Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen oyle ilk hafta quick sell fiyatina oyuncularla squat battle sonrasinda sbc ler daha sonrasinda yeni gelen online mod ile para kasip ticaret yapmak en mantiklisi.

Wl acildigi zaman ucuz op oyuncularla idarelik bir kadro is gorur ilk 1-2 hafta cok degerli kadrolar olmuyor wl de. 40 da 10 falan pahali kadro gelir karsiya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Belotti, Defrel ve Eder ile oyunun başında baya iş götürdüm hocam ama bu sene nasıl olur bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Yıllardır Fifa'da olmasını istediğim Nedved geldi nihayet. Onu almak için baya uğraşıcam. En sevdiğim futbolcuların başında geliyordu.
    Nedved vardı bi ara Fifa'da zaten ama xbox konsolundaydı şuan tüm platformlarda olacak.Legends diye geçiyordu Xboxta ilen geçen sezonla ikonalr denilerek tüm platforma taşındı bu tip emekli oyuncular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Eylül 2018; 14:54:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

EPL başlamayın arkadaşlar

Alman ligi en iyisi gözüküyor olmadı İtalya.

Hatta Türkiye liginden bile fena olmayan bi kadro yaptım.
    Epl pahalı olur zaten

• bu skill çok daha önemli

mutlaka skill öğrenin

mesela her haft 1 skill öğrenicem diye kendinize şart koşun , oyununuzu baya ilerletirsiniz

ingiltere alternatifli başlangıç kadrosunu twitter adresine yükledim

birkaç gün içinde italya ligi ve fransa alternatif kadroları da yüklücem
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

Aynen oyle ilk hafta quick sell fiyatina oyuncularla squat battle sonrasinda sbc ler daha sonrasinda yeni gelen online mod ile para kasip ticaret yapmak en mantiklisi.

Wl acildigi zaman ucuz op oyuncularla idarelik bir kadro is gorur ilk 1-2 hafta cok degerli kadrolar olmuyor wl de. 40 da 10 falan pahali kadro gelir karsiya.
    yeni gelen online mod nasıl ?
  • scar-soldier S kullanıcısına yanıt
    Fut rivals yeni mod online season yerine gelmis

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/division-rivals

Mantikli bir mod olmus haftaici oynayacak mod yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

Fut rivals yeni mod online season yerine gelmis

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/division-rivals

Mantikli bir mod olmus haftaici oynayacak mod yoktu
    okudum şimdi teşekkür ederim evet mantıklı olmuş
  • açılsın artık wep app
  • Ultimate ve Champions sürümleri PSN üzerinden pahalı fiyattan alan arkadaşlar;

Fiyat düşüşü olduğundaki fiyatlar üzerinden aradaki farkın alınması için açılan başlığa destek olalım lütfen;

https://community.eu.playstation.com/t5/Oyun-A%C4%9F-Ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1-Deste%C4%9Fi/Fifa-19-%C5%9Fampiyonlar-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC-%C3%BCcret-iadesi/m-p/25814656#M9781

Standart sürümler iade, diğer sürümler için bakıcaz deniliyormuş, böyle saçma şey olmaz.

• scar-soldier S kullanıcısına yanıt
    Online sezondaki gibi divisionlar var. Her division'ın skill ratingi var. Ona göre sizi division'lara koyuyor. Her division'da haftalık ödüller için gerekli puanlar var kazandığınız puana göre size paket veya coins veriyor. Bu yeni mod hafta sonu ligine katılmak için de kullanılabiliyor.Hafta sonu ligine katılmak için 2000 fut champ puanı lazım. Div1 de galibiyet başına 25 puan veriyor.Div2'de 12.5 böyle azalarak gidiyor. Yani düşük klasmanlarda daha çok galibiyet almanız lazım weekend league'e katılmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Online sezondaki gibi divisionlar var. Her division'ın skill ratingi var. Ona göre sizi division'lara koyuyor. Her division'da haftalık ödüller için gerekli puanlar var kazandığınız puana göre size paket veya coins veriyor. Bu yeni mod hafta sonu ligine katılmak için de kullanılabiliyor.Hafta sonu ligine katılmak için 2000 fut champ puanı lazım. Div1 de galibiyet başına 25 puan veriyor.Div2'de 12.5 böyle azalarak gidiyor. Yani düşük klasmanlarda daha çok galibiyet almanız lazım weekend league'e katılmak için.

Fut champ katılmak zor olacak gibi bu sene.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Yine hafta içi elemeleri olacak ama 4 maç üst üste kazanmak da zor oluyor orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Yine hafta içi elemeleri olacak ama 4 maç üst üste kazanmak da zor oluyor orada.
    Ondan ziyade champ içinde belli bir seviyeye gelince diğer hafta da katılıyorsak yine sıkıntı yok ama her yeni hafta da eleme veya 2000 puan almak zorundaysak champ için enerjimiz kalmaz :D
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Fifa 18'deki gibi belli bir galibiyet alan haftaya da katılır. Öbür türlü her hafta uğraşılmaz bu işlerle

• Arkadaşlar bende fifa 18 var 19 u alırken bu yüzde 10 indirim hata veriyor bu indirimden nasıl yararlanabiliriz bilgisi olan varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddaywalker

Ultimate ve Champions sürümleri PSN üzerinden pahalı fiyattan alan arkadaşlar;

Fiyat düşüşü olduğundaki fiyatlar üzerinden aradaki farkın alınması için açılan başlığa destek olalım lütfen;

https://community.eu.playstation.com/t5/Oyun-A%C4%9F-Ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1-Deste%C4%9Fi/Fifa-19-%C5%9Fampiyonlar-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC-%C3%BCcret-iadesi/m-p/25814656#M9781

Standart sürümler iade, diğer sürümler için bakıcaz deniliyormuş, böyle saçma şey olmaz.
    Ben standart sürüm aldım ama bana herhangi bir ödeme yapılmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Ben standart sürüm aldım ama bana herhangi bir ödeme yapılmadı.

Alıntıları Göster
    Sony destek hattını arayıp sipariş numaranı ver ilgileniyorlar. 15-20 dakika bekletiyor yalnız telefon.
  • Sıkıntıdan Futwiz'de falan öylesine kadro kuran var mı benim gibi ? Kızsak da sövsek de Fifa 1 sene iyi oyalıyor valla. Ocak ayına kadar Fut oynarım Ocak ayından sonra pro club falan 1 sene doluyor böyle.
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Twitter adresi nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.