Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.655
Cevap
785
Favori
6.099.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni gelen görevi onaylayamayan var mı? Hata veriyor kadroyu onayladığım zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Bazılarını ordan yaptim hocam bazilarini kendim yaptim. Orda fiyati fixlenenler olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squad battle da ilk 100 de olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Uzun zamandır yatırım önerisi okuyamadım forumda.

Kimsenin fikri olmadığı için mi durum böyle yoksa konuşuldu atladım mı?

Geçen yıl yatırımlar ile kısa sürede çok ciddi coinler kazanılmıştı. Şu anda oturup bekliyoruz sanki MM'ler de iyi değil bu sene yatırım açısından diye sanırım

Kimseden bir ses yok madem ortaya karisik bir zehir atayim :) otw oyuncularini riskli bulurum ozellikle 200 k ustu olanlari ama otw douglas costa 90-120 k arasi satiliyodu suan fiyati 70k civarinda yilbasina kadar juventusun 45 gunde 9 maci var illaki birinden birinde gol ve asistler olabilir tabi sakatlanmazsa :) 15tane aldim eger uygun fiyattan yakalarsam 5 tane daha alacagim

Ayrica Onumuzdeki hafta ne var black friday otw lerin rengi nedir siyah o zaman otw yada siyah kart isteyen sbc gelebilir :)

• pc de oynayan arkadaşlar oyun bende açılmıyor. her şeyi denedim ama 0xc0000005 hatası uyglama düzgün çalıştırılmadı uyarısı verdi heps. çözümü bilen var mı? oyunu açılan bir arkadaş fifaconfig dosyasını bana iletebilir mi ?

• Şu an oyuncu almak cuma ve cumartesiye göre daha mı avantajlı yoksa wl kadroları kurulduğu için haftasonu almak mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergen -- 16 Kasım 2017; 23:28:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergen

Şu an oyuncu almak cuma ve cumartesiye göre daha mı avantajlı yoksa wl kadroları kurulduğu için haftasonu almak mı.

Şuan oyuncu satmak avantajlı. Paketlerden önce 450 lere Pogba vardi şuan 480 asagiya yok. Ben de takimi komple satip baska bir takim kurmayi dusunuyorum.

• Şimdi satıp ne zaman kuracaksınız. Yeşil origi çıktı satıp biraz ekleyip mertens almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergen -- 16 Kasım 2017; 23:33:6 >
  • Jesus ptg 750 k black friday oncesi almak mantikli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AEtyemez -- 16 Kasım 2017; 23:32:47 >
  • merhabalar,
    ronaldo edition aldım, bu her hafta jumbo pack veriyormuş bunu nasıl alırım acaba?
    online üyeliğim yok yani online oynayamıyorum, acaba bu yüzden alamama durumum olabilir mi jumboyu?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Squad battle da ilk 100 de olan varmı

Legendary de oynuyorsaniz imkansiz. Belki her mac gol yemeden 10-0 yenme glitch falan varsa anca .

Sadece 2 mac World class oynadim kalani legendary 39 bin puanda mi neyim. Hadi o 2 maci da legendary de 7-0 yenmis olsam ekle 2000 puan 40-41 bin yapiyor ki en son 43500 mu neydi 100.

İlla ki 2-3 mac en zor da oynamak lazim sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Yeni gelen görevi onaylayamayan var mı? Hata veriyor kadroyu onayladığım zaman.

CoZdun mu olayi ?

Webapp ve Telefonda yanlis gosteriyor. Ayni ulkeden maksimum 2 oyuncu olmasi lazimken telefon ve webapp de buna hayir demiyor.

Ps4 ten yapinca oldu

• bir de squad battle,otw ve sbc neydi bunları detaylı öğrenebileceğim bir yer var mı?
    teşekkürler
  • 15 tane falan yaptım gold upgrade plus ı , 15 e yakında pack açtım yok arkadaş ya bi tane mi atmaz untreadable kroos var bitek neyse onuda sbcde kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AEtyemez

Jesus ptg 750 k black friday oncesi almak mantikli mi ?

Bunla ilgili bende cevap bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahşap5

15 tane falan yaptım gold upgrade plus ı , 15 e yakında pack açtım yok arkadaş ya bi tane mi atmaz untreadable kroos var bitek neyse onuda sbcde kullanırım

Gold plus yükseltmesinden çıkanlar : handanovic,baily,lacezet,barzagli,marcelo,Alba,mane,Williams carvalho(Zafer’e giden yol), talisca(if),cech,bonicci,fabregas,miranda :))) bence tamamen şans işi kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

petit monacodan martial petit barcelonadan özel mane çıktı bana ilk defa şans güldü bana yap derim bi

monacodan bana da şu yeşil rashford çıktı. Sonra bu paketi veren(üst düzey oyuncu paketi ) liga nosta porto ve sporting sbclerini yaptım bi şey çıkmadı ordan

bu yeşillerin anlamı ne oluyodu sadece milli maçlarda duruma göre mi bi şey olacak ? tutayım mı elimde satayım mı ?
  • Suarez kullanan var mi ? Tavsiye edermisiniz ?

• Birkac defa sordum ama yanit gelmedi, bir daha deneyim sansimi.

Pogbayi deneyen oldu mu ?

De Bruyne u deneyen oldu mu ?

• Welli W kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam fazla sinirlenme ne koparsan o kãr

• 
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.