Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yürüyen Hoparlör , john ciga Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42184219422042214222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyuna başlayalı 3 gün oldu, şu iki kadroyu kurdum. Ne önerirsiniz as takımım için? Forvet arkası Dele Alli yerine Firmino, Jesus yerine Kane ve Bailly yerine de Davinson Sanchez almayı düşünüyorum.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Haftanin takimi ile mac yapmaya gir. mac baslayinca ps tusuyla playstation un ana menusune don oyunu kapat. Tekrar ac. Vu islemi 10 kere yaparsan adamlarin 10 mac yapmis sayilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda 125lik ultimate paketinden adam gibi birşey çıktı. Dün Totw Werner çıktı. Onu satıp dayanamadım bir paket daha açıyım dedim ve sonuç. Daha da paket açmam.

Bu arada bu ikonu şimdi mi satmalı yoksa olası bir ikon görevince fiyatı yükselir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk5885 -- 10 Aralık 2018; 8:15:47 >

• cenk5885 kullanıcısına yanıt
    icon sbc mutlaka bekle derim. fiyatlar az da olsa artıyorlar. gerçi şu an icon piyasası gayet yüksek durumda
  • 14 win yapmayı başardım.benim gibi bir noob için baya iyi bir başarıumarım şeytanın bacagını kırarız kart seçiminde
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Şu adam varken yoksa siz hala CAM bölgesine adam mı arıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: candor35

Haftanin takimi ile mac yapmaya gir. mac baslayinca ps tusuyla playstation un ana menusune don oyunu kapat. Tekrar ac. Vu islemi 10 kere yaparsan adamlarin 10 mac yapmis sayilir.
    Hah süper hocam. Teşekkürler bilgi için yoksa bırakacaktım.

• candor35 C kullanıcısına yanıt
    Ben direk maçı terket diyorum onun bir zarari varmi.Oyunu kapat aç çok uzun sürer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mehmetps2016 kullanıcısına yanıt
    Oyunu kapatmanıza gerek yok. Santra yaptıktan sonra oyunu durdurun ve internet ayarlarına girin. Oradan internet kutusundaki tiki kaldırıp tekrar aktif edin. Oyuna dönünce maçtan çıkmış olacaksınız tekrar ut'e girersiniz.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Oyunu kapatmiyorum internetide kapatmiyorum. maci terket diyorum sonra tekrar maca giriyorum. Bunun bir zararimi var . Mac yenilgisi haric.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mehmetps2016 kullanıcısına yanıt
    Bir zararı yok ama yenilgi sayar boşuna

• Haftalar sonra 14 den 17 ye çıkardım galibiyet sayısını 2 maç da kaldı çok basit yenebileceğim adamı yenemedim belki de 20 yapardım neyse bunada şükür

• RapX kullanıcısına yanıt
    gereksiz birkaç kişi var onları takip edenleri önce uyarıyorum , sonra çıkarıyorum
  • Mata Flashback gelecek yakın zamanda bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

Yaklaşan futmas günlük oyuncu sbcleri ve olası totw15 sbc için

Bolca paket açılan dönemde discard inform stok yapılmıştır 14 milyon ile

Olası ters bi durumda , maliyetine satmak için discard 🤙

paket açılış zamanlarından 65-70 dakika sonra

markete dalın

81 lik , ligi güzel , uyruğu güzel inform oyuncularına 10-10.5 civarı teklif verin

eğer 1-2 hafta içinde istenmezse totw kartlar , aldığınız fiyattan çıkarsınız en kötü ihtimal

inform kartların genelinde en yüksek yüzdeli kazanç eğer totw kart istenirse futmasta discard informlar olacaktır genel itibariyle,

yüksek ratingli informlar risklidir , o kadar yüzde kazanç getirmeyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 9 Aralık 2018; 19:5:20 >

• Kalecileri adamın vuracağı köşeye nasıl çekiyoruz beyler?

• herkezisyan kullanıcısına yanıt
    kulüpteki oyuncularla ben bile bedavaya getirdim, bedavaya yapılan bir görev için 10K'lık stoper iyi bence...
  • 2 gün önce 1.5den aldığım ucl salvioları 3.6dan okuttum. fiyatları neden arttı anlamadım ama güzel kar bıraktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

Kalecileri adamın vuracağı köşeye nasıl çekiyoruz beyler?
    Sağ analog tuşuna basıyorduk sanırım
  • Keomaa K kullanıcısına yanıt
    Sag analoga basıp yonlendiriyorsunuz ancak dikkatli olun karsi karsiya posizyonlarda bir anda rakibin onunu bosaltabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 42184219422042214222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.