Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her ay aynı muhabbet döner, ayda 10 liralık şey için bu kadar lafa ne gerek var bilmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Yahu bazı insanları anlamıyorum yok bu ay'da kötü oyun verirlerse yenilemicem yok kullanmıyorum artık zaten yenilemicem yahu arkadaş Sony'nin çok umrunda zaten bu durum. Adamlar oyun vermese bile milyonlarca oyuncu plus' kullanmaya devam edecek ki adamlar oyun da veriyor gerekli indirimleri sağlıyor ne istiyorsun GTA 5 mi versin? God of war mı versin ne kadar beleşci aç insanlar var ya anlamıyorum cidden. Alma kardeşim plus mlus sen konsolu da sat o kadar para nasıl versin alete hayret cidden...
    O zaman online oynamak için plus şartını kaldıracaklar.Beni plus almaya zorluyorsa sistem,adam gibi oyun verecek.Her ay AAA oyun versin demiyor kimse zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 1 Ağustos 2018; 10:3:43 >
  • quote:

Yahu bazı insanları anlamıyorum yok bu ay'da kötü oyun verirlerse yenilemicem yok kullanmıyorum artık zaten yenilemicem yahu arkadaş Sony'nin çok umrunda zaten bu durum. Adamlar oyun vermese bile milyonlarca oyuncu plus' kullanmaya devam edecek ki adamlar oyun da veriyor gerekli indirimleri sağlıyor ne istiyorsun GTA 5 mi versin? God of war mı versin ne kadar beleşci aç insanlar var ya anlamıyorum cidden. Alma kardeşim plus mlus sen konsolu da sat o kadar para nasıl versin alete hayret cidden...

Bahsettiğim "kraldan çok kralcı" tam da senin tanımına uygun. İnsanlar bir şeyleri eleştirir ve mutlaka birileri de o eleştirenleri illa eleştirir çünkü böyle değişik bir varlıktır insanoğlu. Netflix'i eleştirirsin eleştirenleri eleştirirler, fifayı eleştirirsin eleştirenleri eleştirirler... Babasının firmasıymış gibi savunurlar. Herkes sizin gibi yarabbi şükür modunda olsaydı emin ol hiçbir şeyimiz olmazdı, firmalar daha keyfi hareket eder ve sadece sömürürlerdi. Eleştiri iyidir, korkmayın bu kadar. Ülkede de muhalefete muhalefet olma huyu var bu halkın gerçi. Asırlarca padişah ve ailesinin boyundurluğu altında muhalefetten bihaber halkın torunlarına genetik olarak aktarılmış olsa gerek eleştiriye karşı hoşnutsuzluk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dantesneo

quote:

Bahsettiğim "kraldan çok kralcı" tam da senin tanımına uygun. İnsanlar bir şeyleri eleştirir ve mutlaka birileri de o eleştirenleri illa eleştirir çünkü böyle değişik bir varlıktır insanoğlu. Netflix'i eleştirirsin eleştirenleri eleştirirler, fifayı eleştirirsin eleştirenleri eleştirirler... Babasının firmasıymış gibi savunurlar. Herkes sizin gibi yarabbi şükür modunda olsaydı emin ol hiçbir şeyimiz olmazdı, firmalar daha keyfi hareket eder ve sadece sömürürlerdi. Eleştiri iyidir, korkmayın bu kadar. Ülkede de muhalefete muhalefet olma huyu var bu halkın gerçi. Asırlarca padişah ve ailesinin boyundurluğu altında muhalefetten bihaber halkın torunlarına genetik olarak aktarılmış olsa gerek eleştiriye karşı hoşnutsuzluk.

Alıntıları Göster
    Senin tanımına uygun olanları da mesajımın sonlarına doğru görebilirsin. PlayStation'ı bırakıp xbox'a geçebilirsin tutan yok orda her ay AAA kalitede oyunlar var nasıl olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: dantesneo

quote:

Alıntıları Göster
    Adam sonuna kadar haklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Adam sonuna kadar haklı.

Alıntıları Göster
    Tamam sen öyle dediysen dağılabiliriz artık.

• xbox tarafında aylık oyunlarda herkes mutlu umarım bizide mutlu eder sony
  • Açık olmak gerekirse bu ay ki xbox games with gold oyunları gözümü kamaştırmadı değil :D Bakalım PlayStation cephesi buna nasıl bir yanıt verecek.
  • Ben Farcry 4 bekliyorum bakalım.

Bu kadar diyoruz diyoruz 2-3 tane dandik oyun verip bizi ters köşe yapıyorlar
  • Adamlar geçen ay bo3 verdi hala zırlayanlar var bir şey yazınca da yok kralcı yok yancı oluyoruz el insaf be kardeşim gözün doysun doğrunun yanında olmak ne zamandan beri kralcılık yancılık oldu. Kral çıplak yok babasının firması gibi savunurlar filan böyle beleşçi, aç insanlar'ı bi letgo'da gördüm bir de burda neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ubisoft oyunu gelir.tahminim division
  • PES 2018
  • GOW 3, TLoU, Gravity Rush Remastered, RE 0, Order 1886 falan vermelerini bekliyorum olursa da ben memnun kalırım geçen ay verdikleri Heavy Rain dışındakiler maalesef kötüydü.

İndie vereceklerse de iyisinden versinler onada varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Last of Us ciddi ciddi bekliyorum

İkincisi çıkacak yakında çoktandır indirim sesleri filan da yok
    yakında derken? 2019'un sonlarına anca çıkar
  • quote:

Tamam sen öyle dediysen dağılabiliriz artık.

Alıntıları Göster
    Boş yapma,insanlar ne aç gözlü nede beleşçi.Bedava olması gereken online hizmetine para verdikleri için oyunların iyi olmasını istiyorlar.

• Tlou Gow Unc4 gibi oyunları asla bedava vermez Sony. Her yeni PlayStation alan ya bu oyunlara banko para ödüyor ya da direkt bundle olarak alıyor zaten. Order isteyenleri de anlamıyorum 20 liralık oyun, absolver’a cak cuk yapıp da order istemek ayrı bir komik geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin350

Boş yapma,insanlar ne aç gözlü nede beleşçi.Bedava olması gereken online hizmetine para verdikleri için oyunların iyi olmasını istiyorlar.

Alıntıları Göster
    Boş yapan belli göz görüyor senin söylemene gerek yok. Bedava online istiyorsan git bilgisayar topla kendine orda oyna. Bedava olması gerektiğini sana düşündüren ne? Başlarda bedava olması mı? Adamlar sana hizmet veriyor bunun karşılığında da bir ödeme yapmak zorundasın bu hayatta hiç bir şey bedava değil. Oyun vermek zorunda değil adamlar sana ha veriyor şükretmek yerine laf ediyorsan ya beleşçisindir ya aç gözlü.. Hayatında indie oyun oynamayan insan tipi işte böyleleri böylelerinin kafası, güzel oyunu AAA oyun sanar. Oyun kültürleri sıfırdır.. He he abi gta 5 var mı diyen komşu cocugundan farksız... Üzücü 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 1 Ağustos 2018; 12:12:20 >

• Sanırım akşam açıklanacak burada karşılıklı sataşmalar başladığında göre
    Akşam gelir bakarım artk
  • Düşüncelerimiz bu kadar mı benzer. Hele şu genetik kısmı
  • KingShady kullanıcısına yanıt
    Bo3 mü indie oyun?Para verip aldığım ürün için ne hizmeti veriyor?Oyunların sunucu giderlerini sony mi karşılıyor?Hizmet dediğin 100mb için cloud save.Senin gibiler oldukça hep onlar kazanır sende fanboyluk yapıp ortalıkya gezersin.Git orda kum var.

• 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.