Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 32263227322832293230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir anlamda oyunun gizli kartlarından biri.

Fifa ile ilgili başı çeken bilgi sitelerinde stat değerleri orijinal gümüş kart olarak hatalı kaldığından çok kişinin gözden kaçırdığı müthiş bir oyuncu.

‘Yıldız oyuncum yok’ diye düşünenler için gizli Icon

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algenthor -- 25 Şubat 2018; 6:34:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

quote:

Orijinalden alıntı: NuriKing61

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Selam ben geldim nami diyar KRAL NURİ

Yeni kraliniz ben olacagim seneye Fifa alacagim siz beni tanimazsiniz ama yakinda taniyacaksiniz bana kısaca Kral Nuri derler dostlar arasinda yalnizca Kral diyebilirsiniz saygilar

Sen ne diyorsun la değişik ?

Agam keşke buna bişey yedirip içirmeseydiniz...

• quote:

Yeni kraliniz ben olacagim seneye Fifa alacagim siz beni tanimazsiniz ama yakinda taniyacaksiniz bana kısaca Kral Nuri derler dostlar arasinda yalnizca Kral diyebilirsiniz saygilar

Bu neyin kafasiysa aynisindan istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

quote:

göç etmek için doğdular, ya göç edecekler yada ölecekler korkunç tehlikelere rağmen ilerliyorlar yaşlılar bunu defalarca yaşadı gençler sürüden ayrılmama gereğini biliyorlar büyük tehlikelere rağmen ilerliyolar yollarına devam etmeliler dünya onlara fısıldadı harekete geç, harekete geç ve yaşa son 400'lüğe gelirken gül batur birinci şahbatur sondan geliyo gülbatur birinci şahbatur geliyor gülbatur birinci geliyor 10'ncu yıl gazi koşusunu süleyman atlı'yla gülbatur alıyooo gülbatur alıyooo.

• quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Bu neyin kafasiysa aynisindan istiyorum

bu kafayı yaşamak için biraz para harcadıgımı bilirim.

• Gi

Güne ıyi başlamak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rica etsem 400 k lık Seria A kadro tavsiyesi verebilir misiniz? Div 4 de takılı kaldım. Ne yükseliyorum ne düşüyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • NuriKing61 kullanıcısına yanıt
    Kendince komik, aslında "troll" olduğunu bunları bilerek yaptığının düşünen bir arkadaş. İşin aslı psikolojik rahatsızlıkları olan, yardıma muhtaç bir şahıs...

IQ seviyesi düşük kitle tarafından nette bu tavırları sergileyen kişiler komik bulunduğu için, bazıları da bunun gibi bir şeyler deniyorlar...
  • ilk kez WL'ye katıldım bu sene.Season modunda div1 kazanınca sıkıldığım için ut takılmaya başladım.Geçtiğimiz yıllarda pc'de oynardım hem season hem ut'de div1 e çıkar oralarda takılırdım.Son iki sene season'da PS4'te div1 olmama rağmen ut'de div3'teydim.Neyse Balotelli reis div1'e taşıdı bizi.WL denen saçmalığı oynamaya başladım.

Bir kere herkes ya icon yada Jesus,Martial,Sane,Mane,Kane cane cane cane işte meydane.26 maç yaptım hiç şaşmıyor 13-13 gidiyorum.Penaltılarla 1 maç aldım 1 maç verdim.3-4 takım fark attı adamlar iconları boncuk gibi dizmiş.Bizim şımarık Balotelli sabah akşam idman yapıp uzaktan zar zor sallıyor bir tane,tribünler çıldırmış rakip iconlarla 70 dakika kalene gelememiş sen golü buluyorsun sonra ne mi oluyor.Santradan Kluviert'lar Delpiero'lar Hernanez'ler Ronaldinho'lar hemen cevap veriyor.Ulen madem yiyecez golü neden 70 dakika umut veriyorsun.Ben Ferdinand'lara De Gea'lara zar zor bir tane atmışım santradan yemek nedir?

Bu şekilde bir maç alıp bir maç veriyorsun.Herkes kendine özgü kadrosuyla oynasa o kadar güzel maçlar çıkar ki.Fakat bu kadar insan bu modda ne buluyorsa Run Jesus Run oynuyor.

Ağlak pasajlarımı bitirirken forumda iş güç sahibi arkadaşlarıma seslenmek istiyorum.Yapmayın etmeyin bi haftasonunuz var bu sinir harbiyle heba etmeyin.Hayır ben bu emeğe o paketlerden icon beklerim.Evet über bir oyuncu değilim.Olaya profesyonel yaklaşıp 3 maç yapıp dinlensem,takımı iconlardan dizsem 30'u zorlarım.Fakat bu bildiğin mesai istiyor.E yahu haftaiçi kafa bir milyon oluyor zaten ne gerek var buna.

Alın season'da 3-4 yıldızlı takımları.Div1'de sıkı oynayan italyanlar var.Arkadaş olun birkaçıyla. oyun kurduğunuz,taktik yaptığınız maçlar oynayın ve futboldan zevk alın.Bu zamazingo modu ergen kardeşlerimize bırakalım.Yan hesaplardan coin aktarmaktan fırsat bulurlarsa,oyunun asıl amacının futbol olduğunu hatırlarlarsa, biz de herkesin özgün kadrosu olması gereken bu modu afiyetle oynarız.

Hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1913 -- 25 Şubat 2018; 15:56:40 >

• Algenthor kullanıcısına yanıt
    Bunların RM CM olanlarından var mı?
  • Arkadaşımla 2 kişi FUT oynuyoruz.Tek mottomuz coins kullanarak paket açmamak.Dün sabah 6’ya kadar oynadık, ayrılırken 30.000 coins vardı, gözden çıkardığımız adamları satıp 35.000 yapmış.Yanlış hatırlamıyorsam promosyonlu mega paketler de 35.000 coins idi.Bugün fifa points alıp o mega paketleri bitirecektik.Velhasıl, arkadaş ilk kez coins ile paket açtı; sonuç ekte. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcnrugur -- 25 Şubat 2018; 15:30:45 >

• yımah kullanıcısına yanıt
    Bunlar über yedekler hocam, maç içinde defanstan forvete nereye koyarsan 6 kimyayla döktürürler.
    Kafası kırık, başı bozuk joker adam her biri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

Bunlar über yedekler hocam, maç içinde defanstan forvete nereye koyarsan 6 kimyayla döktürürler.
    Kafası kırık, başı bozuk joker adam her biri.

Süper deneyelim bakalım 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

quote:

Kral Nuri kişisel polemiklere girmez

Kral Nuri Pesin tartışmasız Kralıdır ufurukten teyyare konuşmaz gidin araştırın seneye Fifanin lideri olmak icin araniza TENEZZÜL etmiştir bununla gurur duyun övünün herkese nasip olmaz Kral Nuri ile muhatap olabilmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuriKing61 -- 25 Şubat 2018; 15:45:7 >

• Ya bu kral nuri nedir ya

• atabrkk kullanıcısına yanıt
    gold 2nin paket ödülleri gold 3 ten kötü. ama fazladan para verdiği için hemen hemen kapıyor o açığı
  • Algenthor kullanıcısına yanıt
    pace ile shooting i yanlış. 87 pace 84 shooting i var
  • Yavzsahn61 Y kullanıcısına yanıt
    sayende bende güne egzersizimi yaparak sağlam başladım
  • zedge08 kullanıcısına yanıt
    http://www.futhead.com/18/squads/3057378/

4-1-2-1-2 kullanıyorum ben o yüzden böyle bir kadro yaptım bi bak belki beğenirsin
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    O kartı özellikle olmazsa olmaz 'Hawk' kartı ile verdim hocam, diğerleri biraz daha keyfe keder olabilir ama bu cengaver hawk için yaratılmış.
  • 
Sayfa: önceki 32263227322832293230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.