Şimdi Ara

Ps4 Gta5 Yükleme Sorunu(Psn Dijital Versiyon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
34.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, us psn'den gta5 satin aldim, oyunu aldiktan sonra 1 gb ve 600 mb lik iki dosya indiriyor ve daha sonra oyunun icinden installing yapmaya basliyor, yalniz yaklasik 7 saatte %21e anca ulasabildim, ayni sorunu yasayan arkadaslarin yardimlarini bekliyorum...Bu yavaslik normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende crew demosu indiriyorum o da aşırı yavaş ya. Genel problem var herhalde psnde
  • Oyun indikce ön kurulumu kendi yüklüyor hardiske.oyun tamamen inince kendi acılacak oyun

• Abi anladım da , bir buçuk saat daha geçti hiçbir kıpırdama yok... Bu şekilde 3 gün sürer :) Elim kolum bağlı bekliyorum...
  • bende hong kong psn den aldım aynen dediğin gibi iki dosya indikten sonra oyunun içinden indirmeye başlıyor,beni cihaz 4 saat sonra otomatik kapanmaya ayarlıymış indirme esnasında %25 civarındayken kapandı,tekrar açtığımda sıfırdan yüklemeye tekrar başladı,aklında olsun sakın kapatıyım deme otomatik kapanmayı devre dışı bırak
    bu arada benim internet hızım 1800 kb indirme hızıyla yaklaşık 10 saat sürdü
  • Aynen bende us psneden ön siparisle almistim oyun acildigi zaman basladim indirmeye daha 2 gun once bitti 😄

• NECO ksk kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk yuklerken %35 lerde banada ayni sey oldu uyku moduna gecti makine yeniden basladi download sonra ayarladim. Su an %83 oldu 24 saati gecti bakalim elektrik filan gider diye korkudan tirnaklarimi yiyorum :)...

Ama bugune kadar boyle bir sacmalik yasamamistim hicbir oyunda sagolsun gta bize bunu yasatti...

• aynı sorunu bugün yaşadım :( makina kapatmış kendini :( inşallah elektrikler gitmez tekrar başladı.
  • Konsol kendiliğinden oyunu sildiği için ben de tekrardan indiriyorum. Konsol dinlenme modunda ve indirmeye devam ediyor. Oyun açık bir şekilde beklemiyorum yani. Ana ekrandayken oyun seçili bir sekilde options tuşuna basarsanız oyunun indiği görürsünüz. Oyun tamamen inince kuruluma geçicem bakalım nasıl olacak.

• Kendiliginden nasıl silebilirki oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: knidos

Kendiliginden nasıl silebilirki oyun

Konsolu kullanırken hata kodu aldım. Bu olaydan birkaç gün sonra bi gta v'e bakiyim dedim indirmeye başladı. Başka biri daha yazmış hata kodu aldığımda oyun silinmişti diye ben de öyle olduğunu tahmin ediyorum. Konsolu benden başka kullanan falan da yok.

• Oyunun tamamı indikten sonra açın arkadaşlar. Yoksa yükleme için çok bekliyorsunuz. Bitsin açın, hemen yüklüyor. Ben yaşadım bu sıkıntıyı.

• Ben de aynı hatayı yapıp oyunu açtım indi zannedip. Şuan %1'de fakat info'dan baktım hala iniyor. Uygulamayı kapatsam fakat oyun inmeye devam etse bir sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzunb92

Ben de aynı hatayı yapıp oyunu açtım indi zannedip. Şuan %1'de fakat info'dan baktım hala iniyor. Uygulamayı kapatsam fakat oyun inmeye devam etse bir sorun olur mu ?

Olmaz sorun hocam ps açık kaldığı sürece iner

• Eyvallah hocam bari güç tasarrufuna alayım sabaha kadar inmez bu :)
  • Arkadaşlar ana menüdeki download kısmında GTA5 in inmesi gözükmüyor evet fakat arkada indiriyor kendisi. Oyunu açmanıza gerek yok. Oyunun % kaçını indiğini kontrol etmek için settings kısmından system store management a girin orada gta 5 e tıklayınca görüceksiniz % kaçın indiğini.

kolay gelsin.
  • oyunu hemen başlatma cihaz uyku modunda kalsın ağ etkin olsun yanlız buna dikkat et.
    ve bunun yüzde kaç indiğini nereden öğreneceğinide yazim.
    Öncelikle ayarlara gir akabinde sistem depolama Alanı Yöntemi sonrasonda karşına çıkacak olan ekranda uygulamaları seç ve orda GTA V'i Göreceksin ona tıkla orda İndirme Durumu var 0/46 Gb bu durum 46/46 gb olana kadar bekle sonra oyunu başlat kurulumu daha hızlı olur. İyi forumlar.
  • Bende de 60 gb lık kısım iniyor. Sonra ki 353 mb lık kısma geldiğinde takılıyordu 3. indirmede düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exturnell -- 23 Nisan 2015; 18:57:42 >
  • beyler bende indi zannedip, oyuna girdim gece %3 tü sabah %9 olmus. Neyse sabah işe gittim geldim %16 da kalmıs, genel indirmede 25 gb tı 30gb olmus. Baktım internet baglı gozukuyor ancak veri transferi yapmıyor. lagda kalmıs modemi actım kapadım tekrar yuklemeye basladı.

Ancak dinlenme moduna aldıgımda oyun içi yüklemesi ilerlemedigini farkettim, bunun üzerine dinlenme modunda askıda tut flagini isaretledim. yine farketmedi. Şimdi acık bekliyorum.

Bu durumda yapılması gereken, tamamen indirmesini bekleyip (52gb) sonra tekrar bastan kurulup yapmak mı? Eger tumunu indirdikten sonra install icin yine bu kadar bekleyeceksek sanırım 1 haftada ancak yukler. Öneriniz nedir?
  • Önerisi olan yok mu bende ayni sıkıntıdayim arkadaslar ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.