Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagcag06, Orçunca Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
92.920
Cevap
527
Favori
3.020.172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)
Giriş
      76 Mesaj
      08 Kasım 2017 15:34:47

David Luiz'e gerek yok mu diyosun yani? Biraz online seasonsta deniyim o zaman bailly alderweireld ikilisini.
      |
      |
      mbahadiraydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Dijital Oyun Referanslarım: canbula - isocan01 - Cngzhn20 - BACKROCK34 - TheMuyu - btg10 - agni_tr - alien2000a
    • Yüzbaşı
      618 Mesaj
      08 Kasım 2017 15:36:48

motm, if, totgs, hero gibi yükseltmelerde geçerli hocam. TOTY'e etki edecek olsa 1.6 M olmazdı zaten fiyat.
      |
      |
      tunokan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      08 Kasım 2017 15:37:24

Aynen dene derim çok iyi ikili. Kadro ile çok oynayayan habire değiştiren biri olarak bu ikili ile 2 hafta hiç gereksinim duymadan (değiştirmeden) gayet iyi gittiler umarım memnun kalirsim. Ayrıca D.Luiz 86 sebeplerinden biride şut serbest vuruş yapabilmesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      alperyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tek Yol Devrim !!! M . K . A .
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      08 Kasım 2017 15:56:30

Kendi yaşadığım bir örnek ile açıklamaya çalışayım. BLP kadrosuna sahibim. Sağ bek Kimmich Sağ açık Robben forvete Lewandowski yaptım. Diğer taraflarda BLP fransizlarla felan bir şekilde takım kimyasını 100 yaptım. Aha dedim tamam. Ama lewo 7 kimya robben 8 kimmich yanında mustafi olduğundan 10 oldu. Lewo oyundan çabuk düşüyor yoruluyor v.s. MOO boglesinde Eriksen vardı. Bir macligina Tolisso denedim. Lewo uçuyor tutanı kaçanı atıyor Robben bir driplingler felan karşı takımı dağıttım. Ama sonuç sol tarafım ve takımın geri kalanı oyuncular aynı Eriksen varken Lewo gibi oyundan düştü. Yoruldu vuruşları değişti.

Kısaca ne yaparsan yap Kimya bir yapı taşı oyunda ve oyuncuların 10 olması ondan tam etki almanı sağlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      schumi32frht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tek Yol Devrim !!! M . K . A .
    • Teğmen
      133 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:11:28
      quote:

Orijinalden alıntı: gokberk77

motm, if, totgs, hero gibi yükseltmelerde geçerli hocam. TOTY'e etki edecek olsa 1.6 M olmazdı zaten fiyat.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldun

|
      |

• Yüzbaşı
      672 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:12:57
      Bu oyunu online oynayan kişilerin kesinlikle ruh sağlığı bir zaman sonra bozulur. Uzun bir süre sonra artık belki bir gazla bu hafta sonu turnuvasına katılırım diye antreman olması için Online seasonda kupaları oynayayım dedim. Bu kıtasal kupa, EA şiltler felan. Lanet olsun böyle oyuna yani. Bir oyunun online dinamiği bu kadar mı berabat olur arkadaş, 3\3 yapıyorsun final maçına geliyorsun bin bir türlü dalevera dönüyor. Herkes te bir Real Madrid, Barça aşkı, sanki gerçek kupa alacakmış gibi otobüs çekmeler felan. Oyun içinde oluşan saçmalıkları anlatmaya zaten gerek yok. Kısacası fikrimi değiştirdim ve online oynamaya tekrardan başlamanın insan sağlığına ciddi etkileri olduğunu gördüm ve vazgeçtim. Koltuktan kalktığımda artık kendimi nasıl sıktıysam, bağırmamak ve delirmemek adına, boynum tutulmuş ve bugün hala boyun ağrısı yaşıyorum. Beni yoran rakip değil, oyunun dinamiği. Momentumu bana verdiğinde 5-6 atıyorum, ama rakibe verdiğinde yemiyorum, fark atamıyorlar ama sonunda bir şekilde gole engel olamıyorsun. Buda insanın tüm zevkini kaçırıyor.
      |
      |

Be with me my darling, even in death!!

• Yüzbaşı
      672 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:13:44
      quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Kendi yaşadığım bir örnek ile açıklamaya çalışayım. BLP kadrosuna sahibim. Sağ bek Kimmich Sağ açık Robben forvete Lewandowski yaptım. Diğer taraflarda BLP fransizlarla felan bir şekilde takım kimyasını 100 yaptım. Aha dedim tamam. Ama lewo 7 kimya robben 8 kimmich yanında mustafi olduğundan 10 oldu. Lewo oyundan çabuk düşüyor yoruluyor v.s. MOO boglesinde Eriksen vardı. Bir macligina Tolisso denedim. Lewo uçuyor tutanı kaçanı atıyor Robben bir driplingler felan karşı takımı dağıttım. Ama sonuç sol tarafım ve takımın geri kalanı oyuncular aynı Eriksen varken Lewo gibi oyundan düştü. Yoruldu vuruşları değişti.

Kısaca ne yaparsan yap Kimya bir yapı taşı oyunda ve oyuncuların 10 olması ondan tam etki almanı sağlıyor.

Dostum 5 Chem Reus kullanıyorum, 17 maç 34 gol 17 asist felan yaptı forvette. Ben bu olayın pek etkisi olduğuna inanmıyorum.
      |
      |

• Çavuş
      76 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:20:41

Tamamdır dostum, teşekkür ederim cevap için :)
      |
      |
      mbahadiraydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1809 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:25:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

5 -0 adam schalke nin fifa takiminda oynuyormus

schalkenin fifa takımında oynayan bir türk vardı yanlış hatırlamıyorsam forumdan bir arkadaş yenmişti geçen sene

sonra küfürlü mesajlar yazmıştı screen mesajlarını yayınlamıştı forumda arkadaş

@FifaCoinTicaret
    • Yüzbaşı
      672 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:28:01
      Bu arada burada geçen muhabbetten sonra ara paslarını, Plase tuşu + ara pası olarak attığımda önüne daha hızlı bir şekilde attığını ve böylece hızlı oyuncuları ve kanat oyuncularını daha iyi kullanabildiğimi fark ettim. Artık hızlı oyunculardan daha iyi performans alabiliyorum. Normalde hızlı oyuncular ve kanat oyuncuları savunma oyuncusuna takıldığında onlara ara pası attığınızda hamle yapıyorlar iken bu tuş kombini ile attığınız her topta mutlaka topa hareketleniyorlar ve bu da büyük boşluk yakalamalarına imkan sağlıyor. Aynı şekilde çizgiye inip, yine plase şut ile kombin yapılarak atılan ortalar ve ara topları da tam oyuncunun önüne geliyor. Alışıldığında inanılmaz hücum zenginliği katıyor kişiye.
      |
      |

• Binbaşı
      1809 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:28:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Lunamina

Selamlar arkadaşlar, forumda italya ligine olan övgüleri gördükten sonra denemek için bir kadro kurdum dün akşam ve acayip rahatladığımı hissettim, bazı oyuncuları tavsiyelere göre (özellikle nainggolan) bazılarını kendi zevkimce aldım, istediğim oyunu bu kadroda buldum diyebilirim teşekkür ederim. Tavsiye varsa alabilirim ayrıca kadroya. Cam bölgesine zamanla dybala almayı forvete mertens düşünüyorum bunun harici önerisi olan var mı stoper, bek ve kale için, yoksa yeterli midir teşekkürler

italya ligi oyuncuları candır

sol stopere shadow - juan jesus

moo'ya gomezi çekip dybala alabilirsiniz sonra, şuan için scream perisic öneririm. Gomez 60-70 ten sonra girmelik oyuncu. Hunter Eder veya Hunter Belotti ilk forvetiniz olabilir.

Sol açıkta douglas costa etkili
      |
      |

@FifaCoinTicaret

• Binbaşı
      1809 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:30:12
      quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ziraatmüh.25

quote:

FİFA'da E-spor oyuncusuna gelmekte şans işi

LoL ile kıyaslarken kaan'ın gelmesi gibi (elwind)

sagol aga icime su serptin

Geçende de arkadaşa Umtiti'nin takımı gelmiş. 99'luk kartı görünce aklı kaçmış bir anda

squad battlesta umtiti nin takımı vardı , muhtemel onunla oynamaıştır herkes gibi

@FifaCoinTicaret

• Yarbay
      3663 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:30:24
      quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Salah mı mkhitaryan mı sağ kanada

Moo sizce özil mi silva mı

Forvette giroud var sol kanatta sane

Mkhitaryan (kesinlikle)

Silva
      |
      |

• Binbaşı
      1809 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:41:53
      https://www.futbin.com/18/squad/340383

10 gündür bu taktikle oynuyorum

bu taktiği çok sevdim , takımım inanılmaz akıyor 3-5-2 ile

defanstayken 5 li defans önlerinde 2 cdm

ataktayken 2 st cam 2 wing 2 cdm ve en önelisi 3 çakılı stoper oluyor

@FifaCoinTicaret
    • Yarbay
      4904 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:42:38

Cihan nicki biliyorum o olayi

|
      |
      navarro4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6548 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:51:19
      Lukakuyu 200lerdeyken indirimde diye almıştım 170lere indi yükselir dedim satmadım şimdi 140lara indi

|
      |

• Yarbay
      2624 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:53:17
      quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

schalkenin fifa takımında oynayan bir türk vardı yanlış hatırlamıyorsam forumdan bir arkadaş yenmişti geçen sene

Sanırım o kişi şuydu:https://www.youtube.com/channel/UCZS8C_MWd82U8Py78g7qzBQ/videos . Gerçi bu arkadaş artık Leipzig takımında olduğu için şimdiki farklı bir isimdir.

• Teğmen
      153 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:53:43
      Ben de bugün piyasa düşünce dayanamadım harcadım elimdeki 720K'yı.Forvette potm Kane var. Bakalım nasıl olacak eve gidince deneyeceğim.

• Yarbay
      4446 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:57:03
      Kante soran arkadaşlar vardı fiyatına değer mi diye.Kesinlikle değer tam bir canavar defansif açıdan.Tek sıkıntısı şutu kötü.

|
      |

• Binbaşı
      1809 Mesaj
      08 Kasım 2017 16:57:46
      quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Sanırım o kişi şuydu:https://www.youtube.com/channel/UCZS8C_MWd82U8Py78g7qzBQ/videos . Gerçi bu arkadaş artık Leipzig takımında olduğu için şimdiki farklı bir isimdir.

evet buydu , doğru
      |
      |

@FifaCoinTicaret

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Paykasa
nice türkiye
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.