOW L.E. Kol daha var. N11 den 18.02.2019 tarihinde alındı. Kutu ve Faturasını bulamadım.Kolların ikisindede hafif sol analogların drifting sorunu var. Kesinlikle oyunu baltalamaz hissetmeyeceksiz bile.
    *PS4 Gold Wireless Headset 7.1 yeni sürüm , kablosuz olarak bağlandığında eşsiz bir ses deneyimi veriyor anlatmama gerek bile olduğunu düşünmüyorum. Faturalı kutulu. 02.04.2020 gitti gidiyordan alındı.
    * ve özenle seçip satın aldığım ayrıca psn plus ile gelen 180+ eşsiz oyun. Geçmişten bugüne bir çok AAA oyun. Daha önceden böyle bir cihaz yada buna yakın pc kullanmamış insanları en az her gün 2 saat oynasa 3 sene götürecek oyun mevcut . Ayrıca 06.03.2022 ye kadar psn plus ile yeni oyunlar eklenecektir.

İstanbul / Sultangazi’de oturuyorum cihazı farklı şehire kargo yapmak istemiyorum.Dilerseniz farkı ile GET ilanı açarım. Adresime gelip ilgili ürünleri deneyip satın alım yapabilirsiniz. Resimler eklidir isteyen varsa daha çok resim çekerim sorun değil.

Lütfen iletişim için : 0 539 599 92 63 ( whatsapp’dan yazarsanız çok memnun olurum, işim gereği sürekli telefonda konuşuyorum)

FİYAT: 4.500₺

Edit: The last of us 2 satıldığı için editledim.
    Edit2: Fiyat revize.
    Edit3: Oyun listesi revize.
    Edit4: Ufak tefek yazım düzeltmeleri ve adres değişikliği.
    Edit5: Fiyat revize.

PS4 PRO GOW LİMİTED EDİTİON + 2 GOW L.E. KOL + PS4 GOLD HEADSET(yeni sürüm) + 180 OYUNLU PSN 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcraft -- 9 Kasım 2021; 11:53:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en sevdigim limited edition hayirli satislar hocam
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam . Benimde hayatımda en değer verdiğim cihaz olma niteliğinde.

• Fiyat takip...
  • Fiyat takip

• Bu ürün ocaktan beri satış tamı 🤔

• Zooe kullanıcısına yanıt

Şaka gibi dimi? Ama gerçek işte. Sanırım 3.000₺ yazmamı istiyorlar fiyata. Ya da bedava vermemi bekleyen var. Bu fiyata yanında daha ne sunmalıyım bende şaşkınım.

• Çok güzel cihaz. Aklımda 6 7 aya kadar satılmazsa talibim :)
    Çok konfrige edilmiş cihazlar (siz dünya kadar oyun vs veriyorsunuz özel kollar vs) pahalı olduklarından ve 0 fiyatında olduklarından satılması zor hocam.
    Hesabı mail devirli mi vereceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 7 Kasım 2021; 15:36:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam mail ile devredeceğim. Baktığınızda aslında verilen hesap , kol , kulaklık , özel seri cihaz uygun bir fiyatta. Müsait oldukça kullanıyorum ben hala cihazı 😁

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.