Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4089. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40874088408940904091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sterling yerine mahrez mi daha iyi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 86 lık felipe luizmi yoksa salah mı daha verimli olur hangisi daha iyi arkadaşlar kullananlar varsa bilgi verebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, gene ben geldim özlemişim şu lanet oyunu . 30k lık 2 kadro kurdum, d5 attı. İyi oynuyor millet yav öğrenmiş herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

Allah belasını versin zayıf kadroyu kollayan momentuma lanet olsun
    kimse üstüne almasın lütfen vardy fred zaha mandy kondogbya vs lanet olsun
    saydığın oyuncular kötü mü? Bu hafta bütün takımı sattım Vardy,Jesus tarzı adamlarla kadro kurdum mesela adam baya iyi oyuncu tek eksiği zeka onuda kullanıcı yönetiyor zaten. Hazarda 500k coins verdim 5klık Felipe Anderson ile aynı oynuyor çünkü oyuncuyu ben yönetiyorum zekası ile öne çıkan oyuncular iş yapmaz yada skill ile öne çıkan oyuncuları skill yaptırmazsan iyi olmaz. Jesus ile baya baya Agüerodan daha iyi oynadım çünkü ben yönetiyorum Jesusun tek eksiği zekası.

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

kadro sizce boyle nasil arkadaslar?

sterling yerine mahrez mi daha iyi?

Hocam iki azpi ile oynamak ben de isterim de pek mümkün değil sanki 😂

• Arkadaşlar bu kadroya ne önerirsiniz orta sahaya fabinho defansa azpi yada sanchez mi yoksa degansa van dijk mi 120 k civarı param var

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• yavuzzayim kullanıcısına yanıt
    Laporte yerine Sanchez, Ndidi yerine Fabinho olabilir. Van Dijk cok iyi oyuncu ama senin orta sahada da eksik olduğundan Van Dijk'i daha sonra alırsın.

Ben RtF 86 UCL Sanchez ve Van Dijk oynatiyorum adam geçirmiyorlar. Ama gol yedikten sonra illa bir yerden yiyorsun zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Griezman ucl live kartı 1m eder mi? Tüm yatırımları satıp almayı düşünüyorum
    şampiyonlar ligi metropolitanoda oynanacak bunu kaale alırsak ben final bekliyorum atmden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Laporte yerine Sanchez, Ndidi yerine Fabinho olabilir. Van Dijk cok iyi oyuncu ama senin orta sahada da eksik olduğundan Van Dijk'i daha sonra alırsın.

Ben RtF 86 UCL Sanchez ve Van Dijk oynatiyorum adam geçirmiyorlar. Ama gol yedikten sonra illa bir yerden yiyorsun zaten
    Sanchezinde pas değeri baya düşük gibi defansatan çıkarken top kaptırma sorunu yaşarmıyım azpilicueta yı alsam daha iyi mi olur sanchez yerine

• Hocam en kötü 91 olsa yine de değerini çok kaybetmez değil mi ?
    Mesela 2 ay sonra satmak istesem yine bu sevilerden satılır mı sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Defans mı dedi biri?

Hıııı defans didi.

Benim maçlar neden böyle bitmiyor? Bir maçta en fazla 6 gol oldü şimdiye kadar, kalede delikli naneler mi var bu ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Hocam en kötü 91 olsa yine de değerini çok kaybetmez değil mi ?
    Mesela 2 ay sonra satmak istesem yine bu sevilerden satılır mı sizce ?
    Oyunda çıkan kartlara bağlı zaten ocak sonrası ciddi bir düşüş yaşanır gene rengarenk gök kuşağı gibi kartlar çıkacak daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

saydığın oyuncular kötü mü? Bu hafta bütün takımı sattım Vardy,Jesus tarzı adamlarla kadro kurdum mesela adam baya iyi oyuncu tek eksiği zeka onuda kullanıcı yönetiyor zaten. Hazarda 500k coins verdim 5klık Felipe Anderson ile aynı oynuyor çünkü oyuncuyu ben yönetiyorum zekası ile öne çıkan oyuncular iş yapmaz yada skill ile öne çıkan oyuncuları skill yaptırmazsan iyi olmaz. Jesus ile baya baya Agüerodan daha iyi oynadım çünkü ben yönetiyorum Jesusun tek eksiği zekası.

Alıntıları Göster
    Suarez-bale-neymar-dybala-matuidi vs.li kadromu sattım yerine aşağıdaki resimdeki kadroyu kullanıyorum.2 milyon coinsim oldu ve bu takım sattığım takımdan daha iyi oynadı dün akşam.oyunda kesinlikle bir gariplik var maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 17 Kasım 2018; 16:37:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Merhaba arkadaşlar az önce 12.5K’lık paketten bu çıktı...

Evde çığlık çığlığa depar attık hatunla.

3 gün önce de Kevin de Bruyne açmıştık

Lingard'a da çıkmış.

• Shevchenko 88 kullanan var mı ?

• FUT 19 whatsapp grubumuza katılmak için numaranızı özelden gönderebilirsiniz arkadaşlar.
  • Bundesliga potmda bildiğiniz üzere Alman if oyuncu istemişti ve sbc kaldırılmıştı, yerine gelecek sbcde tekrardan Alman if mi ister sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aron2186

Suarez-bale-neymar-dybala-matuidi vs.li kadromu sattım yerine aşağıdaki resimdeki kadroyu kullanıyorum.2 milyon coinsim oldu ve bu takım sattığım takımdan daha iyi oynadı dün akşam.oyunda kesinlikle bir gariplik var maalesef

Alıntıları Göster
    Aslında garip değil dediğim gibi Neymar mesela skill yapmıyorsan 5klık oyuncu ile de aynı oyunu oynarsın. Mesela kadronda Costa sol ayaklı soldan gelip daha iyi şutlar çıkartabilirsin oyun zaten yerleşik savunmaya kapanan savunmalara karşı kilidi açma oyunu değil geniş alanlarda kontra üzerine oynanıyor genelde maçlar o yüzden Costa Neymardan daha iyi performans vermesi gayet normal.

• Neymarla ne gibi skiller gerekiyor hocam sayabilirmisiniz ? Ben rainbow ve stop and turn kullanıyorum ama oyun çalım atma üzerine kurulu olmadığı için en iyi oyun bile çalım atamıyor. hangi skill çalım atmada neymarı kullanamda etkili oluyor ? Ben skill gerektiğini düşünmüyorum. Şuan neymar kadar iyi kanat oyuncusu kullanamdım hazard,salah falan boş. Sol ayağı bile 5 yıldız neymarın hiçbirşeyi kaçırmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 17 Kasım 2018; 17:43:4 >
  • 2.2m coinsli ve satılamaz hazard ile ronaldolu hesabı satıyorum uyguna bırakıcam ilgilenen yazsın
    Not kanser olmadan satmam lazım
  • 
Sayfa: önceki 40874088408940904091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.