Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (503. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Orijinalden alıntı: Gameiro96

Beyler ben hulk'u almıstım ama hiç alısamadım ya, çalım falan atamıyor tamam at gibi koşuyor ama yani kontrolsüz güç, güç değildir demişler. Acaba bir daha falan alsam böyle biraz sabretsem alışır mıyım ? çünkü herkes de var demek ki bir numarası var adamın :D

bence çok iyi alsan işine yarar ama sabır biraz :) balotellide çok iyi bu arada

balotellide iyi de form 3

Valla formun ben tam olarak etkisini bilmiom ama bana hep kırmızı ve sarı geliodu. Hep maçı kurtarıodu uzaktan şutlarla :D
  • Arkadaşlar form değerine takılmayın o kadar. Hep kırmızı istiyorsanız KARARLILIK yüksek olacak. Ve DAYANIKLILIK da önemli. Fazla rotasyon yapmayanlar için bilhassa.

HULK'ı ben de iyi kullanamıyorum. Hulk'a alışamayanlara Benzema'yı tavsiye ederim.

Bir de bu yeni güncellemeyi henüz denemedim ama pes2014'te deneyecekleri bir şey için yapmış olabilirler. Tepkilere bakıp karar verecekler belki de?
    (online stresi fazla gelince düz ana lig açtım. tavsiye de ederim. Adama yapıyom 3 yıllık sözleşme kafa rahat. kimini satıp para da kazanıyorum. messigil 100'ü geçmeseydi iyiydi ama güzel yine de. Avrupa ligi heyecanı falan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: solemnomercy

Arkadaşlar form değerine takılmayın o kadar. Hep kırmızı istiyorsanız KARARLILIK yüksek olacak. Ve DAYANIKLILIK da önemli. Fazla rotasyon yapmayanlar için bilhassa.

HULK'ı ben de iyi kullanamıyorum. Hulk'a alışamayanlara Benzema'yı tavsiye ederim.

Bir de bu yeni güncellemeyi henüz denemedim ama pes2014'te deneyecekleri bir şey için yapmış olabilirler. Tepkilere bakıp karar verecekler belki de?
    (online stresi fazla gelince düz ana lig açtım. tavsiye de ederim. Adama yapıyom 3 yıllık sözleşme kafa rahat. kimini satıp para da kazanıyorum. messigil 100'ü geçmeseydi iyiydi ama güzel yine de. Avrupa ligi heyecanı falan)

pes 14 te bu sistem olursa hapı yuttuk oyuncular topaç gibi dönüo :D
  • quote:

quote:

Arkadaşlar form değerine takılmayın o kadar. Hep kırmızı istiyorsanız KARARLILIK yüksek olacak. Ve DAYANIKLILIK da önemli. Fazla rotasyon yapmayanlar için bilhassa.

yeni güncellemede değişiklik yokki oynayış bakımından filan herşey aynı pes2014 te deniyecekleri birşeyler yapmazlar zaten demosunda denerler
  • quote:

quote:

quote:

yeni güncellemede değişiklik yokki oynayış bakımından filan herşey aynı pes2014 te deniyecekleri birşeyler yapmazlar zaten demosunda denerler

adamlar arasıra topun etrafında saçma sapan dönüolar bu son güncellemeden sonra yoksa yine aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

Arkadas surekli hileden beter bir sey geliyor basima!
    Adam bir ya da iki gol atti ve ikinci yari oldu mu, vermiyor topu gidiyor koca bir yari boyunca kalesinin oralarda top dolastiriyor ne yapsam alamiyorum, alsam da illaki atak yapmaya calisirken kapririyorum ve gene ayni sey.
    Hile desen bir kez oluyor bitiyor bu adam goz gore gore sinir ede ede zamanini caliyor. Yenilmek, puan, para umurumda degil degil de bu adamlarin yaptigi kasit nedir boyle!
    Sunlar yuzunden oyunu dusurmek istiyorum Allahaskina boyle biriyle karsilastigimda oyunu nasil sonlandiragimi nasil yapacagimi biri pm ile anlatsin.

Ps3 tenmi bahsediyorsunuz?
    ps3 ise gilardinho37 ekleyin. güzel maçlar yapalım. Kolombiya ile oynuyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkarabidan

Ahhh ah bazen diyorum ben başka bir oyun mu oynuyorum kapağa baktım pes 2013, arkadaş bana da defansın arkasına pas atarak gol atan çok oldu, çünkü bu en kolay yol ama yılmadım adamını iyi çekeceksin defansta anita, alkwld, onuha , l kone bu adamlarla bile o topları %80 kesiyorum. Tutturmuşsunuz oyun çok kötü diye oynamayın arkadaşlar, kendi adıma konuşuyorum zamanım olsada daha çok oynasam doyamıyorum oyuna.Oyun çok güzel. (kemal__1905 maç yapmak isteyen eklesin defansın arkasına pas atarım her türlü)

uzun topların %80 kesiyorum diyorsunda bizde kesiyoruz o uzun toplarıda ama 1kere kaçırdınmı gol oluyor o zaman direk defans oyuncularını kontrol ediyorsun rakibin üstüne mi gidek yoksa defansımı geriye çekelim bizde aynı şekil atıyoruz gol ama böyle iyi değil saçma bir durum genelde uzun top savunma arkasına geçiyor denemediğim taktik kalmadı

Kemal seninle bi fb gs maçı yapalım
    gilardinho37
  • bu kimlik kullanımaz hatası aldım bugun? çözümü var mıdır?
  • Yaklasık bır haftadır rakıp bulmada yavas mac esnasında tıtreme gıbı agırlasmalar gibi adamların kontrolunde zorluk gibi seyler yasıyan var benım gıbı ? Superonline kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkozturkoz -- 25 Mayıs 2013; 14:24:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar anlamadığım bir konu var mlo ile ilgili, diğer sayfalarda cevaplandıysa kusuruma bakmayın lütfen bulamadım ben, takım gücü 699 olup kadrosunda c.ronaldo etoo martins gibi oyuncular olan adamlar var nasıl oluyor bu? benim kadrom cok dha mütevazi olmasına ragmen takım gücüm 700 ü geçtide
  • quote:

Orijinalden alıntı: aequit4s

Arkadaşlar anlamadığım bir konu var mlo ile ilgili, diğer sayfalarda cevaplandıysa kusuruma bakmayın lütfen bulamadım ben, takım gücü 699 olup kadrosunda c.ronaldo etoo martins gibi oyuncular olan adamlar var nasıl oluyor bu? benim kadrom cok dha mütevazi olmasına ragmen takım gücüm 700 ü geçtide

bi kaç tane 40 küsüratlı oyuncu var onları kadrolarına almışlardır büyük ihtimal. Onlar kadroya alınınca zaten bayağı bi güç farkı oluo takımda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aequit4s

Arkadaşlar anlamadığım bir konu var mlo ile ilgili, diğer sayfalarda cevaplandıysa kusuruma bakmayın lütfen bulamadım ben, takım gücü 699 olup kadrosunda c.ronaldo etoo martins gibi oyuncular olan adamlar var nasıl oluyor bu? benim kadrom cok dha mütevazi olmasına ragmen takım gücüm 700 ü geçtide

bi kaç tane 40 küsüratlı oyuncu var onları kadrolarına almışlardır büyük ihtimal. Onlar kadroya alınınca zaten bayağı bi güç farkı oluo takımda

bende aldım 44 lük adam falan takım gücü değişmedi 702 de kaldı :/
  • Batmak üzereyken doğru düzgün futbolcum yokken elimde olan M'vila'yı satmak zorunda kaldım ancak sattıktan sonra ucuza aldığım futbolcularla böyle bir kadro oluşturdum şuan puanım 650 ve gerçekten hem taktik hem oyuncu bazında baya da geliştim, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Locked1 -- 26 Mayıs 2013; 20:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locked1

Batmak üzereyken doğru düzgün futbolcum yokken elimde olan M'vila'yı satmak zorunda kaldım ancak sattıktan sonra ucuza aldığım futbolcularla böyle bir kadro oluşturdum şuan puanım 650 ve gerçekten hem taktik hem oyuncu bazında baya da geliştim, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Nasil o kadar dusuk oluyo 650 benim kadro bunun yarisi kadar 681 kadro gucu:s

• gücünü demedim benim maçlardaki puanım 650 takım gücü 755 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locked1

Batmak üzereyken doğru düzgün futbolcum yokken elimde olan M'vila'yı satmak zorunda kaldım ancak sattıktan sonra ucuza aldığım futbolcularla böyle bir kadro oluşturdum şuan puanım 650 ve gerçekten hem taktik hem oyuncu bazında baya da geliştim, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

kardeş bence zarate ve rossiyi alsan çok iyi olur abate yide alabilirsin bek için takım iyi ama eksik çok :)
  • Arkadaslar taktik ayarlari nasil olmalidir standartta yardimci olabilirmisiniz cok top kaciyo defin arkasina:((

• quote:

Orijinalden alıntı: ryhtym

Arkadaslar taktik ayarlari nasil olmalidir standartta yardimci olabilirmisiniz cok top kaciyo defin arkasina:((

ben standartta her türlü taktiği her türlü dizilişi denedim bi tek yapmadığm 5li defans kaldı hiç olmasa bile bi tane top kaçıo ve oda gol gidio sağ analog ve stoperlerin defansın arasına atılan toplara çok tepkisiz kalması durumu devam ettikçe yapcak bişey yok. Sorun oyunun yapısında yani hiç top geçmesin diosan 5 li stoper yap kardeş en garanti yol. Eğer bu senede adam akıllı oyun çıkaramazlarsa fifaya geçecem hile yok lisanslar tam oynanış güzel ben fifa 13 ü offline denedim bu sene ilk kez gerçektende güzel.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ryhtym

Arkadaslar taktik ayarlari nasil olmalidir standartta yardimci olabilirmisiniz cok top kaciyo defin arkasina:((

ben standartta her türlü taktiği her türlü dizilişi denedim bi tek yapmadığm 5li defans kaldı hiç olmasa bile bi tane top kaçıo ve oda gol gidio sağ analog ve stoperlerin defansın arasına atılan toplara çok tepkisiz kalması durumu devam ettikçe yapcak bişey yok. Sorun oyunun yapısında yani hiç top geçmesin diosan 5 li stoper yap kardeş en garanti yol. Eğer bu senede adam akıllı oyun çıkaramazlarsa fifaya geçecem hile yok lisanslar tam oynanış güzel ben fifa 13 ü offline denedim bu sene ilk kez gerçektende güzel.

Ya aslinda goruntu kalitesi olarak pes daha iyi ama gercekci deil. Fifa nin demosu denedim bende en azindan gercekci. Pes afamlar donuyo deli gibi anlamadim ya:(( perea ile macho yu alsam gobege kaleye tsaktoyuri yada courtois bir nevi daha az gol yermiyim:) pas yaparak oynamiyo seviyorum ben adam hic bilmiyo 2 ara pas geciriyo cildiriyom sonra:)) bide hileciler var. 600 du puanim 3 gun once simdi 460:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryhtym -- 27 Mayıs 2013; 0:22:56 >
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.