Şimdi Ara

PS4 DLC KODU SORNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar benım psn hesabım usa dan ben Turkıyeden pes 16 aldım ve oyunun arkasında yazan kodu kullandıgımda kabul etmedı aynı sorun gt5 ve bi kac oyunda daha basıma geldı neden oluyor bu? çözümü nedir?

• Hesabın 1.bölge oyun ise 2.bölge olduğu için kabul etmemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr psn aç orada dene. Psn uyuşmazlığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usa dakı psn ım cok eskı butun kupalarım orada kaybetmek ıstemıyorum baska bır yolu var mı?
  • sahin1986 kullanıcısına yanıt
    Tr psn açın bütün DLC'leri bu hesaptan indirin. Usa hesabınızla oyunun keyfini çıkarın. Her iki hesabı ana hesap olarak kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selverin -- 11 Kasım 2015; 18:47:20 >
  • dostum cok sagol cevabın ıcın bu yenı psn acıp oynarsam oyun kaldıgı yerden devam eder mi? Ayrıca sıfırdan psn hesabı alıcam degıl mi?
    Eğer hazırda tr psn varsa o da olur. İki hesabı ana hesap yaparsınız. Tr'den dlc'yi indirip kurun. Daha sonra usa heabına geçip oynayın. Merak etmeyin usa hesabınızdan oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

• kardeşim çok çok teşekkür ederim bilgilendirmen için şimdi yeni bir plus hesabı acıcam turkıyeden sonra dlc yı kullanıp amerıka hesabından kaldıgım yerden devam edıcem.
    2 sorum olacak 1. si turkıye hesabını sıldıgımde bır sorun olur mu ? 2. ise yeni sıfırdan hesap acınca benım oldugumu nasıl anlıyacak amerıka serverından yanlıs bısı yapıp dlc yı cop yapmayım dıye soruyorum
    Hocam şöyle:

1. Kullandığınız kod hesaba bağlanıyor. Eğer hesabı silerseniz hata oluşabilir.

2. Usa hesaptan devam edebilirsiniz. Sorun oluşmaz. Sadece şuna dikkat edin: oyunu tr psn ile açın dlc'nin indiğinden ve kurulduğundan emin olun. Ayrıca her iki hesabın ana hesap olmasına dikkat edin.

• sağol kardeşim teşekkürler yardımların için
    Önemli değil hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.