Şimdi Ara

PLAYSTATİON OYUNCULAR KLUBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
4
Favori
2.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başvurular kapalı - wp grup için dm atınız

PS ELİT OYUN KLUBÜ

Bazen hepimiz o eski atari salonlarını,o samimiyeti özlüyordur, henüz coluk cocuğun içeri alınmadığı internet kafe ağ oyunları dönemini de eminim herkes hatırlıyordur işte tam bu hissi yaşayanlarin bir arada olduğu,abi abla amca teyze gibi ibarelerle içindeki cocuğu kimsenin rahatsız etmediği, kimsenin kimseye benimle oynayacaksın diye diretmediği,zaten bi arada teklifsiz eğlendiği katı ve gereksiz kuralların olmadığı herkesin özgür takıldığı, gamer havasini soluyabildiği , güne dair sohbet muhabbet edip yardımsever paylaşımcı katıldığı bir oyun klubu,
    tamamen uyumlu değiliz hepimizin farklılıkları var kimimiz uzun kimimiz nasıl kısa ise fikirlerimizde bazen çatışıyor ama bunlar bizi daha çok biz haline getiriyor tıpkı arcade salonu tadında bir ortam arıyorsan doğru yerdesin, yöneticilerinden biri bayan ( rumi ) o yüzden biraz elit ve küfürden argodan uzak dostça birliktelik birçok gruptan fazlaca burda var

9. yılımızı aşkın oyun klübü tecrübemizle ps4'de aktif online oyunlarda birlikte eğlenerek zaman geçirmek isteyen ELIT Klüp oluşumumuza katılmak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz , Facebook sayfamız 1 yıldır aktif ( dijital psn oyun alış&satiş) ve sadece forumun Referanslı üyelerinden oluşmaktadır (ps4 Dijital Elit grubu) 250 kişilik sayfamızdan katılan arkadaşlar ile açılan Ps ELİT Oyun klubumuzde sizlerde yer almak isterseniz bekleriz :)

Klübümüzde Playstation kullanılmaktadır

KURALLAR

1. Kimse kimsenin renk, kültür, din, cinsi tercih vb gibi yaşam biçimine karışamaz ve kinayamaz, Klüpten çıkarılma sebebidir
    2. Seviye önemlidir, oyun sırasında yada forumda küfür hakaret küçük düşürecek hareket vs çıkarılma sebebidir
    3. Yeni üye alımında, mevcut üyelerin PSN listesi yeni üyeye verilecektir, Yeni üye psn listesine " Yeni üye olduğuna dair mesajla" tüm klup üyelerine
    bildirecektir ve PSN listesine ekleyecektir.
    4. Bu Oyun Klübü'nün amacı eğlenerek online oynamak olduğu için Online Oyuna Açık Play Station (plus) vede kaynaşmayı sağladığı için KULAKLIK gereklidir ancak zorunlu değil
    5. Üyenin DH Profili ulaşılabilir olmalıdır ve DH Referansınız olması yeterli
    6. Yaş konusunda 25 yaş altı arkadaşlarımızı referans yüksek olursa tercih ediyoruz ve kesinlikle 22 yaş altı üye malesef almıyoruz, üst sınır henüz yok ölene kadar gameeee
    7. Oyunlardaki Klan İşaretimiz [ELİT] olarak belirlenmiştir, istisnai durumlarda açıklama yapıldıkça farklı klanlara katılmak serbesttir

Ortak oyunlarımız ağırlıklı ; Destiny 2 , Battlefield 1 - BF4 - Battlefront Star Wars 1-2 , Call Of Duty Serileri , Gta 5 , Fifa18 (Pro Clup - Panpalar FC), NBA18 (mypark) , Nioh co-op, TLOU , UC4, Final Fantasy 14 ARR SB online ve güncel aklınıza gelecek tüm CO-OP oyunlar (liste devamlı güncellenecektir)

Facebook sayfamızda açılan etkinliklere sadece [ELİT] PSN listesindeki arkadaşlar davet edilecektir ve whatsapp akışta olanlar haberdar olacaktır

Destiny 2 klan

DESTINY 2 klan sayfamız, güncel oynayan üyelerimiz mevcuttur ;)

DESTINY PROELIT GUARDIANS [ELIT]
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2591360

ÜYE OLMAK İSTEYENLER, LÜTFEN BANA PM ATSIN

PSN listelerini üyeler arasında katılım sonrası düzenleyip paylaşıyoruz, her akşam düzenli etkinliklerimiz mevcut
    isteyenler numaralarını yazarsa Whatsapp grubumuza eklerim,hızlı kontak, seviyeli oyun muhabbetleri ve güncel oyun dünyası haberlerinin paylaşıldığı grubumuz oldukça eğlenceli

Forum imza eklemek isteyen üyelerimize tıklanabilir fotolu örnek :

imza için gerekli kod:

[center] [link=https://forum.donanimhaber.com/playstation-oyuncular-klubu-elit-olmaya-hazirmisiniz-9-yillik-tecrube--125995951]★★★ PS4 ELiT OYUN KLUBU ★★★[/link]

[simage]https://store.donanimhaber.com/db/4d/3e/db4d3ef6d72a84f0353213fe5e5a0aa6.png[/simage] [/center]

PSN listesi - whatsapp bilgisi - Discord kanalımızın bilgisi üyeler arasında özel mesaj yolu ile iletilecektir, ayrıca Facebook sayfamızda başa tutulan gönderilerde tüm psn listesinin bilgisi aktiftir

Whatsapp oldukça aktiftir zilyon mesaj birikip şarzı tüketebiliyor ancak isteyen sessize alıp canı istedikçe kontrol edebilir şarzını muhafaza eder ama akıştan geri kalır, nitekim kimsenin muhabbette olma zorunluluğu yok burda herşey keyfimize göre

tüm değerli dostlarımızı aramıza bekliyoruz

Kontenjan için acele edin... Son 5-6 Üye sonrası alıma kapatacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 12 Eylül 2023; 10:15:11 >

• hayırlı olsun rahime bekliyoruz şovunu
  • Hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

hayırlı olsun rahime bekliyoruz şovunu

Ersen çok teşekkürler Katılımlarını bekliyorum face sayfamızda ilan atacağım haftabaşı
  • quote:

Orijinalden alıntı: woldemort.26

Hayirli olsun

teşekkürler bekliyoruz
  • Güzel keyifli vakit geçirmek dileğiyle. PM attim.
  • eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin , başvurular devam ediyor , katılımcı listesini kısa süre sonra ileteceğim
  • hayırlı olsun grubumuz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böcelek

hayırlı olsun grubumuz :))

sağolasın panpaa hoşgeldin
  • Sen varsan bensiz olmaz dostum hayırlı uğurlu olsun :)
  • Gruba katılamasam da Rumi nin amaçladığı güzel bir düşünce var. Güzel ve eğlenceli bir grup olur umarım. Herkese iyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Sen varsan bensiz olmaz dostum hayırlı uğurlu olsun :)

ooo Sağolasın Onur cansın, ekliyorum gruba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Gruba katılamasam da Rumi nin amaçladığı güzel bir düşünce var. Güzel ve eğlenceli bir grup olur umarım. Herkese iyi eğlenceler.

Cengizzz ne zaman canın fifada topu taça atmak, destinyde gezegenlerde cirit atmak, formula pistlerinde gezer gibi gta 'da takılmak , battlefield de düşman yerine yanındakine sıkmak ayarsız eğlenip kopmak istersen adresi biliyorsun dostum her zaman bekleriz

• rumi kullanıcısına yanıt
    Destiny 2 almayı düşünüyorum. Alırsam mutlaka katılırım aranıza şu ara başım baya kalabalık sana anlattığım olaydan. O bitince katılabilirim bende. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Eylül 2017; 12:10:19 >
  • Haha tamam kapışırızzz

Tabi destiny 2 alınca mutlaka bekliyorum
  • Destiny 2 klanımız açılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumi -- 26 Eylül 2017; 16:53:58 >
  • Benden elit melit olmaz. Halktan biriyim ben, dava adamıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balta Harry

Benden elit melit olmaz. Halktan biriyim ben, dava adamıyım.

Bizim elit anlayışımız da bunları içeriyor zaten denemeden bilemezsin
  • Destiny 2 klan linkimizzz:

DESTINY PROELIT GUARDIANS [ELIT]
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2591360
  • Herkese selam
    5 yıl kadar önce eski PS+30 grubunun üyesiydim ama kimse kalmamış PS4 ile tekrar akmaya başladım...
    Kimler kaldı bilmediğim için şimdiden kusura bakmayın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.