Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bir türlü almaya fırsat olmamıştı harika oldu Bloodborne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha valla helal olsun, 2 oyunu platinlemiştim ama blodborneu oynarım tekrardan

• quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

Crash gelmez heralde yeni sayılır. Bence ratchet & clank gelebilir ama bu kadar hype'landiysa bloodborne bekliyorum. Shadow of mordor da olabilir.

• İlk çıktığında aldım bloodborne u , 3-4 kere bitirdim, oyun makinede o günden beri duruyor. 30 kere oynayacak halim yok . Bir kere de oynamadığım oyunu ver, hay senin gibi sony nin.

Oynamayanlar için hayırlı olsun.

• Valla güzel oldu 2 oyunda merak ettiğim oyunlardı ve gerçekten güzel oyunlar.Bundan sonra çöpler gelsinn
  • PSone'dan sonra bana konsol aldıran oyundur Bloodborne, herkes tavsiye ederim sakın kaçırmayın. Çok zor falan deniliyor, oyunun mekaniklere alışınca rahat rahat oynarsınız gözünüz korkmasın o kadar da zor değil. Alıştığınız zaman da başından kalkamazsınız oyunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 28 Şubat 2018; 20:4:0 >
  • venge V kullanıcısına yanıt
    Oldu hocam herkese ayri ayri versin mi? Su oyunlara bile laf ediyorsanız soylenecek bisey yok. Tamam siz oynayip bitirmis olabilirsiniz ama Sony burda harika bir iş yapti

• Gözümüz aydın. Ps4 neslinin şu ana kadar ki en iyi ayı bence. Bloodborne tavsiyemdir. Ratchet and Clank da taş gibi oyun. Bravo Sony.

• disk şeklinde almıştım bloodborne u ilk çıktığında sonra dlc yi de aldım. diski satmıştım dlc duruyor. plus hesabı arkadaşımda dlc benim hesabımda indirsem oyunu dlc çalışır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Oldu hocam herkese ayri ayri versin mi? Su oyunlara bile laf ediyorsanız soylenecek bisey yok. Tamam siz oynayip bitirmis olabilirsiniz ama Sony burda harika bir iş yapti

Sen bir kere de benim mesajıma atlamasan olmaz mı? İçimizi döküyoruz. Ben senin yorumuna bir şey diyor muyum? İstediğimi yazarım, takdir ederim veya etmem , seni ne ilgilendirir.

Ne yazmısım , bir kere de oynamadığım bir oyunu ver demişim. Yani şair burada, şansızlığından yakınıyor ve Üzgün bir ruh hali içinde.

Oynamayanlar için harika oyunlar, benim için ise boş bir ay daha.

• venge V kullanıcısına yanıt
    Oynadığın oyunların listesini sony’e gönder bundan sonra ona göre versinler

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oynadığın oyunların listesini sony’e gönder bundan sonra ona göre versinler

Mantıklı, dur bi email göndereyim, belki kabul ederler. Senin de bir istediğin var mı, onu da yazayım.Harika bir fikir, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 28 Şubat 2018; 20:15:16 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Plus hesabı ve dlcnin alındığı hesap aynı bölge psndense çalışır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

+1

hatta arttırıyorum bu zamana kadar the last of us oynamayanların playstation'ı geri toplasın zaten diyorum

Deme öyle
  • Helal olsun sony. Aklımdaydı iki oyun bir türlü fırsat bulamamıştım.

• Bunları da beğenmeyenin ps4lerini süresiz banlamak lazım.
    İkisi efsane olmak üzere toplam 5 ps4 oyunu vermiş adamlar daha ne olsun;
    Bloodborne
    Ratchet & Clank
    Mighty No.9
    Claire: Extended Cut (2 saatte platin)
    Bombing Busters

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 28 Şubat 2018; 21:07:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rachet clank dehset bir oyun ya Türkçe dublajda var ben 2 kere bitirdim tekrar bitirebilirim Bloodborne oynamamıştım cok iyi oldu aleme akacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 28 Şubat 2018; 20:19:56 >
  • Ne kadar çöp oyun verlasfafs. Bloodborne 1 hafta dayanıp sattım Ratchet & Clank youtubeden 2dk göz attım güzele benziyor.14günlük denemeyle indirip oynayabiliyorduk yanılmıyorsam ? 14günde biter zaten
  • ohaa çok iyi oldu 2 side almak istediğim oyundu .
  • İki oyunda çok iyi. Kesinlikle bu kadar iyi bir ay olmamıştı. Oynamayanlar için nimet gibi olmuş :)

• 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.