Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psn de satılan uncharted nathan drake collection da tr dublaj ve altyazı var mı?
  • Aralık ayında inanılmaz grafikleriyle Godzilla’yı verecektir Sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imperi4L kullanıcısına yanıt
    Her psnde satılanda yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • imperi4L kullanıcısına yanıt
    tr psnden alırsannız var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Aralık ayında inanılmaz grafikleriyle Godzilla’yı verecektir Sony

Harbi mi? İnanmam?
    Life of the black tigerdan sonra ps4 pronun tam kapasitesini kullanan tek oyun olan Godzilla’yı hayatta vermezler

• knack zamanı geldi bence

• Bence artık rovio firmasıyla anlaşıp uzun süredir beklediğimiz angry birds serisini versinler :)
  • İçimden bir ses UFC 2 yi verecek gibime geliyor. Çıkarsa alıntılarsınız

• Endo hesap actim ama kendi sanal kartimi tanımadı. Kart tanimlarken hep hata verdi bilgisayardan. Asıl kart da girdim onu da yemedi. Black friday icin 81 tl ye gelmis yillik uyelik endoda. Baska türlü nasil aliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BAT007

Endo hesap actim ama kendi sanal kartimi tanımadı. Kart tanimlarken hep hata verdi bilgisayardan. Asıl kart da girdim onu da yemedi. Black friday icin 81 tl ye gelmis yillik uyelik endoda. Baska türlü nasil aliriz?

normal hocam endo psnde turk kartlari gecmez. psn icin burdan kod alanilirsiniz 100liraya gelir

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html

• bu ay sessiz kaldı bu başlık
  • arkadaşlar dün %20 indirim vardı 80tl ye geliyodu yıllık. bitti mi?
  • geçen ay öyle bir vurdular ki bu ay kimse yorum bile yapamıyor burada :) mutlu musun sony.
  • child of light'ı oynamaya yeni fırsat buldum. harika bir oyun. eğer kütüphaneye ekleyip de indirip oynamayan varsa mutlaka şans versin.

bu tarz oyun vermeleri benim için yeterli. illa da 3d aaa oyun vermeleri gerekmiyor. ama son dağıtım gerçekten faciaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: BAT007

Endo hesap actim ama kendi sanal kartimi tanımadı. Kart tanimlarken hep hata verdi bilgisayardan. Asıl kart da girdim onu da yemedi. Black friday icin 81 tl ye gelmis yillik uyelik endoda. Baska türlü nasil aliriz?

normal hocam endo psnde turk kartlari gecmez. psn icin burdan kod alanilirsiniz 100liraya gelir

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html

Hocam bu SEA ne oluyor? Hangi ülkenin hesabında kullanılabiliyor?

• asymmetric kullanıcısına yanıt
    Malaysia, Singapore, Thailand ve Indonesia hesaplarinda kullanabilirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

geçen ay öyle bir vurdular ki bu ay kimse yorum bile yapamıyor burada :) mutlu musun sony.

Vurmak ne hacet
    Gev-çah gibi oldu bu ay ki
    Bad-dar sony den ne beklerseniz ki
    Sony öyle bir bad-efrah ki
    Mismar-ı ahenin çaktı nev-i insani
  • Bu ucretsiz oyunlar hesap degisince lisans bitti uyarisi veriyo.sizdede aynimi.??Makine ayni fakat plus hesap degisti sadece..Yeni hesapta ki ucretsiz oyunlarin hepsi gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korsan067 -- 27 Kasım 2017; 18:24:39 >
  • korsan067 K kullanıcısına yanıt
    hocam plusdan gelen bedava oyunlara o hesaba plus alirsaniz devam edersiniz yoksa oynayamazsiz. yani yaşadihiniz durum normal

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler...

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.