Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40814082408340844085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Navas biraz daha ucuz gibi ondan mı toplasam acaba bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler EPL ağırlıklı bi hücüm hattı oluşturmak istiyorum da (alt taraf hibrit olacak) Auba POTM dışında topu alıp gidebilen, seri, bitirici orta kafa vurabilen iyi bir st var mı başka?
    POTM yapmak bu fiyatlara mantıklı mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

Tekrarlanabiliyor muydu?
    Evet. Tekrarlanabilirdi. Devam etse millet köşe olurdu. Cabuk kaldirdilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Beyler EPL ağırlıklı bi hücüm hattı oluşturmak istiyorum da (alt taraf hibrit olacak) Auba POTM dışında topu alıp gidebilen, seri, bitirici orta kafa vurabilen iyi bir st var mı başka?
    POTM yapmak bu fiyatlara mantıklı mı sizce?
    Senin söylediklerine Lukaku dışında uyan bir oyuncu yok. Herkes Auba POTM u yapmak için eğer elinizde Auba varsa yapın, yoksa o kadar para vermeyin şeklinde görüş bildiriyor genelde. Elinde Auba varsa maliyeti sana 150K felan oluyor ki paketlerden çıkması muhtemeller ile birazını telafi edebilirsin.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bronz pack kötü hiç kasmayın

• Lukaku çok ağır adam bence dengesi kötü ben geçen seneki Jesus if tarzı bi adam arıyorum ama bulamadım öyle ikon olarak 1m civarı var mıdır acaba tarz?
  • quote:

Lukaku çok ağır adam bence dengesi kötü ben geçen seneki Jesus if tarzı bi adam arıyorum ama bulamadım öyle ikon olarak 1m civarı var mıdır acaba tarz?
    bu seneki jesus rezalet resmen. anca bomboş olacak da atacak.
  • quote:

Lukaku çok ağır adam bence dengesi kötü ben geçen seneki Jesus if tarzı bi adam arıyorum ama bulamadım öyle ikon olarak 1m civarı var mıdır acaba tarz?
    Raul 88 özellikleri itibari ile o tarz adama benziyor. Hava hakimiyeti de var. Oynamadım ama statsları çok iyi duruyor.
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum bana çok gol atıyor. Onu görünce kadroda maçtan çıkasım geliyor :) çok antipatik geliyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliiBaba07

Selam arkadaşlar böyle bir kadroyla oynuyorum altın yükseltme sbcsinden şansıma bale satılamaz çıktı sizce salahi satıp bir İngiltere İspanya hybridi yapmalı mıyım eğer yapmaliysam nasıl yapayım wlde genelde gold3 gold2 arası bitiriyorum 4-3-3 4-1-2-1-2 farketmez her türlü fikre açığım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Up

• quote:

Orijinalden alıntı: AliiBaba07

Up

Alıntıları Göster
    Salah'ı sat, Eriksen alıp onu CM'ye kaydır, sağ ön tarafa ise Lucas SBC yap eğer halen açıksa.
  • Beyler marcos alonso'yu yapip aktif olarak oynayan var mi? Sol bek i kaldirabilir mi? Kurmak istedigim kadronun kimyasi icin lazim. Yapip yapmamakta kararsizim.

Kadro bu, kantenin kimyasi icin sart.

Not: reus wl odullerinden geldigi icin onu degerlendirmek istiyorum. Muthis oynuyor. Ve kanteden vazgecemiyorum.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sol kanat otobana doner diye korkuyorum yavaşlığı korkutuyor.

• ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist27 -- 18 Kasım 2018; 23:36:20 >
  • Şu oyun iyi hoş oynuyoruzda en büyük sacmalık surekli artistlik hareketle gol atıo mac kazanma durumu. Yahu arkadas adam 3 kere üst üste köseden alıp sırf artistlik hareket yapa yapa gol attı yaa. Cinnetlik resmen. Sonra neden yenemiyorum diyoruz e yenemezsin tabi oyun şov oyunu. Hani nerede bunun gercekciligi. Hayır adamı engelleyemiyorsunda. Artik en son tum tuslara sinirle basıyorum kapsın diye ama yok. Adam elini kolunu sallaya sallaya o artistik hareketi yapa yapa geliyor atiyor gidiyor. Sonra santra alıyorum iki top ceviriyorum vallahide billahide bu adamlar boş diyorum cunku ezbere oynuyo hepsi. O kadar cok bos alan veriyolarki bunu yenerim diyorsun ama topu bi sekil aliyorlar sonra hadi hop yine basliyolar hareketlere. Bormal bir oyunda vallahı bırakıp giderler ama olmuyo malesef.artistik hareketin bir oyunda bu kadar aşırı hakimiyeti olmamalı. Gercek bir futbol yapiyorsan bunları kısıtlamalısın. Bakiyorum videolara adamlar uzaktan artistik hani gercek bu imkansiz diyecegin sekilde goller atiyorlar. Kimisi topukla kimisi 3 5 yine hareket yaliyo ve yok artık dedirtcek sekilde gol atıyo. Bu yanlış. Su hakimiyeti yok et bakalım oynayabiliyomu onu yapanlat. Hagit ben gibi yapamayablara yazık 😀 wlye iyi basladik dedim ilk.macini aldim sonrasi ust uste 3 mavlubiyet. Biriside bu sekilde. 3-0 ondeyim maci 5-4 kaybettim dusunebiliyor musunuz 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SePHiRoTHBJK -- 16 Kasım 2018; 15:15:34 >

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Emre kayırı biliyor musunuz? Adamın attığı golleri izleyin kesinlikle ve tepkisine bakın sanki kendisi gol yiyor gibi daha böyle yenileceğin adamlar golleri attıktan sonra hareket deniyorlar sanki deneme sürümüymüşüz gibi
  • Valla hocam ben anlamadım kadrom fena degil salah thoago mikhitaryan ozel.kartini aldim koke ozel.karti var robertson if geldi gecen fut odulunden fernandinho kalede de gea james rodriguez vs vs ama yok yani adam cop kadrosuyla artistlik hareket yapa yapa ikerliyo. Normal bikac deniyo her araya kesisimde en az 5 3 yakaliyorum bi dunya bos alan ama cok gittili geldili oluyo maclar.

Birde rakipler bana amansiz pres yapiylar arkadan gelip tertemiz faulsuz aliyolar bende faul oluyo ya da o amansiz presi yapamiyorum. Adamlari kendi ceza alani onune kadsr cekiyorum bassam alan avilcak diye ancsk orada mudahalae edebiliyorum ama olmuyo iste karambol oluyo sekiyo vs gol yiyorum . Nedir bunun cozumu ?? Birde siz zamanlamali bitiricilikle pas kesmeyi acikmi kapalimi oynuyotsunuz ??

• Arkadaşlar merhaba böyle bir uyarı aldım. Hicbir coins transfer, bot, eklenti vs kullanımım olmadı. Chate baglandım ama sonuç alamadım. Hesabim işaretlenmiş, devamı halinde banlanacakmis hesabim. Sorun şu ne yaptığımı da bilmiyorum, açıklama yapmiyorlar. Tekrar yaptınız sizi uyarmıştık diye banlayacaklar hesabımı diye cekiniyorum.

Benzer bir durum yasayan oldu mu acaba?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sende problem var :) oyun çıktığı günden beri çift forvet oynar ve icon alabilme imkanım olmasına rağmen ilk 11 oyuncum ve her maç maçın adamı oluyor neredeyse geçen sene gibi bu senede oyunun bug adam :)

• Ramessy R kullanıcısına yanıt
    Hocam sana zaten coins çektin demiyor sen hesabına farklı bir yol ile giriş yapmışsın:) Yani farklı bir uygulama ile hesabına bağlanmaya çalışmışsın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

FIFA yla dalga gecmisler

https://twitter.com/Buzzespor/status/1063343557933699072

• 
Sayfa: önceki 40814082408340844085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.