Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cartmanez

quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Ben mi oynamayı beceremiyorum yoksa bi yerlerde hata mı yapıyorum ? 500 K lık kadrom var. 7-8 aydır bu oyunu oynuyorum. Toplamda 600 maç oynamışım yaklaşık. WL elemelerini geçemiyorum. DİV 1 e çıkamıyorum. En fazla div 2 gördüm. O da bir defa.Genelde Div 3-4 arasında gidip geliyorum. Son 1 haftadır 3 ten 5 e yenile yenile düştüm. Sinirlenip takımı satıyorum yeni kadro kuruyorum. TV yi patlatmama az kaldı.

Şu WL ye katılan arkadaşlar iyi oynadığını düşünen arkadaşlar. Ekleşelim maç yapalım. Hem kendi seviyemi ölçeyim. Hem de sizden bir şeyler kapmaya çalışayım. Bir el atın yardımcı olun.

Hocam ben 100K'lık kadromla da 20K'lık kadromla da WL'ye katılamadım, DIV5 üstünü göremedim. Sonra gittim bir ethernet kablosu aldım, momentumu zihnimden attım, kazanma odaklı değil keyif alma odaklı oynamaya karar verdim ve istediğim futbolu oynamak için hücumcu bekler vs. kattım takıma. 50K'ya EPL kadrosu kurdum. Kaybedersem de ne olacak diyerek oynamaya başladım ve DIV2'yi gördüm. WL de bu akşam gelecek inşallah.

Tamamen zihinsel yada psikolojik diyorsun yani =) Gerçi bazen öyle bi hal alıyorum ki konsantrasyon 0'ın altına iniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Ben mi oynamayı beceremiyorum yoksa bi yerlerde hata mı yapıyorum ? 500 K lık kadrom var. 7-8 aydır bu oyunu oynuyorum. Toplamda 600 maç oynamışım yaklaşık. WL elemelerini geçemiyorum. DİV 1 e çıkamıyorum. En fazla div 2 gördüm. O da bir defa.Genelde Div 3-4 arasında gidip geliyorum. Son 1 haftadır 3 ten 5 e yenile yenile düştüm. Sinirlenip takımı satıyorum yeni kadro kuruyorum. TV yi patlatmama az kaldı.

Şu WL ye katılan arkadaşlar iyi oynadığını düşünen arkadaşlar. Ekleşelim maç yapalım. Hem kendi seviyemi ölçeyim. Hem de sizden bir şeyler kapmaya çalışayım. Bir el atın yardımcı olun.

Her wl katılan iyi oyuncu drğil hocam yalnız ben bu hafta arkadaşımı soktum wl yekendisi div6 da mesela wl de gitti 16 galibiyet aldı örneğin ;)

O da ayrı bir olay. Mesela ben de katılsam 18 yaparım diye düşünüyorum. Gerçi katılanlar hep şikayetçi sinir krizleri geçirdigi için :D

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Kablo ile bağlantı çözdü sorunu 👍 ilginç.. wifi ile neden farklı.

Halbu ki wi fi de olsa sinyal %100 ama ping de farkediyor.

👍 sağolasin kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expulse

quote:

seninle alakası yok, oyun kime isterse ona veriyor maçı. her hafta WL giriyorum en kötü 18 galibiyet alıyorum. en iyi 24 yaptım, div 1 div 2 çıkıp düşüyorum.. ama hala olmayan gariplikler oluyor.
    bu hafta WL 3te3 başaldım sonra 6da0 yaptım sonra 9da7 yaptım vsvsvs.. değişiyor sürekli. bağlantı, rakip, momentum, yorgunluk, odaklanma vs her şey etkiliyor oyunu.

ama WL insanın oyununu geliştiriyor emin olabilirsin. bana ve çevremdekilere baya katkı sağladı. çünkü biraz daha kaliteli oyuncular denk geliyor..
    *
    kadro ve taktiği atar mısın?

https://www.futbin.com/17/squad/4226982

Uzun süredir oynadığım kadro ve taktik bu şekildeydi. Ama dün değiştirdim ve yeni kadro kurdum.
    Yeni kadro da şu şekilde.

https://www.futbin.com/17/squad/4210644

• quote:

quote:

quote:

seninle alakası yok, oyun kime isterse ona veriyor maçı. her hafta WL giriyorum en kötü 18 galibiyet alıyorum. en iyi 24 yaptım, div 1 div 2 çıkıp düşüyorum.. ama hala olmayan gariplikler oluyor.
    bu hafta WL 3te3 başaldım sonra 6da0 yaptım sonra 9da7 yaptım vsvsvs.. değişiyor sürekli. bağlantı, rakip, momentum, yorgunluk, odaklanma vs her şey etkiliyor oyunu.

ama WL insanın oyununu geliştiriyor emin olabilirsin. bana ve çevremdekilere baya katkı sağladı. çünkü biraz daha kaliteli oyuncular denk geliyor..
    *
    kadro ve taktiği atar mısın?

https://www.futbin.com/17/squad/4226982

Uzun süredir oynadığım kadro ve taktik bu şekildeydi. Ama dün değiştirdim ve yeni kadro kurdum.
    Yeni kadro da şu şekilde.

https://www.futbin.com/17/squad/4210644

kadro ve taktikler iş görür.

son taktiğini 4 1 2 1 2 ( 2 ) yaparsan daha iyi olur. aynısı ama sadece CDM li olan. costum taktik ve instructionları vs de ayarla. youtube a yaz fifa 17 41212 cstum tactic orada çıkanları uygula uygulamaıyorsan..

sinirliysen wl kesinlikle girme.. kafayı yersin

• Pazartesi fiyatlar azalmıyor muydu ya niye değişmedi hiç :( 88 eriksen ve 86 can bakıyorum
  • rhombeus R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Son maçta bırakayım ozaman WL den sonra oynarım :)
  • Tots olarak fabian mi kruse mi yoksa raphael guerirro mu daha degerli 1 ay sonra degeri daha fazla hissedilecek oyuncu hangisidir

• Arkadaşlar,

41212(2) taktiğinde orta sahaya IF Kante mi MOTM Toure yimi önerirsiniz? Kullanan arkadaşlar var mı

https://www.futbin.com/17/compare/16788/15231
  • Merhaba Aylık ödüller ne zaman geliyor bilgisi olan varmı? Birde Aylıkta gold 2 ödülleri nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirAlex

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Tebrikler kadronuzuda paylaşırsanız sevinirim, forumun iftiharı sizsiniz bu hafta

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA tabi hocam 1m sattikdan sonra 200 k civarina bunu kurdum iyi takim

Kadro güzel görünüyor elimde 87 gomez var kırmızı canavar gibi bu kadroyy kura bilirim bende custom tactics ne kullanıyorun hocam bu kadro için?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Pazartesi fiyatlar azalmıyor muydu ya niye değişmedi hiç :( 88 eriksen ve 86 can bakıyorum

Kaç gündür düşşsün diye bekliyorum hala artıyor ya

90 Son 310k dır arkadaslar rica ediyorum daha yükseltmeyin piyasayı

• Yahu WL için 40 maç fazla değil mi sizce de? PC'den PS4'e geçtim geçeli vakit darlığından dolayı hiçbir hafta 40 maçı tamamlayamadım. Bu haftada Gümüş 1 oldum (hatta 16 galibiyette kaldım, 2 galibiyet daha alsam altın 3 olacaktım) ve daha 10 maç hakkım vardı ama oynayacak vakit bulamadım. En azından 30'a indirseler şunu daha güzel olur bence.
  • Arkadaslar wager match atmak isteyen olursa 5-10k tarzında akşama maç yapabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam bu yazdıkların normal gold kart değil mi ? Özel kart kullanmak istemiyorum. Normal gold kartlarla özel kart olmadan momentumu denemek istiyorum.

Bunlar normal kart hocam, sen de olayı çözmüşsün, takımda ne kadar if oyuncu olursa o kadar momentum yiyor takım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

quote:

Orijinalden alıntı: xxride

Pazartesi fiyatlar azalmıyor muydu ya niye değişmedi hiç :( 88 eriksen ve 86 can bakıyorum

Kaç gündür düşşsün diye bekliyorum hala artıyor ya

90 Son 310k dır arkadaslar rica ediyorum daha yükseltmeyin piyasayı

89 u 100 k civarına hallettim 90 lığı ilk çıktığında üzüldüm ama şuan 395 k gösteriyor :O
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Hocam biri cevaplarsa sevinirim. Yoksa kafayı yemek üzereyim, anlam veremediğim şeyler oluyor.
    Ben daha 1 ay önce Fifa oynamaya başladım. Önceden Pesciydim. Neyse bugün son 4 maçta yaşadıklarımı tarif edemiyorum. Daha önce de çok yenildim ama bu son maçlarda olanlar normal değil.
    Oyuncular buz pistinde kayıyor gibiler. Hiçbiri topu kontrol edemiyor(Oyuncular dediğim de, Vidal, Sanches, Robben vs..) Karşıdaki 70 lik kaleci, benim 91 lik özel forvetimin(TOTS) karşı karşıya tüm şutlarını kurtarıyor. O senin beceriksizliğin demeyin, daha önce yüzlercesini çok daha zor pozisyonlarda atmıştım. Zaten normal bi durum olduğunu düşünsem buraya yazmazdım. Rakibin ise tüm şutları gol giriyor. Benim kalecim kıpırdamıyor bile (Leno-86)
    Normalde div1 deydim. Div 3 e düştüm. Orada çok daha kötü oynayanlara karşı bunları yaşarken sebebini öğrenmeye çalışıyorum.
    Oyun içindeki bu tip durumları da geçtim, hakem 3 dk uzatma veriyor. Aradan 2 sn geçmeden maçı bitiriyor. Son 2 maçtır böyle oldu.
    Momentum vs var biliyorum ama bu başka birşey. 4 maç üst üste olması doğal gelmiyor.

Oynadığım maçlardan birinde karşımdaki Türk idi. Maç bitince tebrik edip, maçta garip şeyler hissettin mi diye ona da sordum. Sadece bana mı öyle geliyor diye emin olmak istedim çünkü. O da anormal olduğunu söyledi.

Hıı bi de, oyunda bariz bir şekildei top hangi takımın ayağına geçse, bi anda oyun takılıp sonra devam ediyor. O takılma anında arka planda ne yapıyor belli değil. Top sürekli benim veya rakibin ayağındayken hiç takılmayıp, top diğer takıma geçince niye öyle şeyler oluyor çözemedim.

Yıllardır bu oyunu oynayıp, benzer şeyler yaşayanlar varsa bi aydınlatırsa sevinirim.
    Benim aklıma 3 ihtimal geliyor. Bazıları biraz ütopik belki ama;

1-Bundesliga kadrosunu yeni kurmuştum. Oyuncular birbirine alışık olmadığı için mi böyle oldu diyeceğim de, kimya 100. Teknik direktör de alman. Daha önce de yeni kadrolar kurmuştum(Premier lig, italya ligi vs..) Ama böyle şeyler olmamıştı.
    2-TOTS kartlı yeni oyuncularım oyunda ters etki mi yapıyor ?? Yapay zeka adaleti sağlamak için kendi mi devreye giriyor..
    3-Dün hayatımda ilk kez kart açılımı yapmak için, bi oyunun ek içeriğine para verip Fifa points almıştım. Acaba fifa öyle bir yazılım yazmış olabilir mi? Satın alma işlemi yapan kişinin, maçlarını provake edip, sürekli yenilmesini ve hırslanıp acaba tekrar para harcayıp oyuncu vs alır mı diye bi sistem geliştirmiş olabilirler mi? Çünkü daha önce hiçbirşey almadığımda bişey olmuyordu. Para harcayınca oyun bi anda sapıttı.

Son ihtimal, sabahtan beri oynadığım için bu saatlerde psikolojim ve reflekslerim bozulmuş olabilir mi

Dur daha ne gariplikler göreceksin

bence sakin ol ve bu olaylara alışmaya çalış, adı momentum mu olur allah belasını versin bu oyunun mu olur ona sen karar verirsin

bu arada 1 ayda pes illetinden kurtulup div 1 e çıktıysan helal olsun

ben 4 sene önce bıraktım pes i hala el alışkanlıklrım devam ediyor peste oluşan

Bilgi için teşekkürler hocam.
    Momentum bu kadar etkiliyse, biz neden oyun oynuyoruz ki boş yere :)
    Bir de anlamadığım şu ana kadar 400'e yakın maç yaptım. Neden önceki maçlarda böyle birşey olmadı da, TOTS oyuncuları kadroma katınca ve Fifa Coins'e para verince Momentum bana da yüzünü gösterdi

Keşke hiç birşey almadan klasik oyuncularla oynamaya devam etseydim. En azından yenilsem de düzgünce oynayıp yenildiğimi biliyordum. Şu an adeta maçın başında yenilip yenilmeyeceğimi biliyorum. Maçta 2-0 öndeyim. Bariz şekilde oyunda gariplikler oluyor ve o anda anlıyorum, tamam bu maç da dönecek diye.Bunu bildiğim halde çirkeflip yapıp zaman da geçirmiyorum ve korktuğum başıma geliyor. Dk 89; 2-2-, Dk 90 2-3
    İşin komik yanı, Rakip gelirken bu gol olacak diyorum, ve seyretmeye başlıyorum acaba bu sefer momentum hangi saçmalıkla golü yedirecek diye. Ve tahmin ettiğim gibi oluyor ve oyuncum topu ıskalayıp rakibin önüne bırakıyor ve gol

Ben de daha PES alışkanlıklarından kurtulamadım hocam. Elim ister istemez X tuşuna gidiyor defansta ve onun yüzünden kaç kere pozisyonumu kayıp edip gol yedim. Hücumda ve defansta el sürekli hızlı koşmaya kayıyor zaten onu demiyorum bile. Ayrıca PES'de normal yön tuşlarına alışmıştım. Bunda mecbur analoğa geçtim. Bi de ona alışma süresi eklenince, 1 ayda div 1 e çıkmak gerçekten başarı sayılabilir :) Ya da Fifa da herkes div 1 e çıkıyor, bilemedim

Bu momentum bugün de devam ederse tüm kadrodaki TOTS ları satarım bedavaya.Çünkü satılamaz olanlardan almıştım kadro görevi ile çıkmıştı. Onlar gittiği halde sorun devam ederse, de 2018 e kadar daha da oynamam. Tam para tuzağı bence Fifa. En azından PES bu kadar soyguncu değildi

• quote:

quote:

quote:

Hocam biri cevaplarsa sevinirim. Yoksa kafayı yemek üzereyim, anlam veremediğim şeyler oluyor.
    Ben daha 1 ay önce Fifa oynamaya başladım. Önceden Pesciydim. Neyse bugün son 4 maçta yaşadıklarımı tarif edemiyorum. Daha önce de çok yenildim ama bu son maçlarda olanlar normal değil.
    Oyuncular buz pistinde kayıyor gibiler. Hiçbiri topu kontrol edemiyor(Oyuncular dediğim de, Vidal, Sanches, Robben vs..) Karşıdaki 70 lik kaleci, benim 91 lik özel forvetimin(TOTS) karşı karşıya tüm şutlarını kurtarıyor. O senin beceriksizliğin demeyin, daha önce yüzlercesini çok daha zor pozisyonlarda atmıştım. Zaten normal bi durum olduğunu düşünsem buraya yazmazdım. Rakibin ise tüm şutları gol giriyor. Benim kalecim kıpırdamıyor bile (Leno-86)
    Normalde div1 deydim. Div 3 e düştüm. Orada çok daha kötü oynayanlara karşı bunları yaşarken sebebini öğrenmeye çalışıyorum.
    Oyun içindeki bu tip durumları da geçtim, hakem 3 dk uzatma veriyor. Aradan 2 sn geçmeden maçı bitiriyor. Son 2 maçtır böyle oldu.
    Momentum vs var biliyorum ama bu başka birşey. 4 maç üst üste olması doğal gelmiyor.

Oynadığım maçlardan birinde karşımdaki Türk idi. Maç bitince tebrik edip, maçta garip şeyler hissettin mi diye ona da sordum. Sadece bana mı öyle geliyor diye emin olmak istedim çünkü. O da anormal olduğunu söyledi.

Hıı bi de, oyunda bariz bir şekildei top hangi takımın ayağına geçse, bi anda oyun takılıp sonra devam ediyor. O takılma anında arka planda ne yapıyor belli değil. Top sürekli benim veya rakibin ayağındayken hiç takılmayıp, top diğer takıma geçince niye öyle şeyler oluyor çözemedim.

Yıllardır bu oyunu oynayıp, benzer şeyler yaşayanlar varsa bi aydınlatırsa sevinirim.
    Benim aklıma 3 ihtimal geliyor. Bazıları biraz ütopik belki ama;

1-Bundesliga kadrosunu yeni kurmuştum. Oyuncular birbirine alışık olmadığı için mi böyle oldu diyeceğim de, kimya 100. Teknik direktör de alman. Daha önce de yeni kadrolar kurmuştum(Premier lig, italya ligi vs..) Ama böyle şeyler olmamıştı.
    2-TOTS kartlı yeni oyuncularım oyunda ters etki mi yapıyor ?? Yapay zeka adaleti sağlamak için kendi mi devreye giriyor..
    3-Dün hayatımda ilk kez kart açılımı yapmak için, bi oyunun ek içeriğine para verip Fifa points almıştım. Acaba fifa öyle bir yazılım yazmış olabilir mi? Satın alma işlemi yapan kişinin, maçlarını provake edip, sürekli yenilmesini ve hırslanıp acaba tekrar para harcayıp oyuncu vs alır mı diye bi sistem geliştirmiş olabilirler mi? Çünkü daha önce hiçbirşey almadığımda bişey olmuyordu. Para harcayınca oyun bi anda sapıttı.

Son ihtimal, sabahtan beri oynadığım için bu saatlerde psikolojim ve reflekslerim bozulmuş olabilir mi

Dur daha ne gariplikler göreceksin

bence sakin ol ve bu olaylara alışmaya çalış, adı momentum mu olur allah belasını versin bu oyunun mu olur ona sen karar verirsin

bu arada 1 ayda pes illetinden kurtulup div 1 e çıktıysan helal olsun

ben 4 sene önce bıraktım pes i hala el alışkanlıklrım devam ediyor peste oluşan

Bilgi için teşekkürler hocam.
    Momentum bu kadar etkiliyse, biz neden oyun oynuyoruz ki boş yere :)
    Bir de anlamadığım şu ana kadar 400'e yakın maç yaptım. Neden önceki maçlarda böyle birşey olmadı da, TOTS oyuncuları kadroma katınca ve Fifa Coins'e para verince Momentum bana da yüzünü gösterdi

Keşke hiç birşey almadan klasik oyuncularla oynamaya devam etseydim. En azından yenilsem de düzgünce oynayıp yenildiğimi biliyordum. Şu an adeta maçın başında yenilip yenilmeyeceğimi biliyorum. Maçta 2-0 öndeyim. Bariz şekilde oyunda gariplikler oluyor ve o anda anlıyorum, tamam bu maç da dönecek diye.Bunu bildiğim halde çirkeflip yapıp zaman da geçirmiyorum ve korktuğum başıma geliyor. Dk 89; 2-2-, Dk 90 2-3
    İşin komik yanı, Rakip gelirken bu gol olacak diyorum, ve seyretmeye başlıyorum acaba bu sefer momentum hangi saçmalıkla golü yedirecek diye. Ve tahmin ettiğim gibi oluyor ve oyuncum topu ıskalayıp rakibin önüne bırakıyor ve gol

Ben de daha PES alışkanlıklarından kurtulamadım hocam. Elim ister istemez X tuşuna gidiyor defansta ve onun yüzünden kaç kere pozisyonumu kayıp edip gol yedim. Hücumda ve defansta el sürekli hızlı koşmaya kayıyor zaten onu demiyorum bile. Ayrıca PES'de normal yön tuşlarına alışmıştım. Bunda mecbur analoğa geçtim. Bi de ona alışma süresi eklenince, 1 ayda div 1 e çıkmak gerçekten başarı sayılabilir :) Ya da Fifa da herkes div 1 e çıkıyor, bilemedim

Bu momentum bugün de devam ederse tüm kadrodaki TOTS ları satarım bedavaya.Çünkü satılamaz olanlardan almıştım kadro görevi ile çıkmıştı. Onlar gittiği halde sorun devam ederse, de 2018 e kadar daha da oynamam. Tam para tuzağı bence Fifa. En azından PES bu kadar soyguncu değildi

kadro ile de pek alakası yok. kadro rating i ne kadar yüksekse rakipte o kadar iyi geliyor. onun dışında bazen akan kadro bazen yürüyemiyor. top kontrol edemiyor. entresan goller kaçıyor.

benim en çok gol yediğim dakikalar 45+ - gol attıktan hemen sonraları+ bir de 120+ ( wl )

dediğin gibi kesinlikle bende de oluyor aha diyorum bu gol çat entresan bir gol yiyorum. 2-0 öne geçiyorum sonra ceza sahamdan top çıkaramıyorum. yine saçma sapan bir gol. geçen hafta bir maçta 3-0 öndeyim. 3 tane kendi kaleme gol attım. maç döndü. bazen de aynı şey bana oluyor. 3-0 da 5-1 den maç çeviriyorum. oyunu asla bırakmamak gerekiyor. maç içinde çok git geller oluyor her iki tarafa da. eğer sana karşı yapılan atakları savuşturursan sıra sana geldiğinde atıyorsun bir şekilde

kadron da ki oyuncuları satmana gerek yok. benim kadronun hepsi satılamayan

kadromda bu
    https://www.futbin.com/17/squad/4230298

edit: bu arada ben hala analog'a geçemedim. hala yön tuşlarıyla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expulse -- 29 Mayıs 2017; 16:13:39 >

• dostlar kolay gelsin coinsle alakalı bilgi verebilecek biri cevap versin allah rızası için kafayı yemek üzereyim :)
  • Valla ben de hep div2-3üm hic div1 görmedim, wl elemelerınde belki de defalarca finalde kaybettim epi topu bi kaç kez katılmışımdır.

>700 maç yaptım ama eski PES ci oldugum için hala ögrenmeye calısıyorum her iyi rakipten birşey ögreniyorum

• 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.