Şimdi Ara

Ps3 takılma sorunu (video'lu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler az önce plus'tan indirdiğim Mafia 2'yi oynarken ps3 takıldı garip olan takıldığı halde radyodaki şarkının devam etmesiydi daha önceden başıma geliyordu bu olay ama bu ara çok sık olmaya başladı sizce sebebi nedir? ps3'ü eskiden oturma odasındaki tv'de oynardım oranın elektrik tesisatı güzel ama artık kendi odamda oynuyorum dandik bi priz var ondan olmuş olabilirmi? (ps3 modeli slim)

İşte olduğu anda çektiğim video.

• Bu durum slimlerde çok oluyor benim ps3 fat de sadece the last of us da olmuştu bide bende plusdan indirmiştim mafia 2 yi hiç rastlamadım bu duruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentKing98 -- 19 Ağustos 2013; 16:14:34 >
  • Aynı sorun bende de 1-2 kere oluyordu harddiskim den kaynaklandığını düşünüyordum(eski hdd mi takmıştım), sonra altına soğutucu yaptım 1 saat aralıklarla dinlendire dinlendire bitirdim( benimki super slim) belki de oyunun kendisinden kaynaklanıyordur.
  • @nuri0607
    süper slimi boşuna almışsın en kötüsü çok çabuk ısınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuri0607

Aynı sorun bende de 1-2 kere oluyordu harddiskim den kaynaklandığını düşünüyordum(eski hdd mi takmıştım), sonra altına soğutucu yaptım 1 saat aralıklarla dinlendire dinlendire bitirdim( benimki super slim) belki de oyunun kendisinden kaynaklanıyordur.

SuperSlim makinede nasıl sorun yaşıyorsunuz?Benimki de SuperSlim ne ısınma ne sesli çalışma sıkıntısı ne de donma takılma var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

quote:

Aynı sorun bende de 1-2 kere oluyordu harddiskim den kaynaklandığını düşünüyordum(eski hdd mi takmıştım), sonra altına soğutucu yaptım 1 saat aralıklarla dinlendire dinlendire bitirdim( benimki super slim) belki de oyunun kendisinden kaynaklanıyordur.

SuperSlim makinede nasıl sorun yaşıyorsunuz?Benimki de SuperSlim ne ısınma ne sesli çalışma sıkıntısı ne de donma takılma var

Ben soğutucuyu içim elvermediği için yaptım (ahşabın üstünde altı cayır cayır oluyordu o kadar yoksa ısısı çok normaldi).Yaşadığım sorun benim taktığım hdd den kaynaklanıyor rahat 5 yıllıktır.Yoksa takır takır çalışıyor:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

quote:

Ben soğutucuyu içim elvermediği için yaptım (ahşabın üstünde altı cayır cayır oluyordu o kadar yoksa ısısı çok normaldi).Yaşadığım sorun benim taktığım hdd den kaynaklanıyor rahat 5 yıllıktır.Yoksa takır takır çalışıyor:D

Çalışması lazım zaten forumda SuperSlim en kötü model diye bir düşünce var herkesde ama ben çok memnunum

• Demek sadece benimki takılmıyomuş çok sinir bozucu bir durum o kadar oynuyosun kayıt yapamadan gidiyo,sıcaktan olduğuna karar verdim sanırım malum Ege'de yaşıyorum baya sıcak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.