Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37533754375537563757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • okldoc O kullanıcısına yanıt
    werner

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felipe anderson golünü yazdı. eğer maçı 1-0 west ham kazanırsa belki ifi gelebilir. otw fiyatları artmaya başlamıştır bile.
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Stones çok zayıf buldum hocam. Rudiger de iyi mi kötü mü anlayamadım.

Geçen seneye Bakayoko damga vurmuştu bu sene Ndidi onu aratmıyor. Fiyatı bu kadar ucuz olup da bu kadar etkili bir oyuncu görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanchez

• Fifa 19 da dualshock yontemiyle kendi hesabimda oynayamiyorum galiba degil mi? Yaptigimda ultimate team de maca sokmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurel -- 29 Eylül 2018; 15:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

Son iki maci mi yenmeme ragmen baglantı koptu ve yenilmis sayildim ama rivals puanlarimi verdi ilginc

Rivals’ta hiç kazanamıyorum. Squad Battles’ta ısınıyorum şimdilik, onda da zar zor kazanıyorum derken bir maçı 5-0 kazandım. Bitince bağlantı kesildi yazdı. Tekrar girince 3-0 yenilmiş gösteriyor ama istatistikte mağlubiyet sayısından düşmemiş. Coinlerimi de vermedi, uyuz oldum.

• Stoperlerin geriye kaçma sorununun çözümü yok mu ya. Forvet hep boşta stoperle arasında acayip mesafe var. Marking 99 yapıyorum kartlarla gene çözülmüyor sorun ne yapmak lazım. Tabi kaliteli stoper alamadım daha ama genede acayip sinir bozucu defans hattı ile orta saha arasında hep inanılmaz boşluklar var.
  • 5k ya bailyi aldım adam saldıla resmen bana
  • Onurel kullanıcısına yanıt
    Oynayabilirsiniz. Oyunun satın alındığı heaaptan oyunu açın. Tam oyun başlarken Dualshock 4 üzerinde ki ps tuşuna basın kullanıcı değiştir diyin. Kendi hesabınıza gecin.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Division kaçtasın hocam

• İmkani olan Lucas sbc yapsin. Paketlerden en kotu 20k atiyor 50kya hallediyorsunuz 30k maliyeti oluyor en kotu. Baslangic icin ideal oyuncu ileride yedek olarak oynatabilirsiniz.

• İkidir dnf yiyorum. Glitch falan mı var. Boostlarda boşa gidiyor

• Beyler epl için kafacı var mı tek forvet oynayacak ? şuan charlie austini oynatıyorum adam 77 lik ama efsane kafa vuruyor chem ile birlikte ama daha iyisi vardır kesin, adam pek koşamıyor o sorun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Beyler epl için kafacı var mı tek forvet oynayacak ? şuan charlie austini oynatıyorum adam 77 lik ama efsane kafa vuruyor chem ile birlikte ama daha iyisi vardır kesin, adam pek koşamıyor o sorun .
    Arnautovic
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Arnautovic

Alıntıları Göster
    zıplaması gözüme düşük geldi 67 , austinin 81di ama hızı iyi aslında boyuda uzun .
  • Cenk tosun iyi gibi kafacı olarak epl de ama onunda boy 183 ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

zıplaması gözüme düşük geldi 67 , austinin 81di ama hızı iyi aslında boyuda uzun .

Alıntıları Göster
    Boyu zaten uzun olduğu için zıplaması düşük. Boyu yüksek oyuncuların zıplaması fazla olmaz zaten. Yeterli o boy için zıplama oranı.
  • peki o zaman kendi hesabimdaki ultimate team mi yuklenir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 37533754375537563757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.