Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 36703671367236733674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatlar eski haline gelince iptalden vazgeçtim 😁😁

Ama dün 3 4 hesap açanlar şimdi voleyi vururlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Oyun daha çıkmadan yine herkesi sinir etti. Ben de ilk defa Ultimate edition aldım. Bence gerekli mi ? Tartışılır 3 gün önce başlamak işini bilen adam için çok önemli bir fırsat yine de abartmaya gerek yok.

Bir daha da alacağımı sanmam indirim falan ayağına gözüm döndü oysaki 300 TL oyun kardeşlikle ucuza geldi elbet ama dediğim gibi bir anlık heyecan ile aldım niyeyse.
    Valla gayet iyi yapmışsınız. Ben dün umursamadım. Hk psnden aldım ben standart 275e mal olmuştu gerek yok dedim dün. Köpek gibi pişmanım

• Fifa 19 whatsapp grubumuza katılmak için numaranızı özelden gönderebilirsiniz arkadaşlar.
  • Oyuna iyi bir pointsle başlamak isteyenler fifa 18 den alsın fifa 19 aktarsın. Tek seferlik izin veriyorlar. 19’da kurdan dolayı fiyatlar yüksek olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Depay st olmuş. 5* skill var fena kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 12 Eylül 2018; 19:38:36 >
  • başlangıç olarak bu takımı yapmayı düşünüyorumhttps://www.futhead.com/19/squads/7459/ çok pahalı olacağını sanmıyorum maks 70-80k tutar yanınada bir tane fitness takımı yaptık mı tamamdır

gün içinde nasıl para biriktireceğiz arkadaşlar online lig kalkmış yerine haftalık ödül veren rivali division gelmiş
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Division rivalsta lig atladıkça da ödül alıcaz diye biliyorum ben o oduller dısında

• İndirimi gorunce direkt yapistim cevremde ceperimde kim varsa haber saldim, ayrica indirim degil bir hata oldugunu dusunuyorum.

Ea sizde indiim yapar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Division rivalsta lig atladıkça da ödül alıcaz diye biliyorum ben o oduller dısında
    inş dediğin gibi olur
  • SuspectT kullanıcısına yanıt
    Hata değil indirimdi

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    bence bu kadar kesin konuşmayın hata olma ihtimali indirim olma ihtimalinden daha yüksek resmi bir açıklamada gelmedi nasıl bir ülkede yaşıyoruz çıkar yakında kokusu
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hata olsa her sürümde mi olur hocam. Hem adamlar kaç saattir fark etmedi mi? Bence ea düşürttü fiyatı

• Günaydın bugün günlerden demo

• ne zamann çıkcak bilgisi olan varmı
  • Psn kardesliginden arkadasla birlikte Ultimate surum alacagiz. Secondary hesapta da erken erisime sahip olabiliyor muyuz??

• DexTR kullanıcısına yanıt
    Evet. Ama sec olan sadece paketlerden yararlanıyor. Tek fark o. Diğer herşey aynı

• Psn kardesliginden arkadasla birlikte Ultimate surum alacagiz. Secondary hesapta da erken erisime sahip olabiliyor muyuz??

• Oyun çok pahalı ya ne edeceğiz anlamadım yani.

• Bpl ve bundesliga pahalı olur gibı su fransiz defans hatti her yerde paylasiliyor fiyati yuksek olur... ben medel vida pepe elia nin statları beğendim çok pahalı olmaz kadroyu bunlar etrafına kurmayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 36703671367236733674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.