Şimdi Ara

[PS4] FIFA 16 CHAMPIONS LEAGUE 2.Tur (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
4
Favori
5.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fifa hiçbir zaman iyi oynayanın başarılı oldugu bir oyun olmadıki zaten. Bunda iyice abartmışlar şaka gibi maçlar tek kale oynuon 3lük 4lük oluon atak yapamıon maç kazanıon.Her sene sinir krizi geçire geçire oynuyoruz
  • Rakibim olan B.Leverkusen takımının hiç iletişimi yok.Kendisi ile ilk seferinde denk gelmiştik,bağlantı probleminden ötürü maçları oynayamadık.Onun haricinde turnuvaya dahil olduğumdan beri kendisini akşamları hiç online görmedim ve dh den pm attım,cevap dönmedi. Maçı yapabilmek için uğraşı veren benim ve adam ile hükmen konusunda aynı muameleyi görüp eleniyorum...Belki adamı 2 maçta yenip üst tura çıkacağım ?

turnuva boyunca gerek grubumdaki her bir rakibime,gerek turnuvayı düzenleyen arkadaşa birçok kez öm attım,hep durumu bilgilendirdim uğraştık falan ama şu durumu görünce verdiğim emeğe,harcadığım zamana acıdım resmen.... ciddi anlamda haksızlığa uğradığımı düşünüyorum.Alt tarafı turnuva deyip,geçmeyin çünkü emek emektir.

Herkese iyi turnuvalar...
  • Bilgisayar bozulduğu için foruma giremedim,kusura bakmayın. Bu akşam-gece Beşiktaş-Fenerbahçe eşleşmesini tamamlayabiliriz
  • Bu konuda arkadaşa hak veriyorum. Kendisi turnuvaya sonradan katılmasına rağmen, bana bile defalarca özel mesaj atarak iletişime geçti. Ben turnuvayı kaçıncı bitirdim puanım nedir?, averajım kaçtır? bunları göremiyorum. Ben beş gün boyunca Barcelona'yı (rakibimi) beklerken hükmen galibiyet almamışken, Neden maçlarını oynamaya vede rakibine karşı saygı gösterip iletişimine cevap vermeyen birisi üst tura çıkar? Gerçekten anlamış değilim..

Herkese iyi turnuvalar

Hocam küçük bir eleştirimde sana olacak. Biliyorum elinden geldiğince uğraşıyorsunuz, belki yoğunluktan yeteri kadar konsantre olamadınız diye düşünüyorum.
    En azından bir iki tane size yardımcı olabilecek birilerini atasaydınız bugün bu saçma yorumları yapıyor olmazdık. Yinede emeğinize teşekkür ederim. tekrar iyi turnuvalar dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavasLordu -- 7 Ekim 2015; 14:21:01 >
  • Yahu averajlar -2 e -1 ikinizin sure coktan doldu ayin 2 si dedik 7 si oldu .

Ben herhangi bi insiyatif kullanip haksizlik yapmadimki evinde olan takima 3 0 yazdim yani iki takimda 3 er puan aldi.Tek averajla leverkusen cikti ust tura .Turnuvaya ilk kez katilan insanlar degilsinizki bunu bilmeniz lazim.

Baglanti sorunu yada macin tamamlanmamasi durumunda hukmen verilir.

Benimde yapabilecegim birsey yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Fifa hiçbir zaman iyi oynayanın başarılı oldugu bir oyun olmadıki zaten. Bunda iyice abartmışlar şaka gibi maçlar tek kale oynuon 3lük 4lük oluon atak yapamıon maç kazanıon.Her sene sinir krizi geçire geçire oynuyoruz

Ben tek kale falan da oynayamadım. Rezillik ya nasıl anlatayım. Hakediyorum mağlubiyetleri sonuna kadar. Beş para etmez bir top oynuyorum ama benim şikayetim mağlubiyet almak değil. Iki pas yapamaz oldum. Oyun kuramaz oldum. Defans yapamaz oldum ki benim becerim zaten defans. Önce defans yapabilesin ki hücum yapasın. Topu saklayamıyorum. Ben oynamıyorum ki rakip oynuyor. Rezilim ya. Ben böyle miydim? Iyi kötü şurda bir kaç kişi yazıyor aman kivanc gelmesin diye neden çünkü iyi kötü fifada iyi bir oyuncuydum. Fifa 15'te 21 mi 22 mi ne tittle vardı. Yani demek istediğim bir güzelliğim vardı. Bu oyun bana hiç uymadı ama hemde hiç.

En son fifa 12 de tactical defending ile oyunu satacak hale geldim ama sonra alıştım. Belki buna da alışırım ama bu kadar sinirlerimi bozduktan sonra ne anlamı var. Eskiden öğrenciydik vaktimizi ayırıyorduk. Şimdi evli barklı herif olduk azcık ps oynayabiliyoruz onda da böyle sinir bozcaksam satarım oyunu bakarım baska oyunla keyfime. Ama ben kendimi eşşek gibi biliyorum. Futbolsuz da yapamam. Pese zaten hiç girmiyorum. Ps3le beraber yıktı kendini o oyun.

• Chelsea 2-3 monchen
    monchen 0-2 Chelsea

• CSKA 1 2 NAPOLİ
    NAPOLİ 4 0 CSKA
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

2. tur

Tottenham 2-1 Liverpool
    Liverpool 4-0 Tottenham

Teşekkürler,

Bu arada sanırım çeyrek finalde Kıvanç gelicek karşıma :)

Ben bu turnuva sonucu ciddi manada oyunu satabilirim abi. Ben hiç beceremedim. Boşu boşuna sinirlerim bozuluyor. Gelen geçen çakar oldu. 2 pas üst üste yapamıyorum. Hep baskı altına giriyorum. Oynayamıyorum. Ne oyun kurar oldum ne pas yapar. Defansım rezalet zaten. Ben eskiden kendime göre çok iyi defans yapardım. Şimdi öküzün trene baktığı gibi bakıyorum. Bana belki hadi len diyenler olacaktır ama Fifa 15'te oyuncuyu ve oyunu kontrol edebiliyordum şimdi oyun beni kontrol ediyor. En güzeli fazla uzatmamak.

@mexto, ne zaman müsaitsiniz hocam yapalım maçımızı?

Hocam bu gece yapabiliriz. Siz eklediniz mi beni psnden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet hocam ben online sizi bekliyorum

• iş yoğunluğu dolayısı ile şu 2-3 gündür online sıkıntısı yaşadığım doğrudur üst tura çıkmışım gördüğüm kadarıyla PSV sahibi arkadaş ile maçları atalım en kısa sürede iletişime geçsin benimle
  • E grubu bu şekilde şu son maçınızı yapinda uzatmayalım daha fazla .
     [PS4] FIFA 16 CHAMPIONS LEAGUE 2.Tur

Edit :
    Ben leverkusen sahibi @SavasLordu olarak biliyordum yogunluktan dolayı hata yapmişim.Forumda aktif olmayan @karasahinemre arkadaşa hükmen vermek zorunda kalacagim . üst turda Barcelona var Leverkusen degil .Hemen düzenliyorum fikstürü .

Edit :

Turnuvanın güncel hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 7 Ekim 2015; 23:33:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

E grubu bu şekilde şu son maçınızı yapinda uzatmayalım daha fazla .

Edit :
    Ben leverkusen sahibi @SavasLordu olarak biliyordum yogunluktan dolayı hata yapmişim.Forumda aktif olmayan @karasahinemre arkadaşa hükmen vermek zorunda kalacagim . üst turda Barcelona var Leverkusen degil .Hemen düzenliyorum fikstürü .

Edit :

Turnuvanın güncel hali

Bencede en doğru kararı almışsınız. Tebrik ediyorum. Oyuna emek verip, vakit harcayan Barcelona ile oynayan arkadaştı.

Leverkusen ile oynayan arkadaşla maç yaptım çok iyi birisi ama kendi de söylediği gibi iki üç gündür oyunda değildi bir üst tur diğer arkadaşın olmalıydı.

• Turnuvaya alim varmidir ? Gec kaldim sanirim biraz

• hatayı düzelttiğiniz için teşekkür ederim
  • Hocam bütün gün müsaitim istediğin zaman yapabiliriz maçı

• Hocam 10dan önce musaitim gelirsen yapalım.

• Fenerbahce 2-0 Besiktas
    Besiktas 0-1 Fenerbahce

Arkadasi tebrik ediyorum ozellikle 2. mac cok iyi mucadele etti.

• MADRID 0-3 MUNİH
    MUNİH 3-0 Madrid

İleriki turlarda zekeriya arkadaşa başarılar şimdiden. 2. maçda macı kapattım çünkü saçmalıklara dayanamadım kusura bakmasın tekardan ilk maç 5 tane 6pasdan karsı karsıya top cıkardı kalecisi 1de penaltı kacırdım 2.maç gol atıyorum 1dk gecmeden geri gol geliyor fifa gene içine etti oyunun 2mizede sacma sapan penaltılar vs yani 2.macda kolu kıracaktım kapattım direk 3-2 gerideyken dahada turnuva fifa duzelmeden katılmam ders oldu :)
  • arkham92, banlanmış olduğun için sana dh den öm atamıyorum. onun haricinde 2 gün önce psn den arkadaşlık daveti gönderdim,henüz kabul etmemişsin.eğer bu mesajı okuyabiliyorsan, ekle beni 2.tur maçlarımızı yapalım.

psn : insomnia_can
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.