Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172.656
Cevap
785
Favori
6.099.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 16951696169716981699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum şu anda piyasada çok az kart var mesela dani alves ve nainggolan IF ve NIF kartları sadece 2 sayfa var ve fiyatları inanılmaz yüksek. Bunun sebebi ne olabilir ya da bu durum nasıl düzelir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakanfzl kullanıcısına yanıt
    Pogba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasvagor K kullanıcısına yanıt
    Doğru tabi ki. Düzelttim.

• Arkadaşlar serverlar da sorun mu var? 2 gündür hep kırmızı tek çubuk bağlantı geliyor. Bağlantımda sorun yok gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: spongebob55

Asenjo dur o. Asensio olsa duramazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbloc

Bu birthday muhabbeti nedir acaba aydınlatabilecek var mı?

Cesitli single / online turnuvaler ve oduller , kadro kurma gorevleri belki ucuz paketler

• Ya ben yıllardır fifa olsun pes olsun 4-3-3 oynarım, ilk defa dün yenilince çift MDOlu 3-5-2ye döneyim dedim. Aslında iyi de oldu 5Maçta 3G 1M 1B aldım div4ten div3 e çıktım

Sorun şu ki kendimi çok barbar hissediyorum oynayan var mı 3-5-2

Defans daha sağlam orta saha çok kalabalık

• Asenjo toplasakmı

1800 den?

Tecrübeli arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Ya ben yıllardır fifa olsun pes olsun 4-3-3 oynarım, ilk defa dün yenilince çift MDOlu 3-5-2ye döneyim dedim. Aslında iyi de oldu 5Maçta 3G 1M 1B aldım div4ten div3 e çıktım

Sorun şu ki kendimi çok barbar hissediyorum oynayan var mı 3-5-2

Defans daha sağlam orta saha çok kalabalık

3-5-2 baslamam ama yeniliyorum ve kaybedecek bir seyim yok saldiririm 3-5-2

• GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    Bugün Fut birthday ve 84 sbc geleceğine inanıyorsan 1700-1800'den topla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kievli kullanıcısına yanıt
    Geliyoruz bekleyin, son güncellemeden sonra wl elemlerine tekrar tekrar girişler 26 sından sonra kısıtlanacak, yani bizim elemeleri geçmemiz biraz daha kolaylaşacak gibi.
  • Dün draft finalinde server bağlantısı koptu, ea live chate bildirdim,
    adamlar 2 dk içinde draft tokeni hediye verdiler :)

Bu arada yatırım amaçlı olarak Bundesliga oyuncularını toparlamaya başlayın bence,
    Lig SBC'si 2-3 hafta içinde gelecektir. Lewandowski olursa tadından yenmez ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magiceva -- 24 Mart 2017; 10:51:20 >
  • Kane sbc si için son 10 saat yapacak arkadaşların dikkatine

• Bu fiyatları şişiren EA mı acaba ?

Şişirip şişirip bugün crash mı yapacaklar yoksa ?

Dün topladığım kadro neredeyse 100 k falan artmış gösteriyor Futbin de
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke ben de seninle aynı zamanda kursaymışım diyorum benim radarımdaki serie a kadrosu 2,8'lere çıktı. Daha ilginci IF Nainggolan, IF dani alves, IF manolas, IF florenzi gibi kartlar şu an piyasada yok sadece 1 sayfa gözüküyor aratınca. Ne oldu ben de anlayamadım artık zaten alamam tek şansım market crash olması ki ona da pek inancım kalmadı.

• Burdaki bazı akıllılara uyup crash olacak diye çarşamba kadroyu sattım en az 200k zararım var :D daha da belli kişiler dışında önerilere uyarsam 2 olsun :D
  • grkn.bzn kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen IF Lallana aldım. İlk maçta dk 10 gol attı. Hemde efsane. Çok iyi ortalar paslar hız. Teşekkürler.

Defans da Koscielny ve Smalling var. Koscielny yerine Bailly mi alsam hangisi daha iyi. yoksa İF Reid mi.
  • ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Baines yerine Marcos Alonso yu öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: expulse

Arkadaşlar serverlar da sorun mu var? 2 gündür hep kırmızı tek çubuk bağlantı geliyor. Bağlantımda sorun yok gözüküyor

Aynı problem bende de var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Hocam keşke ben de seninle aynı zamanda kursaymışım diyorum benim radarımdaki serie a kadrosu 2,8'lere çıktı. Daha ilginci IF Nainggolan, IF dani alves, IF manolas, IF florenzi gibi kartlar şu an piyasada yok sadece 1 sayfa gözüküyor aratınca. Ne oldu ben de anlayamadım artık zaten alamam tek şansım market crash olması ki ona da pek inancım kalmadı.

2-3 kere yazdım kuruyorum artık diye belki akşama satarım yine kadroyu 9 u beklerim ama 9 da bir şey olmazsa bu sefer yine zarardayım çünkü daha da pahalılaşıcak cumartesi yaklaştıkça
  • 
Sayfa: önceki 16951696169716981699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.