Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.233
Cevap
23
Favori
170.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Funny Soul

Merhaba ve iyi aksamlar herkese. Yine rahatsiz ediyorum ama yazmaya deger bir tek burasi var, kusura bakmayin. Bugun yarin amazondan ps4 siparis edecegim ve yaninda destiny ye pre order vermek disinda 3 oyun daha alacagim. Infamous second ve son killzone shadowfall alacagim ilk iki oyun ama ucuncusu icin murdered soul suspect le wolfenstein new order arasinda kaldim oynamis denemis ya da hakkinda fikir sahibi olan varsa hangisini secmem konusunda yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler iyi oyunlar.

Kişisel fikrim hepsinden uzak durman. Killzone gerçektende çok sıkıcı, infamous desen aynı şeyleri 50 kere tekrar yaptırıyor sana ve oyun sadece bu ( assasins creed 1'i düşün daha az tekrar vardı). Murdered Souls ve Wolfenstein ayrı bombalar zaten. Murderedde hiçbir yere gidemeyen hayalet, Wolfensteinde ultra moron askerlere karşı ultimate askersin... Birtek Destiny'e lafım olmaz. O oyun çok güzel olacak kesinlikle pre order ver.

Hatta ps4 için ölüp bitmiyorsan eylüle kadar umrumda olmaz diyorsanda destiny bundle sipariş et beyaz ps4'ün olsun. Yok alıcam illa diyorsan ozaman düşündüğün oyunların incelemelerine dikkat et sonra canın sıkılmasın.

Son olarak tarzını bilmiyorum ama Battlefield 4, Fifa 14, UFC'ye göz atabilirsin bunun harici Wolfensteine vereceğin parayla oynamadıysan Tomb Raider alabilirsin. Emin ol pişman olmazsın

• psychocake kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen kaliteli olduktan sonra her tür oyunu severim ama RPG tercihimdir. PS4'te de şu sıralar bir RPG olmadığı için elimdeki seçenekleri en iyi şekilde değerlendireyim dedim. İleride çıkacak bir çok oyunu almak istiyorum bu nedenle aynı türdeki oyunları kendi aralarında elemeye gittim. BF Hardline'ın konsepti BF4'e göre daha çok ilgimi çekti. Ama büyük haritaları, oyuncu sayısı çokluğu ve aksiyon yoksunluğu nedeniyle BF serisini pek tercih etmiyorum. Ghosts'un fiyasko olduğunu kabul etmekle birlikte Advanced Warfare beni etkilemedi desem yalan söylemiş olurum. Çıkacak ve almayı düşündüğüm oyunların çoğunun da FPS olduğunu düşünürsek BF4 ve Hardline'dan uzak duruyorum. Onun dışında FIFA gerçekten eğlenceli ama olmazsa olmazım değil o nedenle bir kaç ay daha bekleyip FIFA 15 almayı düşünüyorum. UFC tarzı oyunlardan haz etmiyorum bence dövüş oyunu dediğin Mortal Kombat'tır Street Fighter'dır. En azından ben bunlarla büyüdüm. Konudakilerin genelinin aksine ben hala öğrenciyim. Zorunlu derslerin bitmesi ve bölüme daha çok dalacağımızdan dolayı rahat rahat oyun oynayacağım belki de son yaz mezun olana kadar. Bu nedenle sadece beyaz olacak diye 2-3 bekleme gibi bir lüksüm yok açıkçası. E verdiğim bütün oyunları elediniz.Thief'i ben elemiştim. Tomb Raider'ı da PC'de oynamıştım. Artık LEGO oynayacağız Destiny betası başlayana kadar :)

• quote:

Hemen hemen kaliteli olduktan sonra her tür oyunu severim ama RPG tercihimdir. PS4'te de şu sıralar bir RPG olmadığı için elimdeki seçenekleri en iyi şekilde değerlendireyim dedim. İleride çıkacak bir çok oyunu almak istiyorum bu nedenle aynı türdeki oyunları kendi aralarında elemeye gittim. BF Hardline'ın konsepti BF4'e göre daha çok ilgimi çekti. Ama büyük haritaları, oyuncu sayısı çokluğu ve aksiyon yoksunluğu nedeniyle BF serisini pek tercih etmiyorum. Ghosts'un fiyasko olduğunu kabul etmekle birlikte Advanced Warfare beni etkilemedi desem yalan söylemiş olurum. Çıkacak ve almayı düşündüğüm oyunların çoğunun da FPS olduğunu düşünürsek BF4 ve Hardline'dan uzak duruyorum. Onun dışında FIFA gerçekten eğlenceli ama olmazsa olmazım değil o nedenle bir kaç ay daha bekleyip FIFA 15 almayı düşünüyorum. UFC tarzı oyunlardan haz etmiyorum bence dövüş oyunu dediğin Mortal Kombat'tır Street Fighter'dır. En azından ben bunlarla büyüdüm. Konudakilerin genelinin aksine ben hala öğrenciyim. Zorunlu derslerin bitmesi ve bölüme daha çok dalacağımızdan dolayı rahat rahat oyun oynayacağım belki de son yaz mezun olana kadar. Bu nedenle sadece beyaz olacak diye 2-3 bekleme gibi bir lüksüm yok açıkçası. E verdiğim bütün oyunları elediniz.Thief'i ben elemiştim. Tomb Raider'ı da PC'de oynamıştım. Artık LEGO oynayacağız Destiny betası başlayana kadar :)

Thief oynadığımda bitmesin diye uğraştığım bir oyun. RPG desen yok evet. Ama Temmuzda Destiny Beta geliyor ki bir süre götürecektir herşekil, Temmuz sonuda Last of Us ile birlikte oyunlar artık düşmeye başlıyor. Kısacası şurada 1 ay gibi bir zaman belki oyunsuz kalırsın. O yüzden oynamayacağın oyunlara para verme aklına en yatan 1 oyunu al o bitene kadar zaten Destiny betadasın

• Playstation 4'e çıkması 4 gözle beklenen efsane oyun Guacamelee Super Turbo Championship Edition (OMGWTFBBQ! Yok böyle bir oyun! Grafiklere falan bittim!!!) 1 Temmuzda coming!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 19 Haziran 2014; 21:57:33 >
    Daha önce Playstation kullanmadım haliyle inFamous oynamadım. Bana Prototype'ı andırdı biraz uç kaç vur parçala aynı şey sürekli dediğiniz gibi ama çoğu arkadaşım infamous serisini çok seviyor.Bende oyunsuzlukta belki beni götürür dedim. Ama sanırım götürmeyecek. Murdered'ın oynanış mekaniği ve grafikleri çok sıktı ve boğdu beni açıkçası ama hikayesi çok hoşuma gitmişti. Sanırım sadece bunun için 100 liraya değmez. O zaman inFamous ve Murdered'ı eledik. Killzone'u zaten single playerı için almıyorum.Multiplayer oynarım ve birazda oturur manzara seyrederim diye düşünüyordum zira diğer oyunların multiplayerı yok ve singleları da çok kısa sürede tüketeceğimden eminim. Wolfenstein'ı da ilk oyunlarından beri seviyorum. Bethesda'da zaten işleriyle bir çok oyuncunun gönlünü fethetmiş bir firma. Gerek Elder Scrolls olsun gerek Dishonored olsun beni yanıltmaz diye düşündüm. Thief'i de önceki hayal kırıklıklarından dolayı hiç düşünmemiştim sanırım bir kaç demo izlemenin vakti geldi. O zaman şuan tek seçeneğim olarak Thief kalıyor. Aslında Temmuz'da PS+'a Rogue Legacy verseler beni muhtemelen bir yıl oyalayacaktır :)

• quote:

Daha önce Playstation kullanmadım haliyle inFamous oynamadım. Bana Prototype'ı andırdı biraz uç kaç vur parçala aynı şey sürekli dediğiniz gibi ama çoğu arkadaşım infamous serisini çok seviyor.Bende oyunsuzlukta belki beni götürür dedim. Ama sanırım götürmeyecek. Murdered'ın oynanış mekaniği ve grafikleri çok sıktı ve boğdu beni açıkçası ama hikayesi çok hoşuma gitmişti. Sanırım sadece bunun için 100 liraya değmez. O zaman inFamous ve Murdered'ı eledik. Killzone'u zaten single playerı için almıyorum.Multiplayer oynarım ve birazda oturur manzara seyrederim diye düşünüyordum zira diğer oyunların multiplayerı yok ve singleları da çok kısa sürede tüketeceğimden eminim. Wolfenstein'ı da ilk oyunlarından beri seviyorum. Bethesda'da zaten işleriyle bir çok oyuncunun gönlünü fethetmiş bir firma. Gerek Elder Scrolls olsun gerek Dishonored olsun beni yanıltmaz diye düşündüm. Thief'i de önceki hayal kırıklıklarından dolayı hiç düşünmemiştim sanırım bir kaç demo izlemenin vakti geldi. O zaman şuan tek seçeneğim olarak Thief kalıyor. Aslında Temmuz'da PS+'a Rogue Legacy verseler beni muhtemelen bir yıl oyalayacaktır :)

Infamoustaki kendini tekrar etme dövüş mekanikleri değil görevler adamlar şehri 10 parçaya bölmüş her parçada duvar boyayıp, ses kaydı bulup ve küçücük bir alanda bir adam arayıp geçiyorsun. Yazmadığım aynı olan başka şeyler var parmak yormaya değmez... Zaten KZ'yi elemişsin ama söyleyeyim gene multisi ölü..

Thief'e zaman ver araştır biraz. birde ufak tefek indie çerez oyunlar var. Mesela Don't Starve'ı tavsiye ederim... sararsan uzun süre götürür.

• PS4 nihayet ön yükleme özelliğine kavuşuyor! Şu anda ön yüklemeye çıkacak oyunlar...

Battlefield Hardline (+ Deluxe edition)
    Bloodborne
    Call of Duty Advanced Warfare
    Destiny
    Dragon Age Inquisition
    Far Cry 4
    InFamous First Light (DLC)
    Plants vs. Zombies Garden Warfare
    LittleBigPlanet 3
    Middle Earth: Shadow of Mordor
    The Order 1886
    Transformers Rise of the Dark Spark
    Uncharted 4: A Thief’s End
    Thief'in ilk oyunu mükemmeldi.Sonradan yapımcı değişince bozdu ama size güvenip alacağım. Muhtemelen diğer oyunlardan daha fazla eğlendirir beni stealth oynamayı severim. Don't Starve PC'de uzunca oynadığım ve PS4'de de kesinlikle almayı düşündüğüm bir oyun zaten ama indieleri yazmadım burda yoksa güzel indie oyunları var. O zaman şöyle gidelim. Sizde olan ve oynamayı sevdiğiniz tavsiye ettiğiniz oyunlar var mıdır? Varsa onlara da bakayım.
  • quote:

Thief'in ilk oyunu mükemmeldi.Sonradan yapımcı değişince bozdu ama size güvenip alacağım. Muhtemelen diğer oyunlardan daha fazla eğlendirir beni stealth oynamayı severim. Don't Starve PC'de uzunca oynadığım ve PS4'de de kesinlikle almayı düşündüğüm bir oyun zaten ama indieleri yazmadım burda yoksa güzel indie oyunları var. O zaman şöyle gidelim. Sizde olan ve oynamayı sevdiğiniz tavsiye ettiğiniz oyunlar var mıdır? Varsa onlara da bakayım.

Oyun konusunda şu anda açlıktan kırılıyoruz... PC de oynadığım Tomb raider'a ps4te tekrar oynayacam o derecedeyiz malesef. Sen bize güvenme oyun konusunda bunlar kişiden kişiye değişen şeyler sonra yanlış yönlendirdi olmasın

youtube a gir gameplay izle kimseyide dinleme, kararını kendin ver hep

Eğer birisi ben şu oyunu sevdim çok güzel git bunu al derse haklısınız kişiden kişiye değişir tabii ama ben bu oyunu sevdim çünkü bu oyunda şu şu var derse bakarsınız derseniz ki haa bu mu varmış yok o zaman bana göre değil ya da tam bana göre. Böyle olunca yine kişiye göre değişmiş son kararı siz vermiş aynı zamanda da bilen birinden tavsiye almış olursunuz. Ama siz de haklısınız zaten şu an çıkmış olan neredeyse bütün oyunları eledik :) Artık bu konuda kafam rahat teşekkürler yardımlarınız için. Uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru sormak istiyorum şimdi. Konsol, gamepad, kutulu oyun fiyatları hemen hemen amazonla aynı 5-6 lira fark ediyor. Ama US hesap kullanabilmek için amazondan almak durumundayım oyunları. Us hesap kullanmak istememin nedeni de storeda ki fiyatlar. TR store u ile US store u arasında bütün her şeyi amazondan alıp bir hafta kargo beklemeye deyecek kadar fiyat ve kullanış farkı var mıdır özellikle de pre-order larda?

• quote:

Eğer birisi ben şu oyunu sevdim çok güzel git bunu al derse haklısınız kişiden kişiye değişir tabii ama ben bu oyunu sevdim çünkü bu oyunda şu şu var derse bakarsınız derseniz ki haa bu mu varmış yok o zaman bana göre değil ya da tam bana göre. Böyle olunca yine kişiye göre değişmiş son kararı siz vermiş aynı zamanda da bilen birinden tavsiye almış olursunuz. Ama siz de haklısınız zaten şu an çıkmış olan neredeyse bütün oyunları eledik :) Artık bu konuda kafam rahat teşekkürler yardımlarınız için. Uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru sormak istiyorum şimdi. Konsol, gamepad, kutulu oyun fiyatları hemen hemen amazonla aynı 5-6 lira fark ediyor. Ama US hesap kullanabilmek için amazondan almak durumundayım oyunları. Us hesap kullanmak istememin nedeni de storeda ki fiyatlar. TR store u ile US store u arasında bütün her şeyi amazondan alıp bir hafta kargo beklemeye deyecek kadar fiyat ve kullanış farkı var mıdır özellikle de pre-order larda?

Spot piyasası ölmediği sürece her zaman karlı. TR psn + spot oyun daha iyi US hesap açarsan oyunları genede TR den alabilirsin farketmez ama karman çorman olacağı için dlc satın almalar vs uğraşılmaz. Amazondan kargo beklemekte ayrı bir işkence. o yüzden TR psn derim ben. hatta TR ve US aynı anda kullan bir tanesi ana hesabın olsun diğerinde oyunu aldığın yere göre dlcleri için falan kullanırsın. Bir tanesine aldığın DLC diğer psn hesabında da gerçerli olduğu için

En mantıklısı iki hesap açmak ama bir arkadaşımla ps plus ı ve oyunları paylaşacağımız için tek hesap açmamız gerek. US te 19 dolarlık oyun TR de 50 liraydı 19.99 dolar yani 20 dolar da zaten 44 lira falan yapıyor. Bir hafta kargoya değmez TR hesap daha mantıklı demiştim ama 60 dolar olan Destiny pre-order ın 175 lira olduğunu görünce biraz gözüm korktu doğrusu. Bunları düşünürken sinir krizi geçireceğim final haftası bu kadar stresli değildi :)
  • quote:

En mantıklısı iki hesap açmak ama bir arkadaşımla ps plus ı ve oyunları paylaşacağımız için tek hesap açmamız gerek. US te 19 dolarlık oyun TR de 50 liraydı 19.99 dolar yani 20 dolar da zaten 44 lira falan yapıyor. Bir hafta kargoya değmez TR hesap daha mantıklı demiştim ama 60 dolar olan Destiny pre-order ın 175 lira olduğunu görünce biraz gözüm korktu doğrusu. Bunları düşünürken sinir krizi geçireceğim final haftası bu kadar stresli değildi :)

dijital oyun almıyorum. Bir tek Destiny aldım o kadar... o yüzden pek sıkıntı değil fiyatlar TR psn deki
    Bende dijital almam zaten kutu takıntım vardır. Digital-only oyunlar için istiyordum US hesabı. Ayrıca ben Destiny'yi de kutulusunu pre-order etmeyi düşünüyorum.Aral'ın sitesinde yakında ön siparişe açılacak yazıyor.
  • quote:

Bende dijital almam zaten kutu takıntım vardır. Digital-only oyunlar için istiyordum US hesabı. Ayrıca ben Destiny'yi de kutulusunu pre-order etmeyi düşünüyorum.Aral'ın sitesinde yakında ön siparişe açılacak yazıyor.

Dediğğm gibi dijil aldım ben destinyi. Kafam rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba ve iyi aksamlar herkese. Yine rahatsiz ediyorum ama yazmaya deger bir tek burasi var, kusura bakmayin. Bugun yarin amazondan ps4 siparis edecegim ve yaninda destiny ye pre order vermek disinda 3 oyun daha alacagim. Infamous second son ve killzone shadowfall alacagim ilk iki oyun ama ucuncusu icin murdered soul suspect le wolfenstein new order arasinda kaldim oynamis denemis ya da hakkinda fikir sahibi olan varsa hangisini secmem gerektigi konusunda yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler iyi oyunlar.

kesinlikle wolfenstein dun oynamaya basladım cok eglenceli.soul suspect i incelemelere baktım para vermeye değmez cok buyuk bır ındırıme gırmedıkce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 20 Haziran 2014; 11:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Dediğğm gibi dijil aldım ben destinyi. Kafam rahat

aralın sitesinden acılır ama fiyat herhalde 200 leri görür.bende bugun us hesaptan pre order alıcam
  • :) eski güzel günler
  • Wolfenstein'in ben de guzel olacagini dusunmustum ama cok kafam karisti simdi sanirim yazi tura atacagim alip almamak icin :)

Ben kutulu istiyorum Destiny'yi artik bir seferlik gozden cikaricaz 200 lirayi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dying Light almayi dusunen var mi? Ona da pre order verecegim sanirim be the zombie modu icin. Ayrica oyunun mapi Istanbul'dan referans alinarak yapilmis. Camilerden turbanli zombielere kadar bir cok turk ve islam motifi var oyunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.