Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
785
Favori
6.099.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38083809381038113812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bnce sabitzer if gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Değişecek
    Rank 1 ödülü alacaksın ama önümüzdeki hafta div4 rank5'ten devam edeceksin.
  • Fiyatlarda hiç düşüş yok yarında böyle olursa boşuna bekledik

• merhaba arkadaşlar Salah Agüero ve Aubameyang mevcut (üçünü 700e mâl ettim) taktik olarak 4-3-2-1 düşünüyorum agüero ve Salah sol ve sağ St, ileri uca Aubameyang düşünüyorum birinci sorum Agüero sol forvet oynar mı? arkasına 750 bin coinse önerileriniz hangi oyuncular olur? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerlei -- 7 Ekim 2018; 22:25:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün rivals oynamak tam bir zulümdü benim için.. Lagdan geçilmiyor acaba bizim iss ile mi alakalı yoksa fifanın serverlarıyla mı. Bildiğin komutlar 1 saniye gecikmeli gidiyordu gel de defans yap böyle, sarı kart manyağı oldu takım.
  • Şu hafta sonu liginin 30 maça düşürülmesi çok iyi oldu.Altın 3’te bitirip oynamayı bıraktım.umarım haftanın oyuncusu iyi bir şey verir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda bağlantı her şey.bağlantı iyiyse her şey yolunda gider.diğer türlü yarım saniyelik gecikme bile her şeyi berbat edebilir.

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Cam'a Firmino dusunuyodum hocam, stoper olarak stones yerine kimi onerirsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Şu hafta sonu liginin 30 maça düşürülmesi çok iyi oldu.Altın 3’te bitirip oynamayı bıraktım.umarım haftanın oyuncusu iyi bir şey verir.
    Hocam bende gold 2 bitirdim. Bu vereceği oyuncu seçme paketleri olayı nasıl olacak? Kaç rating aralığında verecek bi bilgi var mı?
  • quote:

Bu oyunda bağlantı her şey.bağlantı iyiyse her şey yolunda gider.diğer türlü yarım saniyelik gecikme bile her şeyi berbat edebilir.
    Bağlantı kötüyse pıt pıt gelen topu bile kontrol edemezsin. Bkz. ben Server problemini geçtim benim bağlantı problemim de var. Hiç bilmeyen adam bile nasipleniyor.
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Hocam gold bitirenler için 81 reyting ve üzeri olacak diye biliyorum geçen seneden.player pick olayı ise paketten oyuncu seçenekleri çıkacak sana haftanın takımında onlardan biri seçilecek sanırım.bu olay haftalık olmuş bu sene.geçen sene aylık olarak veriliyordu.böyle daha iyi olmuş.

• quote:

Hocam gold bitirenler için 81 reyting ve üzeri olacak diye biliyorum geçen seneden.player pick olayı ise paketten oyuncu seçenekleri çıkacak sana haftanın takımında onlardan biri seçilecek sanırım.bu olay haftalık olmuş bu sene.geçen sene aylık olarak veriliyordu.böyle daha iyi olmuş.
    Anladım sağolasın ödüllerin dağıtım tarihi belli değil ama dimi? Rivals perşembe veriyor ama bakalım champ hangi gün verecek
  • Modem , konsola yakın bir yerde ama bir de ethernet kablosuyla bağlayıp öyle oynamayı düşünüyorum ben.bakalım fark olacak mı.bunda ülkedeki genel internet bağlantısınında etkisi var sanırım.çünkü yurtdışı pingler çok yüksek.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Perşembe akşam olur büyük ihtimalle

• quote:

Modem , konsola yakın bir yerde ama bir de ethernet kablosuyla bağlayıp öyle oynamayı düşünüyorum ben.bakalım fark olacak mı.bunda ülkedeki genel internet bağlantısınında etkisi var sanırım.çünkü yurtdışı pingler çok yüksek.
    Daha iyi olur gibi geliyor bana. Hem ülkenin interneti kötü, buna rağmen fiyatlar da ortada hem de Ea server sorunu mağlum çok etkiliyor. Avrupadaki imkanlar burada olsa şampiyonaya çok kullanıcı yollarız aslında.
  • merhaba arkadaşlar Salah Agüero ve Aubameyang mevcut (üçünü 700e mâl ettim)

taktik olarak 4-3-2-1 düşünüyorum

agüero ve Salah sol ve sağ St, ileri uca Aubameyang düşünüyorum

birinci sorum Agüero sol forvet oynar mı?

arkasına 750 bin coinse önerileriniz hangi oyuncular olur? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlei

merhaba arkadaşlar Salah Agüero ve Aubameyang mevcut (üçünü 700e mâl ettim) taktik olarak 4-3-2-1 düşünüyorum agüero ve Salah sol ve sağ St, ileri uca Aubameyang düşünüyorum birinci sorum Agüero sol forvet oynar mı? arkasına 750 bin coinse önerileriniz hangi oyuncular olur? Şimdiden teşekkürler.
    Agüero ağır olduğu için oynayamaz bide fiziksiz. Hunter kartı basarak göbekte kullansan daha iyi.
  • Karta sözleşme veya kimya basıcam basmıyor oyunu kapa aç yapınca düzeliyor. size de oluyor mu fena sinir bozucu birşey
  • İyi günler arkadaşlar. Ben farklı bir şey sormak istiyorum. Acaba markette bug gibi bir durum mu var? Sabahtan beri oyuncu al-sat yapıyorum ve kar edeceğime zarar ediyorum. Durumu çözemedim. Örnek vermek gerekirse, 84'e aldığım Firmino'yu 88'e satmama rağmen 126.000 olan total coinim artacağı yerde düştü. Neden böyle olduğuna dair bir fikri olan var mı? 18'i de oynamıştım ve böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Hani ilk defa oynuyor olsam ve bilmiyor olsam tamam diyeceğimde mantığı bu değilki transfer market'in. Aranızda bunu yaşayan var mı acaba? Kafayı kırmak üzereyim çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael noonan

İyi günler arkadaşlar. Ben farklı bir şey sormak istiyorum. Acaba markette bug gibi bir durum mu var? Sabahtan beri oyuncu al-sat yapıyorum ve kar edeceğime zarar ediyorum. Durumu çözemedim. Örnek vermek gerekirse, 84'e aldığım Firmino'yu 88'e satmama rağmen 126.000 olan total coinim artacağı yerde düştü. Neden böyle olduğuna dair bir fikri olan var mı? 18'i de oynamıştım ve böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Hani ilk defa oynuyor olsam ve bilmiyor olsam tamam diyeceğimde mantığı bu değilki transfer market'in. Aranızda bunu yaşayan var mı acaba? Kafayı kırmak üzereyim çünkü.
    EA sattığın her oyuncudan %5 komisyon alır satarken buna dikkat et. Yani sen 88 e bir oyuncu sattığında senin kasana 83.6 girer
  • 
Sayfa: önceki 38083809381038113812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.