Şimdi Ara

Ps3 - Ps4 Cafeciler Buraya. Ps Cafe açmak istiyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: metalosi

Tavsiye de Bulunayım Bence ps3 ü kırık olarak alınız Alternatif bir kaç oyun yükleyiniz. Blur Gta 5 ve Bir kaç aksiyon değişik oyunlar olsun. Bunlar Pesin haricin de oynanan oyunlar.
    Orjinal oyuna para yetiştirmek zor olur Örnek 5 adet Ps3 e orjinal Pes 15 alacak olsanız 500 tl gibi rakam yapıyor kırık ps3 olsa size en baba 50 tl tutar :)
    Zaten Ps4 de orjinal kullanacaksınız.

+1 millet oraya zaten pes atmaya falan yada arklarla oynamaya veyahur farkli farkli bir cok oyunu oynamaya gelecek kırık daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karışık yapma sadece ps4 üzerine yap
  • hocam bizim burda ps3 kafe var bilardo masası var 1 tl sıra oluyo önünde bence 1 bilardo masasıda koy bide langırt koy sıra oluyo baya
  • Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
    Kameralı dükkanlarda soyuluyor doğrudur fakat caydırıcılık iyidir.
    Ps4-Ps3-Bilardo-Langırt
    Özel odalar.
    Bi tür hafta sonu veya akşamları arkadaşların eğlenebilecegi güzel bir ortamda eğlenmek.
    2.el alma işine bakmıyorum çünkü sorun yaşamak istemiyorum.
    Ps3ler kırık olacak hepsi çünkü oyunlara para yetiştiremem.
    Ps4lerde orjinal olacak.
    Eğer babamla anlaşırsak nisan-mayıs ayında sermayeyi daha fazla yaparak degişik planlarım var.
    2 katlı oyun cafe.
    Üst kat ps-bilardo-langırt
    Alt kat ise oyuncu pc cafe.
    Degişik şeyler düşünüyorum.
    Verim alınırmı alınmazmı korkusu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiMECODE

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
    Kameralı dükkanlarda soyuluyor doğrudur fakat caydırıcılık iyidir.
    Ps4-Ps3-Bilardo-Langırt
    Özel odalar.
    Bi tür hafta sonu veya akşamları arkadaşların eğlenebilecegi güzel bir ortamda eğlenmek.
    2.el alma işine bakmıyorum çünkü sorun yaşamak istemiyorum.
    Ps3ler kırık olacak hepsi çünkü oyunlara para yetiştiremem.
    Ps4lerde orjinal olacak.
    Eğer babamla anlaşırsak nisan-mayıs ayında sermayeyi daha fazla yaparak degişik planlarım var.
    2 katlı oyun cafe.
    Üst kat ps-bilardo-langırt
    Alt kat ise oyuncu pc cafe.
    Degişik şeyler düşünüyorum.
    Verim alınırmı alınmazmı korkusu var.

hocam bence pc yeri yapma 1. si pc kafeler istanbulda çok orayı bilmem ama burada çok ordada biraz varsa oynamazlar pc ile.
    2. si ps3-4 varken joyistic de ne güzel oynama keyfi varken kimse kalas gibi klavyeyle oynamayı tercih edeceğini sanmıyorum( pc dahau cuzsa 1-2 masa dolu olur belki ama sen verecen 1500-200* milyar bi pc ye daha ucuz olursa 1 tl mi olacak saati )
    3. pc nin monitörü mouse klavye fln çok ekipanı var pc leri toplama alcaksın ucuz olsun diye cok ugrasırsın tek iyi yanı oyunlar cok cakma var ps4 e 200 e alırken pc ye 1-2 tl

4. o kadar ps internete bağlı olacak belki güncelleme gelcek internetten bisey çekecek internet asırı yavaslar, pc ler çekmeyebilir üst kattan yeni internet alma derdi var.

not: üst kattan pc çekiyosa 2-3 tane al kardes hepsi dolu oluyosa bebeler abi ne zaman bosalacak pc lerdiyosa (mğlum wolfteam mış metin 2 miş gibi oyunları çok seviyolar) çok rağbet görürse yavas yavas sayıyı 2 ser 2 ser yükseltirsin

edit: ps3 fat masa ve slim çok elektrik harcar kârının yarısı elektrik parasına gider süperslim almanı öneririm çok az elektrik harcar ama superslimler bidlğim kadarı ile 50 tl ye istanbulda bi küçük çip ile kırılıyo lehim atıyolar oraya ama bu sefer garanti gidiyo bozulsa lehm izlerini görür sony yapmaz bunu düşün bi bence ps3 slimler yazılımla kırılıyo bildiğim kadarı ile.
    not2: diyarbakırda mediamarkt var mı bilmiyorum ama sadece ps4 1499 tl ama medai m. gta 5 ile veriyo ps4 ü 1499 a öyle al 2 ps4 ü, sonra teknosaya git 1499 a ps4 229 a pes 2015 alcan kardes 1728 tl gbi bisy ediyo ama kutunun içinden pes15 çıkanı alırsan 1649 tl ordanda karın oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A NEW LIFE -- 16 Aralık 2014; 18:07:42 >

• bak:http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-PlayStation-4-500-GB-Konsol---Grand-Theft-Auto-V,103452,465877,1740485.html?langId=-14
    ama tabi n11 gibi yerden alırsan 1300 küsüre 1200 e fln gelebilir world du oydu buydu ama garantisiz oluyo çoğu bu sony garantili bisey olursa değişim olur diğerleri basını agrıtır.

şuanada bak bide bunun kilzone versiyonu var :http://www.teknosa.com/urunler/125084750/sony-ps4-500-gb-black-konsol-watch-dogs-ps4-oyun

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
    Saten şuanlık hiç birşey yok nisan-mayısta düşünüyorum.
    Aslında haklısın pc-cafe 25 tane masa koyarsam en kötü 30-40 bin tlye mal olacak.
    Oraya harcıyacagım parayı psye ve eğlenci sistemlerine yatırmayı düşünüyorum.
  • TiMECODE T kullanıcısına yanıt
    diyarbakır yazın çok sıcak olur bence klima taktırmalısın yoksa o sıcakta kimsenin geleceğini sanmam. ayrıca ps4 çıktı ps4'e pes de çıktı bu yüzden 3 alman ölü yatırım olabilir. 1 senede ps3 ler talep görmüyor diye. elden çıkarmaya çalışa bilirsin. ama bu pes'e gelecek yamalar bağlı eğer sağlam yama çıkarsa ps4 için. aldığın ps3'ler patlayabilir. nisan mayıs demişsin o zamana netleşir sen iyi takip et bence bu olayları.
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    saten takip ediyorum. teşekür ederim.
    forumları konuları talep ediyorum.
  • Hocam bende bir kullanıcı olarak Xbox One da almalısın bence 3 tane felan farklı olduğundan kafelerde pek bulunmadığından denemek isteyebilirler

• Xbox hiç denemedim. Oyunları ne kadardır. Müşteriler oynuyor mu. Araştırılması gereken bir konudur. Saati ne kadardır. Bunları bilmek gerekir.
  • Okurken kanser oldum "saten" değil "zaten"
  • Oyun fiyatları aşağı yukarı aynı fiyattada 1 TL fark yaparsan yeter gibi geliyor başta 1 tane alırsın beğenilirse sayıyı arttırırsın beğenilmezse fazla 1 tane kalır diye düşünüyorum

• TiMECODE T kullanıcısına yanıt
    Dostum Diyarbakırda PS4 cafe yok halen bildiğim,gördüğüm kadarıyla.Ofisin güzel yerlerinden birinde açarsan kafeyi,oraya sadece 10 tane PS4 atman yeterli olacaktır.PS3'e gerek dahi yok,ondan sonrası adı duyurma meselesi zaten.Yayıldıktan sonra rahat 5 6 yıl bilinir açacağın cafenin ismi.Ayrıca güvenlik kamerası konusundada yardımcı olurum sana.
  • Bundan sonra dikkat ederim.

Ofiste yapmak çok büyük bir avantaj. Kira da sıkıntı çıkmazsa tabi.Kiraları yüksek.Evlerden birini dükkana çevirecegiz ama yinede çok yüksek kira. Teşekür ederim.
  • Iyi aksamlar herkese foruma yeni katıldım nasil kullanilacagi hakkimda bilgim yok hatam varsa affola

Bir ps cafe acmak istiyorum bilgisi olan kisiler sorularima cevap verirlerse cok memnun olurum

1 ps cafe actigımda buraya bilgisayarda koyabilirmiyim?

2 bu isletmeye bilardo ve langirt koyulabilir mi

3 duyumuma gore cihaz basina gunluk vergi odeniyormus bu dogrumu

Simdiden tesekkurler

• pes 13 ve blur al keyfine bak
  • Şuanda pes caliştiranlardan acil cevap bekliyorum tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.