Şimdi Ara

PS3 ve XBOX 360S sahibi olarak orjinal konusunda kararsız kaldım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kendimden örnek verecek olursam , 1 xbox360 arcade'im var 70-80 tane backup oyunum var onunla single takılıyorum
    bir tane xbox360 elite'm var , onunla orjinal takılıyorum her gece live'dayım =)
    bir tane ps3 40gb fat konsolum var, onu birkaç aydır açmıyorum, açarsamda usb jailbreak yapıcam exclusiveleri atıcam harici hdd'ime öyle kullanıcam, tüm oyunlarımıda satıyorum hatta toplu olarak...

xbox360 rulez - ps3 sucks...
  • live paralı psn beleş diyenleri de anlamıyorum, 1 yıllık üyeliği 70 tl verecek paran yoksa, oyun konsolu senin neyine hocam ya, bırak Allah'ını seversen, git yoyo al onunla eğlen... live'daki kalitenin kaçta kaçı var acaba "beleş" psn'inizde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Hedefin online ise Live'dan sasmayacaksın. Live'a bir gir ne dediğimi anlayacaksın bambaşka bir dünyaya gireceksin.

Tecrübesi var her 2 konudada arkadaşın zaten. Hem PS3, hem Xbox sahibi olarak. Bakınız bu arkadaş bile Live diyorsa o kadar sene ki PS3 kullanmış biri, Xbox Live daha üstün demektir.Sadece Xbox kullanıcıların live dediğine bakmamak gerek (: Benim içinde live ama bizi dinlemeyen bari bu yorumları okusun. O zaman uzatmaya gerek yok, tabiki Live 4 life.

Banlandım PSN'deydim ama dayanamadım ve döndüm Live'a. Yok olmuyor PSN'le falan.

• Live konusunda henüz tecrubem yok. Çok met ettiler ama henüz kayıt olmadım. 1 aylık hediyem olacakmış sanırım kullanım için. Online oynayacak oyunları alıp öyle kayıt olacam. Ps3 konusuna gelirsek. İşden kalan zamanımın büyük bölümünü WOW ile geçiren biriyim. Şu ara yine biraz ara verdim. Ancak elimde 6-7 oyun var shopto'dan aldığım ve seve seve de oynadım. Ancak 2,3 aydır Ps3'e oyun alacak bütçe bile ayıramıyorum. Burda param yok da şuydu da buydu edebiyatı yapmıyorum. Sadece oyun olduğu için, öncelik vermiyorum ve alet orda kuzu kuzu yatıyor. He zorlasam alırım tabi yine oyun ama açıkçası pek de aramadım. Yani PS3'ü online oynamamak çok da büyük kayıp olmayacak. Zira beklediğim exc.lerin hepsi single. Onun dışında online oynadığım FPS'ler var ki o gamepad ile tam bir işkence oluyor. Asla ve asla ps3'ü kötülemiyorum. Beğendiğim bir sürü yönü var. Ücretsiz online oynamak da bir seçenek ama senelik 70 TL vermek de kendi adıma çok zorlamaz beni. Tabi karşılığında aldıklarıma da bakarım. PS3'ü jailbreak etmek istememin tek nedeni korsan filan değil. Bir sürü yeni gelişme oluyor. MKV v.s de gelecektir bu yolla inanıyorum. Kaldıki Sony bunu kesin olarak engellerse ve biz cihazlarımızı update edersek, bizi banlaması için bir sebep yok, zira bu korsan oyun oynamıyoruz demektir (en azından artık) bu nedenle, orjinal oyun alacağımız için de bizi banlaması için sebep kalmıyor. He tamamen engelleyemez ve yeni gelen oyunları da oynarsak, o zaman yine mesele yok. Diyelim bu da olmadı. Hem yeni oyunları oynayamadık, hem de banlandık. Bu sefer yine mesele yok, çok büyük bir kayıp olacağını sanmıyorum. 250 - 300 tane oyun var. Onlarla idare ederiz (: Diğer tarafta da Xbox 360S olacak livelı (:

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.