Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir konu hariç Yazdıklarınızın hepsine katılıyorum .

Momentum ✓
    handikap ✓
    Bağlantı sorunu ✓
    Scripting ✓
    Pahalı kadro = Ucuz Kadro X

Burada pahalı kadrodan kastınız tam olarak ne bilemiyorum sonuçta kimine göre Kante, Martial'da pahallı ama Elite bir takımdan bahsediyorsak ( TOTY Ronaldo, Messi, Ramos vs) o zaman iyi oynuyorsanız ki gold 2-1 olduğunuza göre iyi oynuyorsunuz emin olun en az 4-5 galibiyet fazladan alırsınız Ronaldo ile öylesine şut çekersiniz doksana gider Messi ile yürürsünüz 3 adam geçer kaleciyle karşı karşıya kalırsınız öyle 88 Icardi'ye Lukaku'ya benzemez birde Pro oyuncular gibi 1000 liralık modem 2000 liralık monitör alırsanız ilk 100'de bulursunuz kendinizi

• Evrekas kullanıcısına yanıt
    Bunu bende Reddit'te gördüm WL'de denedim harbiden Musa stoper olarak çılgın atıyor herkese yetişiyor top kapıyor atağa çıkarıyor basıp gidiyor
  • Sorun takımlarda değil galiba 4-3-3(4) değiştirecem herhalde artık. Ben paslı paslaşa paslaşa kaleye ortadan gitmeyi seviyorum. Kanatlar çok boşta kalıo.
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Hocam kanatlara ice kat et komutu denedin mi? Ayrica kanatlara ileride kal komutu verirsen cok az yoruluyorlar ve huxumda daha fazla efor sarfedebiliyorlar. Custom tactics nasil?
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Bi kaç maçtır 4-1-2-1-2 deniyorum güzel geldi pasla kaleye giriyorum.buna devam edicem herhalde.
  • Arkadaşlar bpl kadrosu kurdum orta sahaya 85 ericksen herrera ve ramseyi aldım forvet musa wellbeck arkadaşlae kadrom hiçbi zaman sizinki gibi olmadı açıkcası o kadar coinsimde olmadı en fazla klasman 3 e yükseldim küme düşmemek için çırpınan bi takım gibiyim:) ama işin ilginci çok keyif alıyorum oyundan bendemi sıkjntı var acaba
  • meskalin33 kullanıcısına yanıt

Bana karşı hep böyle garip adamlar denk geliyor.

Sturridge CB oynatan mı dersin, Gabriel Jesus'u CDM yapan mı dersin. Gıcık kapıyorum böylelerine.

Mesela MOTM STINDL gibi oyuncuları CM-CDM hatta CB oynatsalar anlarım. Fizik var, Tackling var. Musa, Sturridge falan görünce stoperde, çıldırıyorum. Ve maalesef, stoperden daha faydalı stoper oynuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 14 Mart 2017; 17:55:22 >
  • beyler 2 kere drafta girdim ikisindede öne geçince son dakikalara doğru ea ile baglantın kesildi diyip atıyor,hile yüzünden pc'den ps'e geçtim bunadamı bulaştılar nedir bu ?
  • hayır oyunda var çünkü bu oyunda musa bug adam heryerde oynuyor :) sihirli
  • 4321 saglam custom tactic paylaşabilir misiniz ?
  • Beyler 4-1-2-1-2 yi oyuna girip değiştirip böylemi oynuyimhttps://www.futbin.com/17/squad/2408429

Yada böylemi direkt oyunda değiştirmeden bu kadroyla mı oynayayım https://www.futbin.com/17/squad/2188464

Tavisyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 14 Mart 2017; 18:17:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

hayır oyunda var çünkü bu oyunda musa bug adam heryerde oynuyor :) sihirli

Hocam o oyuncu gerçek hayattada öyle hızlımı ya hiç maçını izlemedm ama öyleyse real madrid fln alsın ya onu :))
  • lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Maçlardan sonra yorumunu bekliyorum bende ronaldo ve messili kadro kurucam
  • Laliga lig sbc yapan var mi suarez nasil yapmayi düşünüyorum sizce deger mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

Laliga lig sbc yapan var mi suarez nasil yapmayi düşünüyorum sizce deger mi

Hocam ben suarezle oynadım etkili özellikle şutları süper ama şunu diyeyim çok yavaş iyi defansı olan biri rahat kesebilir mesela dybala daha iyi bence
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Hocam kanat oyuncusunu forvette oynatmak istiyorsan 4-3-3 yada 4-3-2-1 taktiği ile başlayı 4-1-2-1-2 taktiğine dönmen gerekiyor ki Full kimya ile oynayabil. böyle sonrada forvete koyarak olsaydı herkes senin gibi yapardı
  • Arkadaşlar elimde yaklaşık 2.5 milyon jeton var. Aktif kadrolarımı satarsam 4milyondan fazla da olabilir. Önümüzdeki hafta FUT yıldönümü ve St. Patrick's day var. O günlerde yatırım yapmayı düşünüyorum.Tavsiye edeceğiniz ,takip etmemi önereceğiniz futbolcu var mı? Şuan 89luk Dybala, vidal,naingolan,TOTY Dani Alves, IF walker vs gibi oyuncuların fiyatlarını takibe aldım.
  • İrlandalıları topla
  • quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

Arkadaşlar elimde yaklaşık 2.5 milyon jeton var. Aktif kadrolarımı satarsam 4milyondan fazla da olabilir. Önümüzdeki hafta FUT yıldönümü ve St. Patrick's day var. O günlerde yatırım yapmayı düşünüyorum.Tavsiye edeceğiniz ,takip etmemi önereceğiniz futbolcu var mı? Şuan 89luk Dybala, vidal,naingolan,TOTY Dani Alves, IF walker vs gibi oyuncuların fiyatlarını takibe aldım.

Sbc ler için 84subasic,glik 85ruffier,javi martinez alabilirsin hocam.

Otw deulofeu Milan da iyi oynuyor,garanti ilk 11 başlar genoa karşısında. çünkü mevkisindeki oyuncular sakat cezalı . totw girerse mevcut 91pace 87 dribbling özelliği 94 90 falan olur piyasada talep görür.
  • çok aman aman değil tabiki ama oyunda coşuyor :)
  • 
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.