Şimdi Ara

Ps4 pro aldım tavsiyeler üzerine kesinlikle değer:) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
7.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Drima

Aynı zamanda aynı kutulu versiyonu almışız ha hocam
    Pro da yaşadığım en büyük sorun pc de 60-90-120fps sonrası 30fps'ye sabitlenmek oldu. (Bende ellerinizden öper biraz da iyi bi pc var)
    Özellikle ilk zamanlar GTAV, Skyrim SE PC-Pro arası ciddi acı çekiyordum ama alışmaya başladım.
    Bu 1 yılda da Knack 2 ve Persona 5 hariç tüm exc'leri kaptım.
    İşlemciye abanınca konsol efendinin fanından gelen Roket kalkış sesi de olmasa efsane olacak ama onu da tuzu biberi diyor geçiyorum genelde
    Şu an fan sesi giderildi denen 7116 serisi bile uzun kullanım da rahatsız ediyor..bir arkadaşım kışın ısıtıcı peteğini kapatıp ps4 pro’yu odanın nasıl ısıtıcı olarak odayı ısıttığını gösterince şoka uğramıştım resmen ee tabi hiç kapanmıyordu cihaz o da ayrı :)) 2 tb 500 milyon limitli ps4 pro’dan çok umutluyum fan sesine bir son verecekler umarım (: beklemedeyiz bakalım 🎮

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 17 Ağustos 2018; 13:28:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xbox2 kullanıcısına yanıt
    Vallahi görmeden, duymadan fan-ses çözümüne inanmam hocam. Sıcaklık konusunda arkadaşınız abartmıyor, bu yaz odamdaki klimayı resmen absorbe etti pro hazretleri
    Nickten belki bilme ihtimalinize karşı şöyle örnek vereyim 2009 jasper model Xbox360'da hdd de oyun oynarken konsolda çıkan ufacık sese bile gıcık oluyordum o derece.
    Nerdeeen nereye.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.