Şimdi Ara

Ps4 korsan oyun dönemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BSC

• bende görmüştüm kırıldığına dair
  • Uğraşıldığı kadar değmez kampanya yapıyorlar devamlı 40-50 tl ye düşüyor oyunlar :)

Hatta digital takasda 15-20 tl leye oyun bulunuyor.
  • Haberdeki şu kısım laf kalabalığı.

"Sony Interactive Entertainment'ın bu duruma nasıl tepki vereceği ve eğer yeni sistem yazılımı güncellemelerine kadar ulaşırsa nasıl önlem alacağı büyük merak konusu."

1.76 sürümün yüklü olması lazım diyor şu an 5.0 yüklü cihazlarda adam zaten çoktan güvenlik önlemi almış. 5.0 ı yüklemeden hiçbişey yapılmıyor. Boş iş psn den indirimli oyun almak daha mantıklı diğer türlü cihaz çöp oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Haberdeki şu kısım laf kalabalığı.

"Sony Interactive Entertainment'ın bu duruma nasıl tepki vereceği ve eğer yeni sistem yazılımı güncellemelerine kadar ulaşırsa nasıl önlem alacağı büyük merak konusu."

1.76 sürümün yüklü olması lazım diyor şu an 5.0 yüklü cihazlarda adam zaten çoktan güvenlik önlemi almış. 5.0 ı yüklemeden hiçbişey yapılmıyor. Boş iş psn den indirimli oyun almak daha mantıklı diğer türlü cihaz çöp oluyor

Laf kalabalığı yok eski yazılım güncellemesini kırdıkları gibi aynı şekilde yeni güncellemeyi kırmayı başarırlarsa sony bu durumda ne yapacak nasıl önlem alacak onu yazmışlar.
  • tamamen kırılır muhtemelen yakında. ama online olmadan cihaz çöp olur orası ayrı
  • 300 TL ye oyun satıldığını görüyorum hocam. kırılırsa acımam cidden. varsın online olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koc28

300 TL ye oyun satıldığını görüyorum hocam. kırılırsa acımam cidden. varsın online olmasın.

300TL ye satılan oyunu almayacaksın sende hocam.

Spotçularda 270 TL'ye satılan fifa 18 kardeşlikle bana 90TL'ye geldi.

Güvendiğin kişilerle kardeşlik yaparak almalısın oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

300 TL ye oyun satıldığını görüyorum hocam. kırılırsa acımam cidden. varsın online olmasın.

90 tl sizce uygunmu hocam? her oyuna bu kadar para verilir mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

90 tl sizce uygunmu hocam? her oyuna bu kadar para verilir mi

Bana göre uygun bir rakam.

her oyuna dediğin Ayda adam gibi satın alınabilecek zaten 1 oyun ya çıkıyor ya çıkmıyor çok rahatlıkla kafam rahat veririm bu parayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 4 Ekim 2017; 17:44:47 >

• ylönen kullanıcısına yanıt
    İstediği kadar kırsın 5.0 ı da kırsın sonuç itibariyle kırık cihaza yüklediğin oyun ile normal online a girebiliyor musun mesele orada. Yok last of us gibi hikaye odaklı oyun ya da sadece offline oyun oynarım diyorsan işe yarar bir olay. Ama yeni çıkan oyunlar hep en son cihaz güncellemesini istiyor kırık cihazda güncelleme de problem çıkarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

İstediği kadar kırsın 5.0 ı da kırsın sonuç itibariyle kırık cihaza yüklediğin oyun ile normal online a girebiliyor musun mesele orada. Yok last of us gibi hikaye odaklı oyun ya da sadece offline oyun oynarım diyorsan işe yarar bir olay. Ama yeni çıkan oyunlar hep en son cihaz güncellemesini istiyor kırık cihazda güncelleme de problem çıkarıyor

Kırmaları benim umurumda değil ben zaten kırsalarda online oynadığım için öyle bir işe girmem.

Benim sana cevap verme sebebim laf kalabalığı değil cidden nasıl önlem alacakları doğru bir soru olması.
  • korsan bekliyenler zaten nasil oyun alinacagi bilmiyenler. tamam oyun fiyatlari pahali ama gidip spotcu veya d&r gibi yerlerden oyun alinmaz. devir dijital devri. indirm kovalayin. kardeşlikden oyun alin. şahsen ben spor oyunlarini sevmiyorum oynamiyorum. 90 lira çok demişsin ama özellikle spor oyunlari uzun soluklu oyunlar alan en az 1yil oynuyor. 1 yil oynanacak bir oyun icinde 90lira para deyil bence. senaryolu oyunlae icinde 1kere oynicam çok para diyebilirson. örnek horizon şuan indirmde 85lira fiyati var. 15- 20 gun oymasan 75e satsan 10lira oyun oynamis oluyorsun iyi deyilmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

korsan bekliyenler zaten nasil oyun alinacagi bilmiyenler. tamam oyun fiyatlari pahali ama gidip spotcu veya d&r gibi yerlerden oyun alinmaz. devir dijital devri. indirm kovalayin. kardeşlikden oyun alin. şahsen ben spor oyunlarini sevmiyorum oynamiyorum. 90 lira çok demişsin ama özellikle spor oyunlari uzun soluklu oyunlar alan en az 1yil oynuyor. 1 yil oynanacak bir oyun icinde 90lira para deyil bence. senaryolu oyunlae icinde 1kere oynicam çok para diyebilirson. örnek horizon şuan indirmde 85lira fiyati var. 15- 20 gun oymasan 75e satsan 10lira oyun oynamis oluyorsun iyi deyilmi.

Aynen öyle.

Bu arada dostum deyil mi diye yazma doğrusu değil mi olacak.
  • kırılmaz denen makinada mı kırılmış online ın da çözümünü bulurlar
  • 1.76 lı cihaz yokki , şu an 5.00 sürümünde.

Zaten 1.76 sürümü ile çalışan pek oyunda yoktur şu an piyasada. Belli bir firmware versiyonunu ve üstünü istiyor yeni oyunlar.

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Güncel oyunla önlem alacaklar. Her zaman eski versiyon güncelleme yeni oyun da problem çıkartacak kırılmış cihaz güncel oyunları mesela fifa18 i çalıştımayacak. Mesela oyun 4.50 güncelleme isteyecek korsancılar onu kıracak bu sefer fifa19 çıkacak 5.50 güncelleme isteyecek. Yani korsan 2,3 sene önceki oyunları oynatacak. Her güncelleme bir önlemdir korsan işi ps1 2 zamanı stabildi. Çünkü o zaman cihazların internetle alakaları yoktu. Şimdi cihaz internete bağımlı. Hiç unutmuyorum arkadaşımın xbox 360 ı vardı tekken tag 2 dvd si taktık kopya dvd çalıştırıyordu cihaz oyunu açarken msj çıktı bu oyun ...versiyon xbox güncellemesine ihtşyacı var diyordu. Adam dvd ye güncelleme yüklemiş yapmadan açılmıyor. Neyse tamam güncelle dedik. Cihaz uçtu. Korsan yazılımı silmiş spotçuya götürdük tekrar yüklettik oyuna para vermiyorduk korsan yazılıma verdik

• Bu işe bulaşan konsolun topuğuna sıkmış olur. Sürekli single takılmak isteyen de gitsin baba gibi konsol olan PS3 alsın keyfine baksın.
  • bu başlangıç gerisi gelicektir
  • Bu fahiş oyun fiyatları deva ettikçe düşünülebilir. Burada gelip kardeşlik 2. El muhabbeti yapmayın lütfen. Kardeşlik zaten güvenilir değil tanıdık adamla yapmadığın sürece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.