Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (4 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20782079208020812082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lynx1907

quote:

Orijinalden alıntı: titaniumfall

Gorilla kazandı turnuvayı. Ödül olarak kaç $ kazandı acaba ?

200.000 USD

Teşekkürler. Peki bu sene içinde Paris, Madrid ve Berlin de yapılan FUT Championship Series turnuvalarında 1.ci olanlara verilen ödülleri ($) biliyormusun?
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Net üzerinden yada telefondan giriyorsan ödüller gözükmüyor. PS4 ten giriş yapman gerekiyor. Eğer durum böyleyse tabi.
  • loopusait kullanıcısına yanıt
    Doğru telefondan bakıyorum .bugün istanbula dönünce ps4 den bakıcam ..teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Belhanda nın Galatasaray kartı neden çıkmadı? Unuttular mı ne yaptılar? Feghouli bile gelmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi li10king -- 19 Ağustos 2017; 17:12:29 >
  • Arkadaşlar Fut Web App ne zaman başlayacak acaba ? Erken kadro kurmak istiyorum, hergün girerek coins kazanmak istiyorum
  • wl bugün bir hileci denk geldi resmen adamının takımı uçuyor fifa da olmayan bir hızla kimya mimya diye birşeyde yok bir çok oyunsu ikilik oynuyor hızları ortalama 73-74 fakfat hepsi ronaldo gibi ya bu adam momentum olayı çok iyi çözmüş ona göre takım kuruyor veya benim bilmediğim usb den takılan hile programı kullanıyor her oyunsuyu messi ronaldo yapıyor
  • Hep sıcaklardan bunlar...

• 40 maç cidden çok zorluyor yahu oturdugum yerde terliyorum zaten 9 maç kala 22 win. gold1 bitiririm herhalde bu haftayı
  • Bu fut champions inanilmaz momentumlarla dolu. Normal sezonda bu kadar belirgin olmuyor. 22de 17 sut çektiğim maçı penaltılarda katbettim. Adamin 4 sutunun 2si gol oldu. Ne zaman penalti kaçırsa hemen ardindan bende kaciriyorum. Saka gibi bi oyun

• benim anlamadığım niye rakipler hep minimum 2013 geliyor bana, rakip zor olunca parmaklarım ağrıyor. Arada bir orta halli rakip verse rahatlayacam.
  • UYguns satan pm atabilir mi

• Gençler garip bi durum var..

Dostluk sezonlarında bazı arkadaşlarımla yaptığım maçlar kaydolmuyor.. yaptığımız maçlar skorlar v.s hepsi sıfır görünüyor..

Hatta dostluk sezon listesinde bu arkadaşlarımın armaları da görünmüyor?? Nedendir?

Dün mesela 10 maç yaptık kayıtların hiçbiri yok.. galibiyet sıfır mağlubiyet sıfır..

Umarım anlatabilmişimdir??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Forvet lazım

87 Aubaenyag mı 87 Benteke mi tavsiye edersiniz.

• Geçen haftaki 31 galibiyetli rekoruma yaklaşamam diyordum ama koptum gidiyorum iki hafta üst üste elite bitirdim

Gold1 biter diye düşünüyordum her şey o yönde gidiyordu ama 9 maç kala 22 win olan ben son 9 maçın 7'sini kazanarak 29 win ile bu haftayı da Elite bitirdim. Son maçta ecel terleri döktüm full Tots ronaldo messi torres suarezli bir rakip geldi başlar başlamaz santradan alıp golü attı dedim geçmiş olsun ama daha sonra kontrolü ele aldım 1-1 yaptım uzatmalarda 1 top onun 1 top benim direkten döndü penaltılarda işi bitirdim.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 20 Ağustos 2017; 16:47:11 >

• Arkadaşlar sabah divison 1 de title alıp akşama doğru 4. lige dikey şekilde düşen var mı hiç? Bu oyunda bana bu yaklaşık 4 kere oldu. İnternetim mi kötüleşiyor akşamları yoksa psikolojik mi yoksa bu dandik firma nın eşleştirme sistemi insanın aklıyla mı dalga geçiyor gerçekten çözemiyorum.
  • Kievli kullanıcısına yanıt
    Fikrimi belirtiyorum, geceleri daha yetenekli oyuncular oynuyor oyunu. Yanlis anlasilmasin ama çocuklar genelde uyumuş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramessy

Fikrimi belirtiyorum, geceleri daha yetenekli oyuncular oynuyor oyunu. Yanlis anlasilmasin ama çocuklar genelde uyumuş oluyor.

Yok o konuda haklısın da, 4. ligde de orta sahada sbc david luizli, tots lukakulu, hayvan gibi kastıran fut founder yada 2011-13 den beri aynı hesabı kullanan adamları peşpeşe vermesi bir tuhaf geliyor. Sanki ayarlanmış gibi seni önce bir pakete alıyor köklüyor zor oyuncuları sonra başka pakete koyuyor. O yüzden peşpeşe ya galibiyetler ya da mağlubiyetler alıyorsun. Hatta geçen pazartesi günü WL elemesini geçemedim, geçmeyi bırak 1. takımı bile 1 ya da 2 kere yenebildim. Hepsi fut founder mübarek, hepsinde de orta sahada o şerefsiz David luiz :) David luizle pres yapan adamları yenemiyorum, herif çok fena her topa ayak uzatıyor. Yorulmuyor da...

• Arkadaşlar bu SBC ler içinde SON sbcsini kesin yapın. hafta sonu eldeki kullanmadığım haftanın oyuncularından tamamladım bedavaya. adamı resmen ea da kuzeyi yapmış galiba tüm özellikleri eklemiş full ronaldo adam kesin yapın tavsiyem. istediğim kadroyu kurdum artık maçları yenilsem bile ezici üstünlükle pozisyonlarla bitiriyorum bu da baya zevkli oluyor. hafta sonu vaktim yoktu fazla oynayamadım. hafta sonu ligi cok kolaydı rakipler ustalar tatile cıktı veya 17 yi terketti .
  • Arkadaşlar ben pes ediyorum, Dün ilk yarıyı 3-0 öde kapattığım maçı ikinci yarı hiç bir tuşa dokunmama rağmen Smallling'in ayağının ucu ile butlan'da hafif bir dokunuşla geri pası vermesi ve Butland'ın kaleye tıngır mıngır giren topu izlemesi sonucunda ve inanılmaz bir momentumla(Direkler, saçma sapan yerlere giden toplar vb) skor olarak 3-4 maçı kaybetttim ve o sinirle wl kalan maçların hiç birini oynamadan direkt ps4'ü kapattım keşke video çekseydim ama aklıma gelmedi o sinirle. Hesabımı devir ediyorum fut oynayacak arkadaşlar pm atabilir veya dükkanıma bakabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 21 Ağustos 2017; 10:11:36 >
  • EymeG kullanıcısına yanıt
    Oyun tarzına baglı olarak degişir. Birisi Hızlı birisi fizikli.
  • 
Sayfa: önceki 20782079208020812082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.