Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (500. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler frikik atarken adam çağırıyorum ama ona vurduramıyorum bide topu ileri doğru atamıyorum 2 sinide söylermisiniz nasıl yapıldıgını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilx29

ya beyler frikik atarken adam çağırıyorum ama ona vurduramıyorum bide topu ileri doğru atamıyorum 2 sinide söylermisiniz nasıl yapıldıgını

L1 e basarak çekicen şutu. İleri atmak derken neyi kastettin anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Riodororo

Takımı satın almak isteyen irtibata geçebilir takım değeri 2.315.000.000€ dur. nakit para 999.999.999€. Ama gelin görün ki hala şu master lig kupasını sadece 2 kere alabildim. Bana taktik verin arkadaşlar şu standart taktiklerde ne yapmak gerekiyor rakibi boğmak için ve çok pozisyona girip, az pozisyon verebilmek için?

Satın almak isteyen güzel bir teklif yaparsa takımı satabilirim. Reklamına gerek yok Bütçe sıralamasında 1. sırada takım kullanıcı adım Riodororo buradaki gibi.

ViperStrikes23'ün son taktiğini kullan beni dağıttı dün o taktikle.gerci kadro kalitesi olarak 1 gömlek üstün kadrosunun orta saha ve defansı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

quote:

Takımı satın almak isteyen irtibata geçebilir takım değeri 2.315.000.000€ dur. nakit para 999.999.999€. Ama gelin görün ki hala şu master lig kupasını sadece 2 kere alabildim. Bana taktik verin arkadaşlar şu standart taktiklerde ne yapmak gerekiyor rakibi boğmak için ve çok pozisyona girip, az pozisyon verebilmek için?

Satın almak isteyen güzel bir teklif yaparsa takımı satabilirim. Reklamına gerek yok Bütçe sıralamasında 1. sırada takım kullanıcı adım Riodororo buradaki gibi.

ViperStrikes23'ün son taktiğini kullan beni dağıttı dün o taktikle.gerci kadro kalitesi olarak 1 gömlek üstün kadrosunun orta saha ve defansı:)

öyle abi bnm kadro seninkindinden daha üstün.taktik gerçekten önemli ama.bide senin kadroya bi kaç takviye lazım abi.taktik vermeye gelince 3-5-2 yani 3 stp 1 dos sağ ve sol kanat 2 göbek 2 de sf olabilir taktik tam defans yada 4-3-3 olabilir barça taktiği sadece ileri bölgede sol ve sağ açık ortadada sf olması lazım bunada taktik uzun top olur.ama alışmak lazım taktiğe.

• Beyler benim bir mlo var ben şimdi onu silip yeni bir tane açabilir miyim? yoksa onunla devam etmek mi zorundayım? baştan işleri biraz dağıttım da sil baştan yapacağım bu mümkün mü? ps3'ün neresinden silebilirim, abimin fala uefa kupa kayıtları var yanlıs biseyde silmek istemiyorum yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gameiro96

Beyler benim bir mlo var ben şimdi onu silip yeni bir tane açabilir miyim? yoksa onunla devam etmek mi zorundayım? baştan işleri biraz dağıttım da sil baştan yapacağım bu mümkün mü? ps3'ün neresinden silebilirim, abimin fala uefa kupa kayıtları var yanlıs biseyde silmek istemiyorum yardımcı olur musunuz?

mlo da takım düzeni var ordan silebiliosun takımı yeni baştan başlayabiliosun mlo ya

• nerde ki vipestrike23 ün taktiği?
  • quote:

nerde ki vipestrike23 ün taktiği?

yukarıda yazdıklarımdan 4-3-3 olan

• usta ben 4-4-2 oynatıyorum ama ileri açıklar forvet yanı hemen ileride yani. Defans oynatıyorum o taktik bölümünde rakamları standart yapıyorum ya oradaki bölümleri anlatabilir mi birisi? ben gelende çok defansif oyuncuları kompakt oynatıyorum. bilmem anlatabildim mi
  • Derceleri düşük olmasına rağmen çok iyi oyun çıkaran gizli oyuncular var ve biz türkler bunları paylaşmak yerine daha çok gizlemeyi tercih ediyoruz. Arkadaşlar paylaşalım ki türklerin gücünü görsünler. tavsiyelerı alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_CeNGaVeR_TR -- 20 Mayıs 2013; 3:00:46 >
  • Arkadaşlar merhaba;
    Dün Arenapark'da yapılan PES turnuvasına katılan kimse var mı forumda?
    Ben katılacaktım ama 2 dk geciktim diye hemen yerime yedek listeden birini almışlar.500 TL ödül vardı.Oynayanları da gördüm,kahroldum :(
    Katılan varsa birinci kim olduysa söyleyebilir mi?Birinci ile maç yapmak istiyorum.Beni yensin bi 500 TL de ben vereceğim ona :)
    İçimde kaldı kusura bakmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

ya beyler frikik atarken adam çağırıyorum ama ona vurduramıyorum bide topu ileri doğru atamıyorum 2 sinide söylermisiniz nasıl yapıldıgını

ileri atmak derken çağırdıgımız oyuncu topu açıyor ya ileri dogru onu soruyorum biz duran topa degilde haraket halindeki topa vuruyoruz onu soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilx29 -- 20 Mayıs 2013; 16:12:33 >
  • quote:

quote:

quote:

ileri atmak derken çağırdıgımız oyuncu topu açıyor ya ileri dogru onu soruyorum biz duran topa degilde haraket halindeki topa vuruyoruz onu soruyorum

L1 X tusu firikikde topu önüne bırakıyor ama barajdaki adamlar vurdurmuyor genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

quote:

quote:

L1 X tusu firikikde topu önüne bırakıyor ama barajdaki adamlar vurdurmuyor genelde

L1 e basılı tutup şuta basıncada 2. Oyuncu vuruo.

• Arkadaşlar;
    Pes 2013 Sert Şut nasıl çekiliyor sakın sadece KARE tuşu demeyin benim bi arkadaşım var yaa C.Ronaldo olsun Messi olsun
    Nebileyim kim olursa olsun iyi vuruyor mutlaka kalecim Sektiriyor nasıl yapıyorr sizcee
  • Kare tuşuna 2 kere basın. tak-tak hemen basmalısın. Gol olma ihtimali düşük ama sektirme ihtimali %90.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar;
    Pes 2013 Sert Şut nasıl çekiliyor sakın sadece KARE tuşu demeyin benim bi arkadaşım var yaa C.Ronaldo olsun Messi olsun
    Nebileyim kim olursa olsun iyi vuruyor mutlaka kalecim Sektiriyor nasıl yapıyorr sizcee

ben iki kere kareye basıom sert vuruo şutdan hemen sonra üçgene basılı tutmakda işe yarıo ikisinide dene

• Hileci dediklerinizi nereden anlıyorsunuz ben 600-650 puan arasında geziniyorum, bazı adamlar dediğiniz gibi sadece defanstan uzun topla oynuyorlar, zaten bu nedenle ana lig oynamıyorum v.d.mırc yüzünden, sürekli online musabaka oynuyorum ondada ronaldo aguero vs var ama en azından defans iyi olunca tutuyorum, hızlı kanat oyuncuları ile tek forvete markaj ve 3 stoperle, ama 10 tane atıyor 1 i geçiyor ama bende bu arada 2-3-4-5 tane atarsam kazanıyorum bu şekilde son 16'ya kaldım bir çok kez ama henüz kupa alamadım, anlamadığım nokta bazen 3 maç alıyorum 7-8 gol atıyorum 9 puan 20. 30. vs oluyorum, geçen toplamda 4 gol attım yemedim hiç 12. olarak son 16 yaptım, bakıyorum gol sıralamasında zirvede olan adam ilk 16 da yok sistemi anlamış değilim nedir bunun mantığı, ayrıca güçsüz takımla oynayan çok iyi oyuncular var bu adamlar 3 te 3 yaparsa kesin kalıyor gibi son 16 ya öylemi ?
  • Arkadaslar benim def 62 D. Oyuncular onuoha,negli,l.kone,jacomorac. Beklerdede alkwijd, macovshire var. Birde janvlies ile f.ayiteyide bek olarak kullaniyorum.def sayisi nasil yukselir? Birde ayni topa kosarjen rakibi kenara itmeyi nasil yapiyoriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryhtym -- 20 Mayıs 2013; 23:37:14 >
  • satılık takım var arkadaşlar full takım ve 500 milyon civarı boşta para
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.