Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasit82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1050 FIFA points gelmis yeniden size de gelmiş mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forsage

Merhaba arkadaşlar. Dün gece kulübümü silmişler.Gerekçe olarak da coins satışı olarak mail atmışlar.Ben normal satış yaptım coins transferi değildi.Bu konuda yapabileceğim birşey varmı?

oyuncunun en yüksek fiyatından mı listelemiştiniz
  • Arkadaşlar 500k civarı coins var sıkıldıgım icin bpl kadromu sattım italya liginden bi kadro kurmayı düsünüyorum tavsiyeniz varmı yoksa bırakıcagım oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: cighost

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Cristiano Ronaldo gittikçe yavaşlıyor!

Posta 20 Kasım 2017 12:57:39

Atletico Madrid'le 0-0 biten maçta bir pozisyonda topla driplinge kalkan Cristiano Ronaldo arkadan gelen 32 yaşındaki Juanfran Torres tarafından geçilince İspanyol medyası felaket çanlarını çalmaya başladı.

Ronaldo'nun hızda Juanfran'ın gerisinde kalması dikkat çekerken Movistar firması iki oyuncunun o pozisyondaki maksimum hızlarını görüntüledi.

Juanfran 33.8 kilometre/saat hıza ulaşırken Cristiano Ronaldo 32.8 kilometre/saatte kaldı.

Oyundaki hızlar reelde gerçeği yansıtıyormu?

Hocam oyunda Tosic'in hızı 30 muydu 40 mıydı belki daha az. Şampiyonlar liginde adam neredeyse defanstan depar attı gol atıyordu Liepzig maçında. Bu adamlara güncelleme gelmesi şart Fut'ta. Bazı oyuncular çok gerçeğin uzağında

Negredo, Tosic'ten nasıl 2 kat daha hızlı olabilir ?

Onu geçtim Ronaldo da 32 yaşında. Haberde niyeyse Ronaldo 20 yaşında da yaşlı adama top kaptırmış algısı yaratılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Kasım 2017; 18:46:59 >

• umudi42 U kullanıcısına yanıt
    Hayatımda ilk kez dün 750 fifa points aldım. Cüzdanda 10 lira vardı 12 lira daha koyup alayım dedim.

Az önce 750 yerine 1800 (750+1050) fifa points görünce ya fazladan işlem yaptım ya da hesabı ele geçirdiler diyip panik oldum. Sırf bu sorunu yazmak için yıllar sonra donanımhabere girdim.

Şu an rahatladım. Bu fifa pointsleri neden dağıtıyorlar?

• xano22 X kullanıcısına yanıt
    Bana gelmemiş fifa points

• quote:

quote:

Atletico Madrid'le 0-0 biten maçta bir pozisyonda topla driplinge kalkan Cristiano Ronaldo arkadan gelen 32 yaşındaki Juanfran Torres tarafından geçilince İspanyol medyası felaket çanlarını çalmaya başladı.

Ronaldo'nun hızda Juanfran'ın gerisinde kalması dikkat çekerken Movistar firması iki oyuncunun o pozisyondaki maksimum hızlarını görüntüledi.

Juanfran 33.8 kilometre/saat hıza ulaşırken Cristiano Ronaldo 32.8 kilometre/saatte kaldı.

Hocam oyunda Tosic'in hızı 30 muydu 40 mıydı belki daha az. Şampiyonlar liginde adam neredeyse defanstan depar attı gol atıyordu Liepzig maçında. Bu adamlara güncelleme gelmesi şart Fut'ta. Bazı oyuncular çok gerçeğin uzağında

toplu koşu ile topsuz koşu arasında dağlar fark var. ikisi depara kalksa muhtemelen Ronaldo geçecektir. adam Cyborg gibi.

• Haftasonu ligine katılım turnuvasında tek uyruklu takım gerekiyor. Her hafta değişiyo mu bu ? Geçen hafta bir sınırlama yoktu sanırım

• Ya ben bu bedavadan fifa points verme olayından dolayı kıllanmış durumdayım. tam da fifa points almamın ertesi günü oldu.

1050 fifa points de az değil. 30 liraya satılıyor.

Fifa 13-15-16'da fut oynamıştım ve böyle bir bedavadan points verme olayına şahit olmadım. Bu fifa pointleri neden verdiler bilen biri açıklarsa veya durduk yere hesabına 1050 fifa points gelen başka arkadaşlar da buraya yazarlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

quote:

toplu koşu ile topsuz koşu arasında dağlar fark var. ikisi depara kalksa muhtemelen Ronaldo geçecektir. adam Cyborg gibi.

Haberde yanlışlık var çünkü Ronaldo topla koşmuyordu ve Juanfran daha yakındı.

• Ronaldo 32 yaşında ve 32 yaşında bir adama geçiliyor. Sanki Ronaldo 25 yaşında iken Dünyada ki herkesten daha hızlıydı. İspanyol medyası TR ligi medyasından sonra Avrupa nın en dandirik medyasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

quote:

quote:

Haberde yanlışlık var çünkü Ronaldo topla koşmuyordu ve Juanfran daha yakındı.

Juanfran kanırtmış

• IF Pjanic nasıl kullanan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün elemelerde ilk denemede finalde elendim son dakikada penaltı yaptırdım çok saçma bir pozisyondu.

Ea chate bağlandım serverda gecikme oldu o yüzden oldu sizin yüzünden , vaktim boşa gitti falan dedim. Beni weekend league sayfasına yönlendirdi ben orda görüşme başlatacak sandım , hesabımı işaretleyince katılım hakkı verdi , ikinci denemede 3.maçtaydım. Konsola baktım vermişti hakkı Nasıl oluyor bu ?

Bir de ilk ea chatteki adam iki tane 7.5klık paket verdi , çöp çıktı da olsun gene.

• quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

kadronuzu paylaşır mısınız . merak ettim

Kadrom bu şekilde fakat daha öncede dediğim gibi wl için yetersiz şuanda.

Boateng-Alaba-Vidal üçlüsünü bu hafta aldım. Fazla coins kalmadığı için mecbur Mooy ve Courtois 8 chem ile oynamak zorunda kaldı.

En büyük eksik şuan için orta sahada. Ortadaki üçlü aynı tip oyuncular genel olarak. Vidalin yine hücum özellikleri daha iyi olsada oraya Mooy yerine Pogba tarzı bir adam lazım. Onun dışında yine Mkhitaryan'da değiştirilmesi gereken başka oyuncu.

Maç içinde 41212(2)'e dönüyorum. Sanchez ve Hernandez forvet oynuyor. Tavsiye edermisin bu kadroyu derseniz değiştirilmesi gereken bölgelere iyi oyuncular alırsanız ederim ama onun dışında etmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• muratabaka kullanıcısına yanıt
    Ben de İngiltere den sıkılıp İtalya’ya kurdum sonrasın da sevmedim sattım Almanya kurdum çok memnunum benim de 500 k civarı coinim vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

ucuz yollu en iyi italya ligi kadrosu parasi az olanlar kesinlikle denesin bu kadroyu bpl de ortalama en iyi oyunculardan olusan kadro ile oynadim martial jesus willian li kadro ile vs bu kadar zevk almadim cok guzel pozizyonlar yaratabiliyorum defans super RB deki Karsdorp harika ileri cikin bu adamla kanatdan gol attirir kesin asist krali immobile desen kral zaten rakibiniz cokmu iyi defans yapiyor Karsdorp ile iler cikin kanattan orta yapin immobile ona kafa vurcak garanti catala sokar topu kafasiyla eder zaten takimin kaptani parasina aldanmayin seria a nun cebreal i kadroyu kurun keyfinize bakin yok icon mus yok ronaldoymus gecin icon dan olusan kadro kurup sistem oyunculari mal edip oynamaktansa bu kadroyu mal etsin daha iyi

bur arada oyuncu talimatlarini ayarlamayida ihmal etmeyin cok faydasi var kafalarina gore oynamiyorlar herkesi mevkisini biliyor burdan bakabilirsiniz

433 yapıp ivan perisic immobile cuadrado ile efsane oluyor italya kadroları

Ayrıca orta sahaya if brozovic tavsiye ederim orta açtığında atmayacak 1 golü yok

• Almanya kadrosu kuranlar kaleci olarak Ter Stegen düşünebilirler. Neuer'i hiç düşünmeyin. Ben aldım memnun kalmadım hiç. 92'lik adam değil kesinlikle. Fahrmann bile daha etkili geldi bana. Ter Stegen her türlü kalenin tek adamı

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    Stoperler nasıl hocam ?

• piyasa anlamsız şekilde yükselişe geçti,dün gece kurmadım kurmadım kadrolar arasında 50-60k arasında fark ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.