Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Baracos, buraktu Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
91.099
Cevap
519
Favori
2.940.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)
Giriş
      663 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:57:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Daha yeni başladı bence
      Ronaldo ne zaman 2mio altına düşer; işte o zaman market dibe çakılmış olur. EA kesin olarak markete müdahale ediyor ve fiyatların çok fazla çakılmasına izin vermiyor. Piyasaya oyuncu sürüp, çok düşük fiyatlardan piyasaya sürülenleri de bence kendisi hemen alıyor. Oyun çıkalı 5 hafta oldu, 5 haftada fiyatların bu kadar dibe gelmesi iyi, ama daha da dibe gelmesine de izin vermez bence.
      |
      |

Be with me my darling, even in death!!
    • Yüzbaşı
      663 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:59:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Arkadaşlar şöyle bir kadro kurdum. Kaleye edersonun cl kartı ve orta sahaya da fred’in cl kartını düşünüyorum. Bu iki kartı kullanan tavsiye eden var mı?

Ben Fred in UCL kartını kullandım EPL kadromda. Kesinlikle iyi bir kart. Normal Gold kartından kullanıcılar çok memnun değildi ama UCL kartı daha farklı. Hatta oyunda ki tüm UCL kartları çok daha farklı. Oynadığım tüm UCL kartlarından verim almışımdır. UCL kartını kullanıp, bu adam işe yaramaz dediğim adam görmedim daha.

Handanovic gold kart kullandım, beğenmedim ama UCL kartını kullanıyorum adam canavar gibi.
      Sterling gold kart kullandım adam çöp, UCL kartını kullandım adam inanılmaz verimli, Reus gibi şut atıp, gol atıyor felan.
      İspanya dan Rodrigo gold kart kullandım adam işe yaramaz ama UCL SBC den satılamaz UCL Rodrigo çıktı adam ile 171 maç 144 gol felan atmışım.
      Fred Gold kart kullandım adam sahada yürüyor, UCL Fred kullandım adam sahanın her yerinde.
      Renato Sanchez Gold karttan çok memnun kalmıştım, UCL Renato Sanchez kullandım adam OP.
      vs.vs

İlginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXcitinG_jr -- 12 Kasım 2018; 11:2:14 >

• Çavuş
      84 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:03:57

Hocam tüm söylediklerine katılıyorum. Bende önde baskı yapan adamı tercih ederim. O rakiplere karşı hem yerden hemde havadan çok rahat atağa çıkıyorum. Ama bu durum bağlantıyla çok alakalı. Bağlantının iyi olduğu zamanlarda zaten o presi çok aşırı hissetmiyorsun. Ama bağlantıdan kaynaklı olarak oyuncuların komutlarına saniyenin onda biri kadar bile geç tepki verse topu her türlü kaptırırsın. Aslında o sürekli pres yapanlar oyundaki bağlantı problemini kullanıyorlar. Emin olun o rakipler aynı taktikle offline oynasa delik deşik olurlar. Bide bu oyunu sağlıklı oynayabilmek için fiber şart.
      |
      |
      Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:06:34
      quote:

Orijinalden alıntı: rodionroman

Hocam tüm söylediklerine katılıyorum. Bende önde baskı yapan adamı tercih ederim. O rakiplere karşı hem yerden hemde havadan çok rahat atağa çıkıyorum. Ama bu durum bağlantıyla çok alakalı. Bağlantının iyi olduğu zamanlarda zaten o presi çok aşırı hissetmiyorsun. Ama bağlantıdan kaynaklı olarak oyuncuların komutlarına saniyenin onda biri kadar bile geç tepki verse topu her türlü kaptırırsın. Aslında o sürekli pres yapanlar oyundaki bağlantı problemini kullanıyorlar. Emin olun o rakipler aynı taktikle offline oynasa delik deşik olurlar. Bide bu oyunu sağlıklı oynayabilmek için fiber şart.
      Stabil 1 mbit download ve upload bu tarz oyunların online kısmı için fazla fazla yeterli, yeter ki serverlar temiz olsun. EA'in bu sene serverları da gerçek anlamda patates olduğuna göre, sorun fiber/adsl/hipernet vs vs bağlantılarımızda değil, karşımızdaki aşağılık firmada.
      |
      |

• Yarbay
      23703 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:06:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

20ye 19 gidiyordum 30a 20 zor bitirdim. Hatta o kadar zor ki 30. ve son maçımda 20. wini zaman geçire geçire direne direne alabildim. Oyun başladığından beri her hafta gold 2 ye sabitlendim resmen. Bu hafta son maçta ilk defa gold 2 bitirmedim :)
      20 maç 19 win alan kişinin yeri Elite 1 - Top 100 arasıdır ama Gold 1'de kalmak çok çok çok çok çok ekstrem bir olay olmuş. Her hafta Gold 2 olup 20 de 19 gerçekten çok üstün bir performans olmuş. Bu skorla başlayıp en azından Elite 3 olamamak kötü olmuş.

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

"İnsanın aptallığının gücünü asla küçümseme." Robert Anson Heinlein
    • Teğmen
      145 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:29:30
      100 k kadromla oynamayı seviyorum ama yatırım amaçlı Kenarda birikmiş coins varken paketlerden bir şey çıkmıyor. Gittim neymar ile pogba aldım. Az coinsle açmaya devam ettim if vermeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      663 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:33:30
      Ben monitörden oynamıyorum, 8 Yıllık TV den oynuyorum, PS4 üm internete Wifi ile bağlı, kablo ile değil. Üstüne internetim de mükemmel seviye de değil ama ilk WL de 14, bu hafta 16 Win aldım. Daha da kasmama gerek yok sanırım. Bu şartlarda bu rakamlar bence çok iyi. Bunun üstüne çıkma şansımda yok bence. Bu şartları iyileştirmediğim sürece 20+ Wİn üstüne hedef koymayacağım kendime. Bir hafta oynayıp, bir hafta oynamayacağım. Bu şekilde takılmayı planlıyorum artık.

Şartları ve durumu değerlendirdiğimde bu sonuç ortaya çıkıyor. Zevk vermiyor oyun, 102381028 tane direk, ilk golü attığın gibi full baskıya geçen rakipler vs vs.

Pro larda full baskı oynayan var mı ? Bu full baskı sistemi biraz oynamayı bilmeyenlerin başvurduğu sistem gibi geliyor bana. Otomatik savunmayı söylemek gereği duymuyorum bile. Otomatik savunma diye bir sistem mi olur yahu..

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:41:27
      Hafta sonunu ilk aşağıda attığım Suarez-Bale'lı kadro ile 2 dmc li sistemde oynadım.12 de 8 giderken ne olduysa her zamanki gibi!! 6 yenilgi arka arkaya aldım ki bunlardan 1 i 3-1 öndeyken oyunun kendi kendine hata verip kapanması sebebi ile oldu.Sonuc olarak 29 da 15 ile kapattım haftayı yine.Sormak istediklerini şunlar.

2 dmc li sistemde geriye biraz fazla kapandığımı ve çok gol yediğimi fark ettim.Bir de Dybala 2 maçta bir ya gol ya asist ile oynamasına rağmen pek beğenmedim.Asagıda ileride daha iyi baskı kurabilecegimi düşündüğüm ama ayrıca teknik de olan 2 takım ssi atacağım.Merak ettiğim Rivaldo mu daha iyi olur yoksa Hagi mı ve sağ açıkta Bale'ın eksikliğini,oraya Lucas,CL Malcom veya Willian koysam çok hisseder miyim? Orta sahaya paulinho opsiyonum da var.Bir de chiellini kullanmayacağım artık hafta sonu ağırlığı ile defalarca yaktı beni bu sefer.

Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.Ozellikle AMC ikon,sağ açık ve richarlison'un suarezin yerini tutup tutamayacagı ile alakalı olarak.(suarezden çok memnunum ancak AMC ikon alabilmem için bale-suarez-dybala satmam gerek.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 12 Kasım 2018; 11:53:53 >

• Yüzbaşı
      506 Mesaj
      12 Kasım 2018 11:48:38
      23 maç yapabildim ve 14 galibiyet alabildim bu hafta. Maalesef hafta sonu oturup saatlerce maç yapmak çok zor.

Yukarıdaki arkadaşlar gibi bir ara 5 yenilgi üst üste alıp kadroyu dağıtma fikri de oluştu ama sinire, strese gerek olmadığını, bunun alt tarafı oyun olduğunu düşünüp daha sakin oynamaya başladım.

Şu donma/lag olayını azalttım kendimce; interneti ethernet kablosuyla direk PS’e bağlıyorum, denemenizde fayda var.

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:00:51
      quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

23 maç yapabildim ve 14 galibiyet alabildim bu hafta. Maalesef hafta sonu oturup saatlerce maç yapmak çok zor.

Yukarıdaki arkadaşlar gibi bir ara 5 yenilgi üst üste alıp kadroyu dağıtma fikri de oluştu ama sinire, strese gerek olmadığını, bunun alt tarafı oyun olduğunu düşünüp daha sakin oynamaya başladım.

Şu donma/lag olayını azalttım kendimce; interneti ethernet kablosuyla direk PS’e bağlıyorum, denemenizde fayda var.
      Zaten kablo ile oynamak bu oyunun en temel şartı hocam, kablosuz ile hiçbir oyunu online olarak düzgün şekilde oynayamazsınız.
      |
      |

• Yüzbaşı
      663 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:06:50

O hücumda üretkenliğinizin nedeni rakiplerin sürekli baskı ile oynaması ile alakalı. İnternet bağlantınız da kötü olunca kaçınılmaz son oluyor. Dybala dan verim alamadıysanız Rivaldo vs gibi adamlarda da alamazsınız. Aralarında uçurum bir fark yok. Dybala oyunun elit adamlarından birisi. Az önce yukarıda birisi kaçta tane maç kurtardı, çok iyi adam yazmış. Bunun sistem ile de alakası yok. Bende de Dybala var. Bazı maçlarda alıyor götürüyor takımı, bazı maçlarda sahada yok. Ama o sahada yokken takımda da sahada yok zaten. Müdahale edemiyorum takıma. Forvet oyuncuları da aynı. Ronaldo vs tarzı forvetler dışında adamlar cidden bu tarz oynayan rakipler karşısında fark yaratmıyor.

Adam full baskı oynuyorsa, internetin iyi olacak, PS4 ün kablo ile bağlı olacak ve elinde gaming monitörün olacak ki o aşırı pres ve baskıdan kolaylıkla çıkabil. Yoksa çıkamıyorsun, zaten saniyler içinde olan bir durum ve bu olumsuzluklarda yapabileceğin birşey yok.

Ben Baggio ile oynadım. Dybala ile oynuyorum şu anda. Aralarında inanın fark yok. Hatta rahatça Dybala daha iyi diyebilirim, şutu var çünkü...
      |
      |
      aron2186 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:12:44
      quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

O hücumda üretkenliğinizin nedeni rakiplerin sürekli baskı ile oynaması ile alakalı. İnternet bağlantınız da kötü olunca kaçınılmaz son oluyor. Dybala dan verim alamadıysanız Rivaldo vs gibi adamlarda da alamazsınız. Aralarında uçurum bir fark yok. Dybala oyunun elit adamlarından birisi. Az önce yukarıda birisi kaçta tane maç kurtardı, çok iyi adam yazmış. Bunun sistem ile de alakası yok. Bende de Dybala var. Bazı maçlarda alıyor götürüyor takımı, bazı maçlarda sahada yok. Ama o sahada yokken takımda da sahada yok zaten. Müdahale edemiyorum takıma. Forvet oyuncuları da aynı. Ronaldo vs tarzı forvetler dışında adamlar cidden bu tarz oynayan rakipler karşısında fark yaratmıyor.

Adam full baskı oynuyorsa, internetin iyi olacak, PS4 ün kablo ile bağlı olacak ve elinde gaming monitörün olacak ki o aşırı pres ve baskıdan kolaylıkla çıkabil. Yoksa çıkamıyorsun, zaten saniyler içinde olan bir durum ve bu olumsuzluklarda yapabileceğin birşey yok.

Ben Baggio ile oynadım. Dybala ile oynuyorum şu anda. Aralarında inanın fark yok. Hatta rahatça Dybala daha iyi diyebilirim, şutu var çünkü...
      Dostum Dybala kötü ya da verim alamıyorum demedim zaten :) fizik olarak bana yetersiz geliyor o açıdan dedim aslında ama açıkça belirtmedim ve Rivaldo gözüme çarptı.Oyunla ilgili olarak da az çok aynı fikirdeyiz ancak ben bağlantı problemi hiç yaşamadım gibi bir şey .bağlantıdan ziyade oyunun kodları açık açık bir tarafı tutuyor maçlarda o kesin.cok iyi oynayan biri bunu tersine çevirebilir tabi bir şekilde ama benim gibi ortalama oyuncular oyundan zevk alabilmek adına böyle paso kadro değiştirir :) daha iyi olacak umuduyla.bi arkadaşım dedi çok da doğru biz oyunu değil oyun bizi oynuyor diye.bu arada çok iyi oynayanlar da denk geliyor tabi o yüzden wl de bı turlu 17 galibiyet üstünü göremedim.15-17 her hafta en azından 20 yapana kadar yapabileceğim tek şey kadro ile oynamak ve kendimi biraz daha geliştirmek :) bı de iconla oynayalım bakalım aklımda kalmasin. :)

|
      |

• Çavuş
      84 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:15:32

Hocam bende fifaya bu sene başladım. İlk bir iki haftada mevzuyu çözersin. Dikkat etmen gereken en önemli şey oyuncunun kimyası. Saydığın oyuncularla takım kurmak zor. Kursan bile kötü bir takım çıkar ortaya. Oyuncularının kimyası 8'in altına düşmesin. Takımında hangi iyi oyuncuların olduğundan çok uyumlu oyuncuların olması önemli.Takım kimyasına bakma oyuncuların kimyasına bak. Orta sahanda bir tane defansif iki tanede iki yönlü orta saha lazım. Bu oyuncuları seçerken kartlarını iyice incele. İleride üç tane hızlı ve çevik oyuncun olsun. Bu oyunulardan bitiriciliği iyi olanları seç. defansta beklerim ileri çıkmasın diyorsan defansif özelliği iyi olan oyuncuları, atağa çıksın istiyorsan hızı ve pası iyi olanları seç. Son olarak stoperlerinden en az biri hızlı olsun.
      |
      |
      SePHiRoTHBJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      491 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:16:59
      Geçen haftalarda 3m kadroyla 17-20 win arası sürüklenip strese girerken bu hafta 100klık kadro ile kafam rahat oynadım gene 17 win... İyi mi oynadım yoksa oyun 17 win vermek için uğraştı mı bilemiyorum. 3 maçı kazanırken karşı taraf çıktı maç sonucunuz inceleniyor dedi win vermedi. IF Belottiyi çok beğendim bu arada 30 maç 20 gol 10 asist.

• Binbaşı
      1499 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:24:00
      quote:

Orijinalden alıntı: cinematique

Geçen haftalarda 3m kadroyla 17-20 win arası sürüklenip strese girerken bu hafta 100klık kadro ile kafam rahat oynadım gene 17 win... İyi mi oynadım yoksa oyun 17 win vermek için uğraştı mı bilemiyorum. 3 maçı kazanırken karşı taraf çıktı maç sonucunuz inceleniyor dedi win vermedi. IF Belottiyi çok beğendim bu arada 30 maç 20 gol 10 asist.
      Kafa rahat oynamak lazım .Bende 14 win alınca bırakıyorum 23 maç attım kafam ağrıdı resmen , kendimizi yormaya değmez .
      |
      |

• Binbaşı
      1279 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:34:00
      1.870.000k var hesapta. Fiyat + performans konusunda ne önerirsiniz ?

PSN : SpawnTurkey Instagram : Gameturkey
    • Yüzbaşı
      663 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:38:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

1.870.000k var hesapta. Fiyat + performans konusunda ne önerirsiniz ?
      250K daha kas, Ronaldo al, etrafına da 100K kadro kur. Kafan rahat olsun. Ronaldo var diye takım deli gibi oynar merak etme.

Bende kiralık Ronaldo vardı 10 maç, etrafında 50K kadro ile oynadım 10 maç 9 Win almıştım Rivalste. 10 Maç 22 gol felan atmıştı. Divison atlatmıştı bana. Ondan sonra hala aynı Division dayım. Deli gibi özlüyorum Ronaldo yu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXcitinG_jr -- 12 Kasım 2018; 12:40:15 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      708 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:40:07
      quote:

Orijinalden alıntı: eyupco

hocam bu hafta cl maçları yok bu hafta beklediğin gibi olmazsa ucuza satma, olduğu hafta artması daha olası
      Hocam CL kartlarının CL maclarıyla alakası nedir ki? Kartların özellikleri artmıyor. Ben WL öncesi millet satın almaya başlar, ozaman fiyatları artar diye düşündüm. Haftaya malum black friday haftası, fiyatlar iyice düşebilir.
      |
      |

• Yarbay
      2867 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:41:47
      Bende bu kadro ile 18 galibiyetle bitirdim haftasonunu. Ama 3-0’dan 2-0’dan verdiğim saçma sapan maçlar. 90’a önde girip maç bitmeden oyuncuların felç geçirip iki tane yiyip kaybettiğim maçlar falan sinir krizleri geçirdim resmen. Rahat 24 galibiyetle bitirirdim oyun izin verseydi. Neyse bu duruma da alıştık herhalde artık 18 galibiyette fena değil.

Parasını topladım sayılır, şimdi Jesus’u kulübeye çekip IF Lacazette alacağım. Aslında Lukaku alacaktım ama IF Lacazette daha cazip gözüktü gözüme.

Edit: David Luiz değil, IF Bailly ile oynuyorum stoperde. Kırmızı kart cezalısı olduğu için David Luiz’i koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 12 Kasım 2018; 12:43:18 >

• Yarbay
      3504 Mesaj
      12 Kasım 2018 12:47:48
      Haftasonu hatunla planlar vardi 2 gunde cok aktif gecti 10 mac yaptim 5 galibiyet aldim WL de. Oyun o kadar berbat ki 1 galibiyet daha alip Silver 3 olmaya bile kasmadim gittim dun gece yatana kadar kitap okudum.

Gercekten yukarda arkadaslarin yorumlarina katiliyorum bu oyun benim icin kendimi gelistirmeye calisacagim bi oyun olmaktan cikti. Momentum senden yanaysa kazanirsin degilse kaybedersin. Cok kasmaya gerek yok sinirlenmeden oynayabilmek oyundaki tek amacim takimi gelistirmek, derece yapmak fln degil.
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım,web design
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.