Şimdi Ara

PS4 Monitör Tavsiye - 1200 TL (ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS4 için bir monitör almak istiyorum. 19" monitörüm artık küçük geliyor ve zaten çözünürlüğü de düşüktü. PS4'ü oyun ve netflix için kullanıyorum. Bilgisayarda da FM dışında oyun oynamıyorum neredeyse. Bu yüzden IPS veya VA panel daha iyi görüntü vermesinden dolayı çekici geldi bana. Aşağıdaki özellikle BENQ'lar ince çerçeveli oldukları için dikkatimi çekti. Önerilere açığım

BENQ VA panel ve EYECARE var -http://www.vatanbilgisayar.com/benq-23-8-ew2440zh-4ms-eye-care-amva-e2e-full-hd-hdmi-led-monitor.html
    BENQ IPS -http://www.vatanbilgisayar.com/benq-23-8-gw2406z-5ms-ips-full-hd-hdmi-led-monitor.html
    VIEWSONIC IPS -http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-24-vx2476-smhd-4-ms-full-hd-led-ips-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErayG-TR -- 3 Ekim 2018; 14:26:27 >

• göz sağlığı muhabbetine ben de ikilemlerdeyim, pc monitörü arıyorm biraz farklı tabi ama siz nasıl karar verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

göz sağlığı muhabbetine ben de ikilemlerdeyim, pc monitörü arıyorm biraz farklı tabi ama siz nasıl karar verdiniz?
    Teknoseyir platformundan da fikir aldım. PS4 ve Netflix için genel kanı daha büyük ekran almam yönündeydi. Benimle aynı senaryoda kullanan arkadaşlar vardı orada. VA panel, 27", Eye-Care, ince çerçeve olması ve ürünün indirim oranı tercihimde etkili oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayG-TR

Teknoseyir platformundan da fikir aldım. PS4 ve Netflix için genel kanı daha büyük ekran almam yönündeydi. Benimle aynı senaryoda kullanan arkadaşlar vardı orada. VA panel, 27", Eye-Care, ince çerçeve olması ve ürünün indirim oranı tercihimde etkili oldu

Alıntıları Göster
    ben pc monitörü olarak alacağım için 27yi denediydim eskiden 800 liraya lg lcd alarak ama o tenis maçı izleme muhabbetine dönüyordu masaüstünde bir sağa bir sola gidiyo kafan falan

benim şuanki kısıtlarım

24" 144hz 1ms

ama biri 2800tl biri 1500 ikisinde de bu özellikler var ve genel olarak aynı özelliklere sahipler.

panel muhabbetleride genelde TN panelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

ben pc monitörü olarak alacağım için 27yi denediydim eskiden 800 liraya lg lcd alarak ama o tenis maçı izleme muhabbetine dönüyordu masaüstünde bir sağa bir sola gidiyo kafan falan

benim şuanki kısıtlarım

24" 144hz 1ms

ama biri 2800tl biri 1500 ikisinde de bu özellikler var ve genel olarak aynı özelliklere sahipler.

panel muhabbetleride genelde TN panelmiş

Alıntıları Göster
    Güzel benzetme

Oyuncu monitörlerinde genel çoğunluk TN panel gecikme zamanını küçük tutabilmek için.
    Ben de çok fazla anlamıyorum özellikle işin içine "gamer" kelimesi giriyorsa seçenek ve fiyat aralığı o kadar artıyor ki dediğin gibi...

Bence aradığın kriterlerde ve bütçene uygun birkaç tane monitör modeli seç. Sonra onların yurtdışı incelemelerine bir bak hocam.
    Yabancı dilin yoksa dahi sonuç kısmında listeledikleri artı ve eksiler karar vermene yardımcı olabilir.
    Bizim forum bu konuda pek canlı değilmiş onu anladım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.