Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44594460446144624463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DüZgün yaptığın sürece sıkıntı yaşamazsın dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surekli aynı kadro ile oynadigim icin mi acaba su momentum dan kurtulamiyorum rivals'de .

• Hafta sonu ligi uzatıldı mi evde değilim 20 maçım var ona göre oynucam

• Birazcık stres atayım diye Rivals gireyim dedim..... Millet Fut Champions oynarken, Rivals’ta kendi dengimde rakip gelme olasılığı daha yüksektir diye düşündüm ama maşallah 2 rakibim de 88’lik kadrolarla geldiler. Yav adamların en düşük reytingli oyuncuları benim tüm takımdan pahalı. Gram adalet yok şu oyunda. Bi öğrenmişler plase, vuran vurana. Adamın yüzü kendi kalesine dönük ama ne hikmetse bacağı bilmem kaç derece dönüyor ve plaseyle doksana asıyor. Ne paketten oyuncu çıkar, ne düzgün rakiple eşleştirir. Sanırım doğuştan lanetli benim hesap

• Uzaktan yerden yavas yavas gelen topa kalecimin muthis mudahalesi
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Su suta temas yok birsey yok kaleyi direk goren noktadan yerden yavas bir sut arkadas adam izledi ya bıraktım o an kolu bi cigara yaktim

• Angel 83 A kullanıcısına yanıt
    uzatıldı

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Allah o plaseyi varya bildiği gibi yapsın

• futbinden maximin in ozelliklerine bakayim dedim hayvan gibi ozellikleri vardi. dedik tamam yapayim ben bunu. gittim o igrenc baglantida lagli lagli 10 mac kazandim verdigi adam baktigimdan daha kotuymus. sonradan farkettim acaip sinirim bozuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    Yazık olumş
  • İlk defa FutChamp a katılmaya hak kazandım. Oyuna başlayalı 2 ay oldu kadrom ve tecrübem baya zayıf kalıyor rakiplerr göre. 10da 3 yapabildim anca.Sizce devam etmeli miyim? Vereceği ödüle değer mi yoksa Division mu devam edeyim?

• ispanya ligi kadromdaki oyuncuları sattım ve premier lig kadrosu kuracağım.100k ya alınabilecek en iyi forvet hangisi sizce ?
  • celades kullanıcısına yanıt
    Tabi ki devam et.. hem 10 maç kötü geçtiği için diğer rakipler daha zayıf gelir veya mementum senin Leh’ine galibiyet getirir

• Wlye girmedigim bir haftasonu ve huzur doluyum

• Sorma ya ne momentum ne direkler mis gibi aynı duygular içindeyiz 😁

• Fut swapdan da costa aldim ilerde isime yarar diye fakat kadrom la liga.promes guncelleme almaz diye kartlarin 1-2sini toplamamistim.adam gitti 85 oldu

• celades kullanıcısına yanıt
    sıkma canını oynamaya devam et. kendini gelistiririsin.

• Saint maximin kartını yapan oldu mu? İf mbappe yerine bu kartı kullanmayı düşünüyorum. 60k ya gelecek bana.

• Arkadaşa katılıyorum hocam. Bence de oynamaya devam edin ilerleyen eşleşmelerde galibiyet/mağlubiyet oranınıza eş oyuncular gelecektir. Şansınıza paketlerden iyi oyuncular da çıkabilir. Haftaya daha deneyimli olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramessy -- 27 Ocak 2019; 13:14:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

ispanya ligi kadromdaki oyuncuları sattım ve premier lig kadrosu kuracağım.100k ya alınabilecek en iyi forvet hangisi sizce ?
    firmino olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Bu mesaj silindi.
    Best hakkındaki görüşlerin nedir hocam? Artıları ve eksileri neler?
  • 
Sayfa: önceki 44594460446144624463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.