Şimdi Ara

PS4 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: souv3nir

Bittiğinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Ayrica supriz bir tema da yazilimla birlikte gelecekmis. Yazilim ekibinin basindaki adam cok begeneceksiniz filan demis tema yi.

O adam dediyse inanmam psn can cekisiyor yazilimin optimizasyonu kotu.

• http://m.chip.com.tr/haber/playstation-4-os-surumu-ortaya-cikti_50183.html
    Detaylar belli oluyor sanirim bu ay gelicek

• Playstation 3 cihazımdan yazılımsal anlamda daha memnundum. Sony Playstation 4'ü donanımsal olarak piyasaya sürdü , yan gelip yattı. Çok komik ama 3'te kullandığımız "arkadaşımız online olduğu zaman bildirim alma" özelliğini sanki çok yeni bir şeymiş gibi yeniden gelmesi için yalvaracağız neredeyse. Bu şu olaya benzedi , iPhone'nin bugüne kadarki tüm modellerinde 3G/2G seçeneği vardı , yeni sürüm olan İOS 8 ile 3G kapatma seçeneği kaldırıldı. Bizler sanki çok yeni bir şeymiş gibi 8.1'de bu özelliğin gelmesi için yalvardık. Beğenerek kullandığım markalardan Sony ve Apple yazılımsal olarak eskisinden kötü. Bu benim fikrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Playstation 3 cihazımdan yazılımsal anlamda daha memnundum. Sony Playstation 4'ü donanımsal olarak piyasaya sürdü , yan gelip yattı. Çok komik ama 3'te kullandığımız "arkadaşımız online olduğu zaman bildirim alma" özelliğini sanki çok yeni bir şeymiş gibi yeniden gelmesi için yalvaracağız neredeyse. Bu şu olaya benzedi , iPhone'nin bugüne kadarki tüm modellerinde 3G/2G seçeneği vardı , yeni sürüm olan İOS 8 ile 3G kapatma seçeneği kaldırıldı. Bizler sanki çok yeni bir şeymiş gibi 8.1'de bu özelliğin gelmesi için yalvardık. Beğenerek kullandığım markalardan Sony ve Apple yazılımsal olarak eskisinden kötü. Bu benim fikrim.

Yillar gectikce ps4 de stabil hale gelicek fakat keske bu yil ciksaymis ps4 bence bosa gecen 1 yil oldu hem yazilim hemde oyun anlaminda hazir degilmis konsol.
    Bu arada ios 8.1de 2/3g on off gelicekmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Playstation 3 cihazımdan yazılımsal anlamda daha memnundum. Sony Playstation 4'ü donanımsal olarak piyasaya sürdü , yan gelip yattı. Çok komik ama 3'te kullandığımız "arkadaşımız online olduğu zaman bildirim alma" özelliğini sanki çok yeni bir şeymiş gibi yeniden gelmesi için yalvaracağız neredeyse. Bu şu olaya benzedi , iPhone'nin bugüne kadarki tüm modellerinde 3G/2G seçeneği vardı , yeni sürüm olan İOS 8 ile 3G kapatma seçeneği kaldırıldı. Bizler sanki çok yeni bir şeymiş gibi 8.1'de bu özelliğin gelmesi için yalvardık. Beğenerek kullandığım markalardan Sony ve Apple yazılımsal olarak eskisinden kötü. Bu benim fikrim.

Yillar gectikce ps4 de stabil hale gelicek fakat keske bu yil ciksaymis ps4 bence bosa gecen 1 yil oldu hem yazilim hemde oyun anlaminda hazir degilmis konsol.

Aynen ben de bunu diyorum. Kesinlikle 1 yıl erken çıkmış.
    Evet 8.1 ile 3G kapatma butonu eklenecek. Pazartesi akşamı geliyor 8.1

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Aynen ben de bunu diyorum. Kesinlikle 1 yıl erken çıkmış.
    Evet 8.1 ile 3G kapatma butonu eklenecek. Pazartesi akşamı geliyor 8.1

Zaten oyunlarin %50si port ve remasted cikti ticari olarak cikardilar konsolu sanirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.