Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sea_wolf , SirRevenge , SirRevenge Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 37253726372737283729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru , geçen yıl o hatayı yaptım. Başkaları yapmasın :) Premium oyuncu + icon alamayacaksan İspanya zor. Bu yıl direkt İtalya başladım be öyle de bitireceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Tr oyuncuları çok düşük kalmıyor mu ? Yoksa amaç momentum dan mı yararlanmak ? :)

Not : iyi oynayanlar gümüş takımla da çok iyi iş yapıyorlar tabi ki ama istisna onlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Doğru , geçen yıl o hatayı yaptım. Başkaları yapmasın :) Premium oyuncu + icon alamayacaksan İspanya zor. Bu yıl direkt İtalya başladım be öyle de bitireceğim.
    Vidal geldi La liga orta sahası toparlanır diyorduk onun da pace 57 yani bu sene de La Liga pas geçilir.

Ben de Calcio başladım yine ama bu sene cimriliği bırakıp BPL geçebilirim gerçi çok iyi kadro olmaz ama bakalım.
  • Günlük ödüller kesilince kaldık öyle hiç bir şey yapamıyoruz. Kurduk 79 rating li kadro ama kaldık öyle. Artık oyun çıkınca oyuncu fiyatları pahalanınca alacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilen ödüller de iyiydi. Kötü oldu kalkması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ödüller kalktığı için bence oyun inince bi güzellik yapabilirler.
  • bu kadro kuranların hepsi coins satın alıp onunla kart çekenler değil mi?

daha oyun çıkmadan o kadroları başka kurma şansınız yok, 2 tane kart verdi bana hepsi boş adamlar çıktı, o kadar şans yoktur herhalde sizde de.
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    EA 'dan bahsediyoruz. Bence paketlerde ki oyuncuları bile azaltır. Artık CL ve UEFA 'yı alıp tam anlamı ile tek el oldular. Bu saaten sonra onlar ne diyorsa o istersen kardeşim moduna girecekler. Lanet edip küfürler yagdirip kollar kırıp her sene bu oyunu yana döne ön sipariş ile alan biz degilmiyiz o yüzden vermiyorum lan hediye mediye dedi ve adamlar vermedi. Bence bu sene coin aktarimlarida bir okadar didik didik kontrol edilir. Kısaca eğer bozmazlarsa bunu çakallara meydan bırakılmaz ise belki oyun bir nebze geçen senelere göre oynanabilir olabilir.

Örn: Geçen sene ilk 3 ay telefon üzerinden Wifi yapıp maç sırasında 1-0 öne geçip telefona arama yapınca ve oyundan atınca galibiyet veriyordu. Yada bir çok bug bir çok saçma sapan şeyler vardı.

Peşlerini bırakmayıp ciddi anlamda bir yaptırım olacaksa bence bizler için iyi bişey. Geçen sene Tottenham menşeli Hunter kullananlar 93'lük Harry Kane 'ni bedava getirdi mesela. Böyle saçmalıklar ile ilgilensinler ozaman gerçekten oyun daha güzel olur bence.

Ama yapan yaptı bundan sonra yaptirmayiz diyip yapanlara göz yumarsa ** SPOTÇU'DAN OYUN ALANLARIN ERKEN BAŞLAMASI** gibi. Yine geçen sene götüren götürüp bize bilek gücü kalıyor.

• mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    zaten imalı söyledim :) öyle bişey olacağını tahmin etmiyorum. yine bekleyip göreceğiz. bu gece 3 e kadar oynarım gibi. yarın işe uykulu giderim :)
  • Arkadaşlar takipleyin bence bilgiler falan gayet başarılı 👍🤗yayınları falanda ğüzel oluyor eğlenceli bol bilgili 👍👏👏

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ben zevk alıyorum tr oyuncularından ya, yoksa tabiki diğerlerine göre biraz daha düşük kalıyorlar. Zamanla yedek kadro olur zaten bu tr kadrosu, para biriksin de biraz :)
  • Liga Nos kadrosu kuran kimdi ? Valla aklima takildi ya Calcio daki adamlarin fiyati artinca satip o kadroya mi donsem 1 ayligina

Tam Sleeper kadro ya

• ödüllerin kalkması çok saçma oldu günlük ne güzel giriş ödülü alıyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 24 Eylül 2018; 14:37:40 >
  • 15 K var şimdi kadro mu kursam coinsleri bekletsem mi emin olamadım. 15K ya kurulabilecek bildiğiniz bir kadro var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bazı oyuncular arz az olduğu için aşırı fiyatlanmıs, o oyuncuların fiyatları 1 haftaya düşecektir haberiniz olsun. mesela dalbert. 76 ratingli bi oyuncunun fiyatı 3k olması cok zor. aynı sekilde 85 ratingli oyuncuların da fiyatının 3-4k olması ilginc onlar da en az 8-9ları görecektir.
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Başka kadro kurma şansımız yok mu ?ben poitns almadım ve asla almamda kimsenin de FIFA Points aldığını sanmıyorum. Sadece akıllı davranıp hızlı hareket ettik. İlk paketlerle basic sbcleri yaptıktan sonra zaten ifler gelmeye basladi. Sonrada advanced SBC ve ticaretle şuan 300k kadro var. çöp ifler dışında muller lozano ve goreztka dan başkada bişey cikmadi yanlış hatirlamiyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesugeiKhan -- 24 Eylül 2018; 14:56:51 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ben portekiz kuracağım. Bundesliga stoperli

• YesugeiKhan kullanıcısına yanıt
    Basic sbc'den gelenlerle nasıl advanced yapabildiniz. Advancedler en az 10k istiyor. Onlardan da iyi bir şey çıkmazsa ticaret zor. Paket şansı lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

arkadaslar bazı oyuncular arz az olduğu için aşırı fiyatlanmıs, o oyuncuların fiyatları 1 haftaya düşecektir haberiniz olsun. mesela dalbert. 76 ratingli bi oyuncunun fiyatı 3k olması cok zor. aynı sekilde 85 ratingli oyuncuların da fiyatının 3-4k olması ilginc onlar da en az 8-9ları görecektir.
    aynen öyle
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    aynen paket sansı önemli ama ticaret ve kovalamak da getiriyor. bana hiç bir paketten if ve 84 üstü çıkmadı. ancak hibrit ligi ve basic sbcleri yapabildim. onlardan bi tane iyi oyuncu cıksaydı su an 250 klık kadrom vardı. ama şanssız olup ouuncu cıkmamasına rağmen 100k üzeri bir kadro yapmayı basardım. ama bazıları sanslı :) adamlara if ronaldo falan cıkarken bize ruffier, perin falan cıktı :)
  • 
Sayfa: önceki 37253726372737283729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.